Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2008, 11:41

mmarta81, burza nie lae normalnie jest ciemno zimno i pada :ico_noniewiem: , u nas burza to moze raz na trzy miechy albo zadziej
ale mowie ci strony sie tak wolno otwieraja :ico_noniewiem: i ciagle musze od nowa ladowac tik taka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 wrz 2008, 12:21

Witam Dziewczynki kochanw :ico_haha_01: Wy tutaj o takich waznych rzeczach rozprawiacie a ja spie.Tej nocy bylo po prostu cudownie.Zasnelam nawet,ale musialam sie jakos nieswiadomie na plecy w czasie snu przekrecic,no i czuje jak moj Artur o pierwszej wstaje,obudzilam sie i pytam ,co jest?A on ze idzie do salonu,bo ja tak chrapie ze on w zyciu o 5 rano do pracy nie wstanie :ico_olaboga: Jak nas to moje chrapanie obudzilo,to juz do 6 nie zasnelam.Normalnie nie daj Boze zeby na plecy,jak sie to moje pewnie juz 4 kilowe dziecko pod moja broda umosci,podobno chrapie gorzej niz moj ojciec.To straszne :ico_brawa_01: Odsypialam do 11,jak nie ma Artura moge sobie chrapac do woli :ico_noniewiem:
Moja dzidzie nic sie dzis nie rusza,oczywiscie sie martwie,alejak same wiecie to u niej normalne :ico_noniewiem: Wiec sie staram nie panikowac,zaraz pojde pod prysznic a potem nafaszeruje czekolada to moze ja rusze :ico_sorki:
Ja ztym spaniem teraz ,to chyba najbardziej przez myslenie wieczorem jak to bedzie ,mam klopot.Tak sie martwie zeby to moje szczescie bylo cale i zdrowe.Ale chyba nie ma takiej ,ktora by sie nie martwila :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 wrz 2008, 12:30

shoo witaj :ico_brawa_01: jak tam sliczny Jasperek sie miewa ?? :ico_haha_02:
Jasperek ma sie dobrze :-) ostatnimi dniami troche plakal w ciagu dnia i nie mialam pojecia czemu, ani mokry ani glodny nie byl... a dzisiaj odkrylam, ze maly po prostu ma juz dosc lezenia na plecach :-D przewrocilam go na brzuszek i spi jak kamien :-D po ponad 3 tyg lezenia tylko na plecach to mu sie nie dziwie... ale na noc i tak bede go czekalo przymusowe lezakowanie na pleckach :-) hehe

Do sklikania w niedziele lub poniedzialek, wlasnie wyjezdzamy w trojke na mala wycieczke krajoznawcza :-) mam nadzieje, ze do czasu mojego powrotu ktoras z Was sie rozdwoi... czego Wam z calego serca zycze :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 13:15

Miszka moj spi z zatyczkami :ico_noniewiem:
shoo :ico_brawa_01: milej wycieczki :ico_sorki:
ja juz po zakupach-kurde coraz ciezej sie wygramolic z tego mojego malego samochodu-z Marcina o wiele latwiej sie wychodzi-chyba bedziemy musieli sie na jakis czas zamienic :ico_oczko: (w zyciu by sie nie zgodzil :ico_noniewiem: )
ja chyba lece pod prysznic bo sie upocilam na tych zakupach :ico_olaboga: ale dorwalam w bootsie-przecenione te kocyki takie azurkowe i kupialm rozowy i bialy a w SEVE balsam ollietum za 3,99 :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-10, 13:16 ]
a Pati i Sarenka co???????
Moze rodza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Pati na gg nie ma :ico_noniewiem:
-kurde ja sie taki szpieg robie :ico_haha_01: ale ja juz chce zeby sie zaczelo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 wrz 2008, 13:22

ale dorwalam w bootsie-przecenione te kocyki takie azurkowe i kupialm rozowy i bialy a w SEVE balsam ollietum za 3,99
Balsamik udalo Ci sie dostac :ico_brawa_01: Ja kupilam jednak wczoraj plyn do kapieli,ten o ktorym rozmawialysmy :ico_sorki: Juz mamtych plynow ze cztery rozne :ico_noniewiem: A ile masz kocykow?Ja kupilam 3 ,mam nadzieje,ze wystarczy :ico_noniewiem:
a Pati i Sarenka co???????
One urodza,zobaczysz,tylko my zostaniemy na tym watku ,a nasze dzieci z dnia na dzien coraz ciezsze w koncu po 5 kilo beda mialy jak tak nie beda sie chcialy urodzic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

10 wrz 2008, 13:27

WItam kobitki,
U mnie cisza, oprocz twardnienia brzuszka nic sie nie dzieje.NAwet kosc lonowa nie dokucza o dziwo.Nocka tez super,jakbym nie latala na wc to bym fajnie sie wyspala.Snow tez nie brakuje :-D :-D
TEraz to stracilam wiare na wczesniejszy porod :ico_placzek: :ico_placzek:

Jeszcze tw twardniena mnie pocieszaja,mimo ze lyklam magnez,no ale dzidzia nadal skacze,a ponoc przed porodem staje sie spokojniejsza i sie tak nie rusza.

Zaraz wstawie ravioli z ricota i sie obzrem jak swinka :ico_noniewiem: :-)

Ale brzuch mam juz nisko,az mi sie smiac chce.A golenie to juz nie chodzi w rachube,nawet trudno mi z lusterkiem tam zajrzec. :ico_noniewiem:

JEstem ciekawa ktora z nas pierwsza sie rozdwoi :ico_haha_01:

Co do karmienia,to najlepiej na lezaco,a jak na siedzoca to na tej podusi w formie ksiezyca.JEst rewelacyjna.ZAkupilam ja bo w szpitalu mi ja dawali do karmienia i naprawde sie super sprawdzila.Polecam

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2008, 13:32

ja tez kupilam ten plyn ollietum, tylko balsamikow nie widzialam :ico_noniewiem: a tez sie przeciez przyda, kurde nie mam jeszcze soli fizjologicznej do przemywania mama ma mi przywiezc i jeszcze spirytusik do pepka ,ale chyba kupie wczesniej bo jak sie rozdwoje do 28 wrzesnia to nonono zbita :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-10, 13:47 ]
kurde jeszcze sie za to prasowanie nie wzielam :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 wrz 2008, 15:40

Melduje sie kochane moje, niestety nie rozpakowalam sie choc bardzo bym chciala. Nie mialam kiedy zajrzec, dopiero teraz mam czas. Moj mezulo mial dzis egzamin praktyczny na motor i zdal a teraz smiga motorkiem. Nie moglam spac jak pojechal po 6 rano, tez przezywalam, a co najgorsze z tegow szystkiego mialam bole okresowe co 30 minut i sobie mysle, o losie nie teraz, bo jestem sama, ale chyba to z tego stresu. Budzilam sie co pol godziny i zagladalam na zegarek, maz zadzwonil ze zdal to od azu lepiej sie zrobilo- przyjechal i pojechalismy zameldowac motor i na zakupki bo nic nie bylo w lodowce, pozniej jak wrocilam, zrobilam sniadanko i wzielam sie znow za robote, odkurzalam, prasowalam, zawiesilam zaslonki w sypialni i tak mi czas zszedl i ugotowalam rosolek na dwa ni, pychotk ai na drugie danie skrzydelka z ziemniaczkami i mizeria :-D

A teraz siedze i ledwo zyje. Jutro mam wizyte u gina i zobaczymy co mi powie tym razem, jak zawsze, ze nic sie nie szykuje.....

Mam pytanko do Was- czy macie juz zalozone ochraniacze na szczebelki i poszewki na kolderke zalozone???? Bo ja tak pomyslalam, ze na kolderke to jeszcze za wczesnie, ale ochraniacze w sumie mozna chyba zalozyc, co??? :ico_noniewiem:

Co do tej podusi do karmienia takiej specjalnej w ksztalcie ksiezyca to ja mam, rewelacja, juz przymierzalam i bardzo wygodnie sie z tym bedzie karmilo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No to chyba na tyle

[ Dodano: 2008-09-10, 15:41 ]
Acha dzis zaczelam 39 tydzien i zostalo mi tylko 7 dni :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-09-10, 15:41 ]
A maz przyjechal i mowi, teraz mozesz rodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 wrz 2008, 16:02

Mam pytanko do Was- czy macie juz zalozone ochraniacze na szczebelki i poszewki na kolderke zalozone???? Bo ja tak pomyslalam, ze na kolderke to jeszcze za wczesnie, ale ochraniacze w sumie mozna chyba zalozyc, co???
Juz myslalysmy Pati,ze tulisz malenstwo :ico_brawa_01: Ja zalozylam juz ochraniacz,ale przescieradelko lezy jeszcze nie zalozone w lozeczku,zaloze je w ostatniej chwili.Wszystko pod reka juz mam gotowe :ico_brawa_01:
Co do tej podusi do karmienia takiej specjalnej w ksztalcie ksiezyca to ja mam, rewelacja, juz przymierzalam i bardzo wygodnie sie z tym bedzie karmilo
Jezeli uda mi sie karmic piersia to kupie tez,na razie sobie darowalam bo z tym moim karmieniem jeszcze roznie moze byc :ico_olaboga:
Acha dzis zaczelam 39 tydzien i zostalo mi tylko 7 dni
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2008, 16:24

Acha dzis zaczelam 39 tydzien i zostalo mi tylko 7 dni
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ta podusia to i tak sie przyda jak bedziemy karmic maluszki butelka :-D
ale mam ochote na pizze moze wyciagne gdzies Piotra :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość