Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lip 2008, 21:02

super mąż z talentem kulinarnym
czasami musi cos ciekawego zrobic a z talentem to nie wiem jak jest bo to bylo ciasto z paczki i dokladnie pisze co trzeba robic :-D

a ja daje danonka prawie codziennie bo jak mi majka zglodnieje o 19 i dalabym jej cos innego to to by mleka nie chciala zjesc a taki danonek akurat jej na jakies 1,5h starcza tylko wlasnie na nim pisze ze jest od 6 miesiaca bo sa tez inne od roku czy jeszcze pozniej

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 lip 2008, 21:47

jakie śliczne zdjęcie majki w podpisie :ico_brawa_01:

ja upiekłam ciasteczka maślane-musiałąm coś upiec, jakąś taką potzrebę miałam, a to poszło szybko i jest pyszne :ico_oczko:

Gabriel śpi jak kamień... idę się obyć i kładę się obok niego, ciekawe o której wstanie jak od 16 chrapie...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 lip 2008, 21:53

Dzięki w imieniu mojego bąbla za życzonka :-)
A my już po kąpieli, Ula dopiero co zasnęła, bo z okazji 6 miesiączków chrzestna z prezentem wpadła na ciasto :-) Ulek była grzeczna i śmiała się cały czas.
a swoją drogą to siedzę na swoim ulubionym blogu z wypiekami i spisuję przepisy, ma ochotę cos upiec :ico_oczko:
Co to za blog, może ja też coś pospisuję :-D

Renia0601, może rzeczywiście po danonku, moja bratowa też podawała swojej małej, jak ta miała około 6 miesięcy, bo Ania bardzo je lubiła i któregoś razu tak się struły obie, że więcej już ich nie kupowała. Wprawdze to było jakieś 10 lat 8 lat temu, no ale i teraz może się trafić gorsza partia.... kto to wie... na biegunki i wymioty u takiego maluszka najlepszy jest wyciąg z jagód, możesz kupić w aptece, podobno jest rewelacyjny.
ślinka cieknie na myśl o czeskim
a co to za ciasto????
czasami musi cos ciekawego zrobic a z talentem to nie wiem jak jest bo to bylo ciasto z paczki i dokladnie pisze co trzeba robic :-D
Hehehehe, a jednak to nie takie proste, mój brat to nawet czytając przepis z torebki nie bardzo wie o co chodzi.... :-D

Zmykam się wykąpać i lulu :-)
Do juterka... papapa

[ Dodano: 2008-07-23, 21:56 ]
jakie śliczne zdjęcie majki w podpisie :ico_brawa_01:
rzeczywiście, teraz zauważyłam... hehehehe słodki uśmiech
Gabriel śpi jak kamień... idę się obyć i kładę się obok niego, ciekawe o której wstanie jak od 16 chrapie...
Ja już w takich sytuacjach Uli nie kąpię, zasypia i śpi wtedy do rana :-)
papa

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

23 lip 2008, 22:49

podobno na erze dzisiaj jakiś super dj gra i Kuba wczoraj odbierał ciągle telefony od znajomych czy by ich nie wpuścił na imprezę jak przyjadą
jejku, ale jemu dobrze z tą pracą...powtarzam to już nie wiem który raz...a na ten festiwal to bym się bardzo chętnie wybrała :-D
A tak na dobranoc to Wam powiem, że Karola fascynuje teraz wszystko co gra, grzechocze i szeleści. Teraz jak coś bierze do rączki to od razu sprawdza czy nie grzechocze. Śmiejemy się, że dzieli rzeczy na dwie kategorie: grzechotające i niegrzechotające...heheheh
Miłej nocki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 lip 2008, 23:00

Mialam wczesniej pisac i zapomnialam majka siedziala dzisiaj na nocniku ale nic z tego nie wyszlo

tez zycze milej nocki dobranoc

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 lip 2008, 07:38

Dzień Dobry :-)
Stawiam :ico_kawa: dla wszystkich ... częstujcie się :-)
Nocka u nas nie taka zła, choć Ulek częściej się budziła niż zwykle, nawet nie sprawdzałam która godzina, bo mi się nie chciało.
Na 9 idziemy na szczepienie i zobaczymy ile moje słonko przybrało od ostatniej wizyty :-)
A na razie uciekam się szykować, póki moje dziecko jeszcze śpi :-) Miłego dzionka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lip 2008, 08:12

TEz witam

pinko dzieki za kawe cos musi mnie na nogi postawic

my juz tez nie spimy ja za chwile ide do pracy a majeczka na spacer dzisaij wstala dopiero o 5.20 na mleko mam nadzieje ze juz tak bedzie caly czas

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 lip 2008, 08:55

Witam i ja!

Pogoda u nas listopadowa..... :ico_zly: nic mi sie nie chce robic.

Iwona, super zdjecie Majeczki w podpisie, mała dama :ico_brawa_01:

ja już tylko odliczam godziny do weekendu, bo wreszcie zobacze sie z moim synkiem :-D

Gosia, no niezle z tymi "grzechoczacymi i nie grzechoczacymi....." fajnie! :-) Codziennie cos nowego... to mi sie najbardziej podoba u takich maluszkow!

My na szczepienie w przyszlym tygodniu tez jestem ciekawa ile juz wazy moj smyk... :ico_noniewiem:

Ja ostatnio przyklejalam dekoracje na scianie kolo lozeczka, zeby bylo bardziej kolorowo.... jak bede miec aparat (zostawilam u rodzicow) to pstrykne fotke....

Milego dnia!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 lip 2008, 10:23

M już jesteśmy po szczepieniu, Ula wcale nie zapłakała :-) Jestem z Niej dumna :-) Waży już 6910g, więc przybiera, choć wcale nie jest ogromniasta :-) Mam jej zwiększyć dawkę vigantolu w pochmurne dni do 4 kropel.
Wkleję Wam parę fotek:
"Tort" kupiony przez tatusia na 0,5 roczku:
Obrazek
A tak moje dziecko wczoraj zasnęło:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

24 lip 2008, 11:21

Ojej jaka słodziutka istotka :-D Uwielbiam patrzeć na śpiące dzieci. Na Karola się gapię non stop prawie :-) A torcik też niczego sobie :-D

[ Dodano: 2008-07-24, 11:31 ]
Waży już 6910g, więc przybiera, choć wcale nie jest ogromniasta
No widzisz? Wiedziałam że będzie oki :-D a co z tym, czy ogromniasta czy nie? Nie ulegaj presji :ico_nienie: Ula jest w sam raz, 7 kg to wcale nie mało. Nie musi być wcale wielka, ważne żeby była zdrowa i szczęśliwa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości