kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 lip 2007, 10:28

Jasnie Pani :) pisze:tak jest! pani kapitan!!!! robie jak pani kaze!!!

no i to mi się podoba :-D
zdjęcia Lenka będą, będą :ico_haha_01: coś tam musze zrobić, może dziś, bo...nie idziemy do rodziców na obiad :ico_placzek: i sama musze cos ugotowac. kuba strajkuje, bo mówi, ze rosół w niedziele jest obowiązkkowy, a u nas będzie wczorajsza zupa-śmieciucha :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 lip 2007, 11:01

Jasnie Pani :) pisze::-D :-D :-D to znak, ze maja za duze skarpetki :-D :-D :-D , ale nic jeszcze nie wiadomo, bo z Łucji straszna kokietka rosnie :ico_oczko:
:ico_haha_01: :ico_haha_01:
kasia chba masz racje z tym nabialem,od wczoraj ograniczam :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 lip 2007, 11:49

Czesc moje KOCHANE!!! Ale sie stesknilam, szok :ico_szoking: , co to bedzie dwa miesiace??? :ico_szoking: :ico_olaboga:
My juz wrocilismy, nudne te wyscigi, jezdza w kolko ponad godzine :ico_szoking: :ico_puknij: nudy :ico_smiechbig:
My dzis jeszcze musimy na ostatnie zakupy pojechac, czekamy na Kube az z pracy wroci.
Jasnie Pani ja jestem KASIA, ale wszyscy mowia do mnie Delfina, dlatego taki mam nik, ale Maya ma na drugie Delfina :ico_haha_01:
Fitney ile przed lotem sie wybierasz??? Moj maz do 18 pracuje, oj ostro chyba sie zwolnic bedzie musial :ico_olaboga:
Kochane wkleje ostatnie zdjecia Mayci, nastepne za dwa miesiace, ciekawe czy bedziecie roznice widziec ???

[ Dodano: 2007-07-08, 11:51 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-08, 11:52 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-08, 11:53 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-08, 11:54 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-08, 11:55 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lip 2007, 11:59

hej laski jestem !!!!
melduje ze spałam 2 godziny w nocy, a jak ja to okreslam skurczaki są cały czas, moze mam skurcze, a nie mam rozwarcia???? a cholera wie? ja sie nie znam na tym :ico_olaboga: jutro do lekarza jak nie przejdzie :ico_olaboga:
Jasnie Pani rozwaliłaś mnie tymi zdjęciami, Łucja piękna księżniczka, oj mamuśki Wy ale stroicie te Wasze lale fiu fiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka jestem, ja czekam az Ty bedziesz pierwsza, aczkolwiek to co mnie bierze bardzo boli :ico_szoking: ja dziekuje za te " prawdziwe" skurczaki :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kasia steskniłam sie za TObą :-D
Delfinka hellooooo!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: dobrze ze jestes :ico_brawa_01:
Lucy uwielbiam Twojego małego przystojniaczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 lip 2007, 12:51

Jasnie Pani :) pisze: fajna chusta tylko tak jakos blisko ciala, moze krepowac ci ruchy.

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
przeciez chusta ma byc blisko ciala hihi :ico_noniewiem:
jak wyprobuje to wyraze opinie :-D

Delfinka ja nie wiedzialam ze jest takie imie :ico_szoking: :ico_szoking:
bedzie nam brakowalo slicznej rozesmianej buzki MAyci!!!! :ico_placzek:
zycze wam szalonych, slonecznych wakacji w polsce.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martucha wspolczuje bolu.. :ico_olaboga: ale dalabys mi choc jednego skurczyka hihi :ico_oczko:
pewnie boli jak cholera... :ico_olaboga: ale i tak bedzie.. :ico_placzek: . wiec jak sie podzielisz to bedzie ci lzej :ico_oczko: a ja sie rozpakuje wreszcie hhihi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 lip 2007, 13:20

madziorka hihi pisze:przeciez chusta ma byc blisko ciala hihi

a tak mi sie jakos napisalo, bo moja to taka dalej ode mnie troche jest :-D

martuchafrost pisze:cholera wie? ja sie nie znam na tym jutro do lekarza jak nie przejdzie

ty to ryzykant jestes. ja juz dawno bym gryzla klamki w szpitalu :-D , zebyscie rzeczywiscie z Jackiem nie musieli witac Frania samotnie, bez poloznych :-D

DELFINA pisze:Jasnie Pani ja jestem KASIA

tak mi cos switalo, ale wolalam sie upewnic.

kaasiaa79 pisze: kuba strajkuje, bo mówi, ze rosół w niedziele jest obowiązkkowy,

jestem z Kuba!!! rosol musi byc w niedziele :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 lip 2007, 13:25

Jasnie Pani :) pisze:madziorka hihi napisał/a:
przeciez chusta ma byc blisko ciala hihi

a tak mi sie jakos napisalo, bo moja to taka dalej ode mnie troche jest

:ico_smiechbig:
jasnie pani zebys ty lucki nie zgubilam hihi razem z chusta hihi :-D :-D :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 lip 2007, 14:25

Jasnie Pani :) pisze:rosol musi byc w niedziele
nie musi :ico_haha_01: nasza rodzina jest tego żywym przykładem :-D odmroziłam jeszcze mięso, chociaż miało być na czarną godzinę :ico_haha_01:
Madzia coś mi sie wydaje, ze ty tak szybko urodzisz jak Lucy, długo, długo nic, a potem w godzine poród :ico_ciezarowka:
Delfinka :ico_brawa_01: za zdjęcia ślicznotki!!!!!!!!! wiadomo, po Kasiach takie ładne dzieci wychodzą :ico_szoking:
Marta kowalusa odstawiłam od pipki, bo mam @, więc na TT będę was teraz zadręczać :kosci: blisko masz w razie czego do szpitala? droga zaplanowana?

bylismy w markecie budowlanym i se takie ładne dywaniki kupiłam za 12 zeta, ze aż sie napatrezc nie moge. Jaśnie Pani, masz NOMI u siebie? śliczne, małe są, ale ja kupiłam trzy jaskrawo zielone, kolory są przepiękne-niebieskie, rożowe, zielone i inne, takie jakby ze sznurka, może se strzelisz do mieszkania akurat, to pisze i sie chwale :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lip 2007, 16:52

Madziorka oki wysyłam Ci telepatycznie moje skurczaki :ico_olaboga:
kasia mam andzieje ze bedziesz tu czesciej,
kaasiaa79 pisze:blisko masz w razie czego do szpitala? droga zaplanowana?


w razie W polece pieszo i mam jeszcze rolki :ico_smiechbig:

Jasnie Pani :) pisze:ty to ryzykant jestes. ja juz dawno bym gryzla klamki w szpitalu , zebyscie rzeczywiscie z Jackiem nie musieli witac Frania samotnie, bez poloznych
hihihiihihhihiihhi Jasnie Pani zdążymy nie martw sie, ja nie chce panikowac bo te bóle przychodzą i odchodzą, wiec nie jest tak źle, ale czopki na przeczyszczenie w razie czego wzięłam :ico_szoking:
mówie do Jacka: weź mi wsadź dłoń i zobacz czy mam rozwarcie :ico_szoking: :ico_smiechbig: a On na to: jak rękę???? całą???? a ja mówię: No :ico_szoking: musiał isc na spacer sie przewietrzyc, a ja przeciez tylko sie drocze z nim, bo on mysli ze gin przy porodzie bedzie jeden paluszek tam wkładał, a nie rękę :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a Franio bedzie rozmiaru czopka dopochwowego :ico_smiechbig:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 lip 2007, 17:40

mówie do Jacka: weź mi wsadź dłoń i zobacz czy mam rozwarcie :ico_szoking: :ico_smiechbig: a On na to: jak rękę???? całą???? a ja mówię: No
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-07-08, 17:42 ]
mayeczka jest przesliczna :ico_brawa_01: marta dzieki w imieniu malego przystojniaczka :ico_haha_01: kupilismy mu dzis koszyk,ale koszyka tez nie lubi hehe
cala noc spal z nami,bo myslalam,ze swierszcz wlecial do domu,t pol nocy go szukal,bo balam sie ,ze do lozeczka wskoczy i w koncu maly spal z nami...rano okazalo sie,ze to nie swierszcz tylko alarm na klatce :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość