Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lip 2008, 12:46

No słodko Ula usnęła :ico_brawa_01:
Pisałyście wcześniej o słoiczkach po 6-tym miesiącu i kawałeczkach, dobrze że jest inna konsystencja bo dzieciaczki wtedy się uczą rzuć, Arturek nie ma z nimi żadnego problemu i ja jak mu gotuję to też takie kawałeczki zostawiam.

Dobra tyle popisałam bo się już złości na podłodze bez zainteresowania.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lip 2008, 13:31

Cześć dziewuchy :ico_oczko:

Gabriel śpi przed drzwiami do domu pod daszkiem, bo deszcz pada...
Jak zwykle dzisiaj jest ciężki dzień...
...Gabriel się obudził po 2 i już nie chciał spać, ponad 1.5h urzędowaliśmy i dopiero zasnął, akurat Kuba wrócił... a rano Gabik wstał oczywiście z płaczem od razu, i Kuba do mnie z pretensjami żebym coś zrobiła, obruszyłam się, bo z takim wyrzutem to powiedział :ico_nienie: mówię mu, że jakbym mogła to bym zrobiła, co poradzę, od kilku dni tak płacze :ico_olaboga: to strzelił focha i wyszedł do drugiego pokoju :ico_szoking:

wstał po 12 jak Gabiego uśpiłam i byłam w trakcie obierania ziemniaków, przeprosił mnie i mi zaczął mówić, że Go organizatorzy zapraszają zawsze na imprezę do hotelu, ale On nie idzie (hohoho :ico_puknij: a ja wychowuję dziecko i największe moje wyjścia to te do apteki i warzywniaka) i mi zaczął opoiwadać, że znowu pewna Kaśka się do niego ostro dostawia (my z tymi kaśkami od początku mamy same problemy, zawsze jakaś kaśka :ico_noniewiem: ) zdjęcie mi nawet pokazał :ico_puknij: ...nie odzywałam się do niego, bo byłam zła to się obraził, powiedział, że jak ja się nie odzywam to on wychodzi, wsiadł w auto i już go nie było... wkurza mnie to, że mi zawsze mówi, że gdzieś go zapraszali, coś mu proponowali, a on nie poszedł, bo zawsze robi to w taki sposób jakby ode mnie oczekiwał, że mu powiem "czemu kochanie, trzeba było iść, zalać się jak świnia i zapomnieć o bożym świecie, a kaśka? trzeba było brać, bo sie jeszcze rozmyśli!" :ico_puknij: pff
ciekawe kiedy przyjdzie taki dzień, że przestanie się z tym wszystkim liczyć i będzie hulał jak zając w kapuście... to jest ewidentny minus tej jakże fajnej pracy, zaplecze show biznesu też jest pełne smrodu i brudu...

Pinko 7 kilo to zupełnie odpowiednia waga-zwłaszcza dla dziewczynki... swoją drogą to ślicznie Ula zasnęła-ja też lubię patrzeć na śpiącego Gabriela, jeszcze jak sobie jakoś dłoń położy pod buźkę, to ma takie usta śmiesznie ułożone i ten ząbek mu wystaje :ico_haha_01:

idę wyciągnąć mięso z piekarnika

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 lip 2008, 13:45

hej pamiętacie mnie? :ico_oczko:

nie mam teraz czasu zeby Was doczytac, wieczorem sie postaram

Jola 85 pisała do mnie smsa ze Was wszystkie pozdrawia

A ja jeszcze napisze ze Martynka ma pierwszego ząbka :ico_brawa_01:

no i koniec pisania bo Patryk płacze

ostatnio mam urwanie głowy :ico_olaboga:

buziaczki dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lip 2008, 14:17

Justyna no niestyty są i minusy każdej pracy, ja też czasem słyszę że wszyscy piją u niego w pracy a on nie :ico_noniewiem:
madziu oo, witam witam :ico_oczko: a to co znowu Patryczek się gorzej czuje?

Ja póki szyneczka śpi idę kluski śląskie robić. A i pinko pytała co to za ciasto czeskie, więc jest to ciasto kruche z mniodkiem przełożone masą waniliową, mniam

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 lip 2008, 14:18

A ja jeszcze napisze ze Martynka ma pierwszego ząbka :ico_brawa_01:
gratulacje ja tez ostatnio nie mam czasu pisac Amelka jest kochana smieje sie ale wiecznie na rekch tylko psoci ciagnie wszystko chce piloty klawiature.......inaczej jak jej nie dam wrzeszczy urwanie gloewy z nia Julka w porownaniu z nia byla przegrzeczna w tym wieku

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 lip 2008, 14:24

Patryk zasnął, Mrtynka gada sobie w huśtawce więc postaram sie Wam odpisać

Pinko śliczne zdjęcia Uli, te siedzące w łózeczku i te śpiące z wczoraj. Słodziutka jest bardzo :ico_brawa_01:

Sabi dobrze ze Mai nic się nie stało, te nasze szkraby trzeba naprawde bardzo pilować, chwila nieuwagi i moze zdarzyc sie nieszczęście :ico_olaboga:

Gosia zobacz juz dzisiaj czwartek, nie obejrzysz sie i jutro będziesz tulic Pawełka do siebie. Współczuje rozłąki bo wiem sama jak bym tęskniła ale dobrze ze mama sie zajmuje :ico_sorki:

Justyna fryzurka bardzo mi się podoba :ico_brawa_01: Gabik jak zwykle usmiechnięty :ico_brawa_01: Dobrze ze Kubie nic sie nie stało :ico_sorki:

Goonia super zdjęcia z urlopu :ico_brawa_01: Ale duzy sd mają Twoi rodzice, tam to jest chyba raj :ico_sorki:

Iwona ale Twoja Majeczka mała modelka jest. Śliczna dziewczynka :ico_brawa_01: fajnie ze masz juz internet. A jak się pracuje???

Renia jak tam Arturek???

Co do danonków to ja tez słyszałam ze mogą uczulac. Patrykowi do roku nie dawałam ale tylko dlatego ze zaraz po zjedzeniu dostawał wysypki a po ukonczeniu roku jak ręką odjął.

Napisze jeszcze ze nie wiem co bedzie z tą moją praca bo Martynkę miała pilnować moja babcia, kiedyś sama zaproponowała ze jak Patryk pójdzie do przedszkola to moze ją pilnowac a teraz jak jej to zaproponowałam to wykręca się złym samopoczuciem. Ja rozumiem ze moze czuć sie nie najlepiej, w koncu ma prawie 73 lata ale po co mi miesza w głowie i proponuje? Teraz mam problem na głowie bo teoretycznie ja juz ta prace przyjęłam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-07-24, 14:26 ]
a to co znowu Patryczek się gorzej czuje?
Patryk ostatnio bardzo jest marudny i pilnuje mnie na każdym kroku, do tego znowu wróciła zazdrość o siostre i powiem Wam szczerze ze czasami mam juz dość i brakuje mi cierpliwości :ico_olaboga:
Julka w porownaniu z nia byla przegrzeczna w tym wieku
u nas jest odwrotnie :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

24 lip 2008, 14:42

Pinko, Ula moze i kruszynka ale za to jaka piekna :ico_brawa_01:
Super zasnela, ja tez uwielbiam patrzez na spiace dzieci, tak slodko i niewinnie wygladaja :-D

Madziu, super ze zajrzalas, jak mozemy o Tobie zapomniec :ico_nienie: No to cie babcia zalatwila, i co teraz zrobisz??
Na razie mama sie nim zajmuje, ale pewnie bedziemy musili poszukac opiekunki i nie mam pojecia jak sie za to zabrac, zeby znalezcz kogos odpowiedniego.

Ja tez podawalam juz takie dania z wiekszymi kawalkami, nawet niezle nam idzie jedzenie takich rzeczy... ja daje czasami danonki i nic zlego sie nie dzieje, ale to pewnie zalezy od dziecka.

Justyna, czasami faceci sa jak dzieci.... to masz dwojke :-) nic takiego wielkiego nie robia a chca zeby ich chwalici glasakac na kazdym kroku.... tacy juz sa.... :ico_oczko:

Wracam do pracy.... wrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lip 2008, 19:57

Gratulacje dla Martynki za ząbka :ico_brawa_01:

Kuba wrócił po godzinie i bez słowa mnie przytulił, później mówił dużo pieknych rzeczy-mógłby takie historie snuć częściej to bym się tak nie denerwowała :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Gabriel po drzemce się obudził o 16.45 i od tamtej chwili nosiłam Go ciągle na rękach w zasdzie bez przerwy, po kapieli zasnął również na moich rękach, nogi mnie tak bolą :ico_szoking: normalnie mi pulsują, ale chociaż nie płakał bardzo :ico_sorki:

Muszę sprzątnąć łazienkę-przez ten ostatni ciężki tydzień nie było czasu ani ochoty na ogarnięcie czegokolwiek i nasze pięterko się zmienia w barłóg. Kuba swoją "spelunkę" czyli pokój z kompem i do tatuażu, w którym teraz siedzę, posprzątał wczoraj,b o tatuaż robił, a reszta tonie w kurzu, walających się ciuchach i masie różności :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 lip 2008, 20:16

My już po kąpieli, właśnie tatuś karmi kaszką dzidzię :-)
Dziękujemy wszystkim za komplementy :-)
Justyna, ale Cie musiał Kuba wkurzyć tą Kaśką, Jarek też czasem opowiada mi o jakiejś koleżance z pracy, ale myślę, że robi to tylko po to, żeby popatrzeć sobie jak się wpieniam, bo po wszystkim, mówi mi, że lubi jak jestem o Niego zazdrosna. Może z nim pogadaj i powiedz, że bardzo doceniasz to, że jest taki kochany, nie chodzi na pijackie imprezy... blablabla Faceci tak lubią, żeby ich połechtać ;)
Madziarka, brawa dla Martynki za pierwszego ząbka :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Renia, zrobiłaś mi smaka tym ciastem.... mogę prosić o przepis? :ico_sorki: :ico_sorki:
ale po co mi miesza w głowie i proponuje? Teraz mam problem na głowie bo teoretycznie ja juz ta prace przyjęłam :ico_olaboga:
i:
To nieźle Cię babcia urządza, musisz coś szybko wymyślić...
Pinko, Ula moze i kruszynka ale za to jaka piekna :ico_brawa_01:
Ależ dziękuję bardzo :-)
pewnie bedziemy musili poszukac opiekunki i nie mam pojecia jak sie za to zabrac, zeby znalezcz kogos odpowiedniego.
Możesz tu zajrzeć: http://www.niania.pl/
Zmykam, bo Ula marudzi, a Jarek musi jechać.
Miłej nocki.... papapapa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 lip 2008, 20:37

Witam i ja

jestem dzisiaj strasznie zmeczona codziennie jak wracam z pracy to ide z majka jeszcze na spacer pozniej zaraz ja kapie i o 21 idzie spac
troche sie nachodze bo do pracy i z pracy tez chodze na nogach wiec wyobrazcie sobie jak mnei nogi bola :ico_olaboga:
a z mezem widzimy sie tylko 1,5h dziennie :ico_placzek:

no ale czego sie nie robi zeby troche finanse podreperowac

prace mam fajna a szefa super mam nadzieje ze jak nic nie znajde przez zime to na nastepne lato on znowu otworzy i mnie przyjmnie

pinko super zdjecia Uleczki

mam nadzieje ze mnie zrozumialyscie o co chodzi bo strasznie pisze ale nie mam sily myslec :ico_olaboga:

madziarka brawa za zabka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość