Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

25 gru 2012, 23:33

Witam
przyszłam się pożalić. to najgorsze święta w moim życiu, jak do tej pory. naprawdę ryczeć się chce, bo ja to taka sentymentalna jestem. odkąd pamiętam to zawsze przeżywałam święta bardzo i czekałam na nie i tak mi zawsze zależało, żeby wszystko było super... no a w tym roku niestety, nie pomógł wigilijny nastrój, konflikt trwa i nic nie zapowiada, żeby miał się skończyć. oglądam na fb wasze zdjęcia rodzinne z choinką w tle - ja takich nie mam niestety, w ogóle żadnych nie mam. szkoda tylko Filipka, że ma takich durnych 'starych', co się w święta dogadać nie potrafią :ico_placzek:
wczoraj i dziś byliśmy u moich rodziców, jutro idziemy do rodziców męża, choć najchętniej to bym się schowała gdzieś głęboko...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 gru 2012, 00:34

nostromo20, tez zazdroszcze pieknych zdjeci z choinka prezentami i rodzinka znajomych... a nasze zdjecia powstaly tylko dlatego by tesciowa steskniona za nami od 1,5 miesiaca. Ktora zostala na swojsposob sama tam by czula ze jestesmy z nia.
A tak to tez lipa jesli o Wigilie chodzi. Glowny temat Martynka, bo tak wiekszosc sklocona ze soba. 2h i ucieklismy dodomu bo mala spiaca juz byla.
Wyobrazalam sobie calkiem inaczej te nasze pierwsze swieta... Zawsze marzylam ze gdy bede miala swoja rodzine swieta beda bardzo rodzinne, a zmartwienia i wszystko inne pozostawimy w tyle. Ale niestety. Swieta maja powodowac radosc, a jak dla mnie powoduja nie raz klopot czy niezreczna sytuacje. Podkreslaja jeszcze bardziej to jak jest do nonono w rodzinie.

No to sie uzewnetrznilam... :ico_noniewiem:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

26 gru 2012, 18:35

Hej maumuśki!
Mad,Nostromo- nosy do góry!!!! za rok bedzie lepiej!!!! Niestety życie to nie bajka i nie zawsze jest tak jak tosobie wymarzymy:( Ale trzeba mieć nadziję, zebedzie już tylko lepiej!
A ja wpadłam sie pochwalić pierwszymi poczynaniami Oleńki
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 gru 2012, 00:42

agasio no brawo ! ale silna Oleńka :) cudowna jest i sliczny ma ten komplecik :)

Mielismy dzisiaj jechac do tesciow brata samochodem. Spakowalismy sie i jedziemy.. bylismy 20min od domu... cos sie staloz samochodem, tesc mechanik radzil nie jechac zwlaszcza z malym dzieckiem. Takze maz smutny, tesciowa w rozpaczy bo tak tesknila za mala i znowu cos nam przeszkodzilo. Naprawde jakies cholerstwo nas trzyma przy koncowce tego roku. W ogole mialam dziwne przeczucie ze jak pojedziemy to cos sie stanie i balam sie jechac dalej...
Bylismy w domu wiec troszke porobilam malej zdjec na statywie bo znalazlam przy porzadkach swiatecznych. Az nie wierze ze to juz 11 miesiecy za nami !!!

Stawiam torcik :ico_tort: za 11 miesiecy Martynki, Filipka i za ROCZEK Lilianki :ico_olaboga: :ico_brawa: :ico_brawa:

Czekam do 24 nawyprzedaz w Zarze online chce zobaczyc co tam rzucili :P

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 gru 2012, 10:19

mad my też mieliśmy wczorajszy dzien spedzić u teściow, ale Dawid cały wczorjszy dzien miał bardzo wysoką temperature, nawet zastanawiałam sie czy nie jechac na pogotowie, bo zbytnio nie chciała spadać :cry: . Dzisiaj już mocz i morfologia zrobiona, zostaliśmy przyjęci jako pierwsi. :ico_sorki: . U nas non stop choroby sie przytaczają. Mam tego serdecznie dość!

agasio Oleńka jest szybka, zuch dziewczyna :ico_brawa_01:

Lilianko sto lat sto lat z okazji pierwszego roczku. .... :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Martynko i Filipku brawa za 11 miesiecy:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 gru 2012, 10:27

Brawa i najlepsze życzenia dla Lilusi :)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 gru 2012, 13:46

Wszystkiego najlepszego dla Lilusi z okazji ukończenia roczku oraz dla naszego najstarszego forumowego mężczyzny Kubusia eski :ico_prezent:
Dla miesiąc młodszych Filipka i Martynki również wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big:

Dobrze że już po świętach. Myślałam że będą wesołe a były delikatnie mówiąc męczące...
Byłam rano z dzieciakami do kontroli bo Emila nadal kaszle. Okazało się że to jakiś wirus. Mam podawać dalej syropki te co podaje i czekać aż minie...
Borys rozpedzil się z zębami bo wczoraj wylazly dwie górne jedynki więc na dzień dzisiejszy mamy 6 zębów i chyba to będzie narazie tyle bo nic nowego nie widać :) hehe ale przynajmniej szczerbaty na roczku nie będzie :D

Mad jak wysypka malej??
Dzwoneczku zdrowia dla Dawidka i oby Was choróbska opuściły w nowym roku
Agasio :ico_brawa_01: dla Oleńki za samodzielne kroczki
Beatka jak Ty się czujesz? I co to za wypadek był?
Gabi jak Wam minęły święta ??

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 gru 2012, 18:18

a co to jeszcze wszyscy biesiadują? :ico_sorki: ja nawet nie chcę na wagę wchodzić coby się nie dołować... :ico_olaboga: dobrze że już po świętach...
no po prostu nie mogę uwierzyć, że Lila kończy już rok :ico_szoking: brawo brawo :ico_urodzinki: :ico_brawa_01: pamiętam jakby to było dziś... zaglądałam tu co trochę w nadziei, że będzie jakiś news od Gabi ze szpitala :-D ehh co za czasy, i kiedy to zleciało? :ico_olaboga:
Filip z Martyną świętują za miesiąc, szok po prostu...
a wczoraj byliśmy na świątecznym obiedzie u teściów, a tam noworodek :-D boo szwagierka urodziła córeczkę w wigilię rano :-D o, taki prezent wszystkim zrobiła na święta :-) i wczoraj ją wypuścili do domu. kurcze powiem wam, że jak zobaczyłam tą kruszynę, to.... to... to też od razu mi się takiej zachciało :ico_wstydzioch: i siedziałam tak przy niej chyba z 15 min zanim się z kurtki rozebrałam, bo nie mogłam się napatrzeć :ico_wstydzioch: chciałabym jeszcze dziewczynkę, no :ico_wstydzioch: a Filip to mi się momentalnie taki wielgachny przy niej wydał :-D dzieciątko będzie się nazywać Antonina, jak tak chciałam nazwać Filipa, gdyby okazał się dziewczynką... no, wiecie o co mi chodzi w każdym razie :-D
a Filip dziś wstał z potwornie zaropiałym okiem :ico_szoking: jak mu to wytarłam to miał to oczko zdecydowanie mniejsze od drugiego... potem w drugim oku zaczęło się zbierać jakieś dziadostwo :ico_szoking: pierwszy raz nam się takie coś zdarzyło. ale słyszałam dziś, że krąży jakieś coś i dzieci w przedszkolach też problem z oczami mają. mam nadzieję, że szybko minie...

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 gru 2012, 22:55

Aga gratuluje Boryskowi kolejnych ząbkow :ico_brawa_01: i dużo zdrówka dla Emilki.

jestem ciekawa gdzie Gabi spędziła Święta??? :-D Nad morzem czy w gorach.
ja nawet nie chcę na wagę wchodzić coby się nie dołować...
ja już szok przeżyłam :ico_oczko: :ico_szoking: :ico_haha_01: , jeszcze dużo zostało jedzonka, wiec muszę pomoc domowniko jeść , co by sie nie zmarnowało :-P , ale po Nowym Roku dieta i ćwiczenia...oraz mam inne jeszcze cele co do dbania o siebie...czas najwyższy zacząć :ico_oczko: :ico_haha_02:

Filip dziś wstał z potwornie zaropiałym okiem :ico_szoking: jak mu to wytarłam to miał to oczko zdecydowanie mniejsze od drugiego... potem w drugim oku zaczęło się zbierać jakieś dziadostw
moj Patryś przed świętyami miał zapalenie spojowek, i też ropiły oczka...trwało to kilka dni, nie potrzebnie szłam z nim do lekarza, gdyż nie pozwalam mi sobie wlewac kropelek do oczu wiec samo przeszo. :ico_sorki:

mnie też coś łamie w kościach...lipa... :ico_zly:

mad zapomniałam wcześniej zapytać jak z ta wysypka u Martynki...i zdjęcia ktore zrobiłaś sa na prawd super...chciałabym miec lepszy aparat aby robic takie zdjęcia w super jakości!!! Ale to już zamowiłam na urodziny :-P Pewnie w te nie dostanę, bo portfele puste, ale moze kiedys :ico_oczko: :ico_haha_02:

beatka dołączam sie do pytania agi co to był za wypadek o ktroym pisałam na fb????

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

27 gru 2012, 23:50

dzwoneczku, aparat mam nie najlepszy ale wydobywam "dobro" ze zdjecia programem :) Marzy mi sie lustrzanka i robienie "zywych" zdjec.

Jesli chodzi o wysypke podaje jej wapno i witamine C, kapie mydelkiem Bambino i natluszczam balsamem Oilan. Widac poprawe ale czeka nas dluga droga do gladkiej skory. Za to dla odmiany odparza sie pupa, boznowu te kupy przy kazdym baczku i katarek. Takze zeby jakies w natarciu ale jakie ??

Aga26, gratuluje kolejnych zabkow u mlodego :) Pokazalabys jakas jego fote. W ogole za czesto nie wrzucacie swych pociech - naszych pociech ! A przeciez dzieci to sama radosc i ja generalnie uwielbiam ogladac zdjecia wszelakie :)

nostromo20, tezmi sie marzy taka mala kruszynka :) najchetniej zaczelabym staranka kolo wiosny lata, ale niestety musimy odpuscic ze wzgledu naa sytuacje finansowa. Ale z podziwem patrze na kazda mala kruszynke i wieksza, ogolnie na dzieci. Teraz wiem na wlasnej skorze ile daja radosci i sily :)

Gabi jestescie juz w dociu po swietach ?

Maz mial miec urlop jutro to znow musi jechac :/ i zaraz bedzie wychodzil do pracy.

W sprawie wypadku z Beatka wszystko ok, mam nadzieje.. Chociaz bolaly ja plecy i tyl glowy miala dzis do lekarza jechac jak sie nie poprawi. Pisala mi ze zmienic chciala pas, jak nigdy nie spojrzala w lusterko i jechalo rozpedzone audi i w nia uderzylo. Auto podobno maja na zlom. Ale nasza Beatka na szczescie cala !!! wiecej napisz jak wpadnie pewnie i ochlonie.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość