MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 mar 2008, 14:45

witajcie dziewczynki
wpadam tylko na chwilke pokazac wam swoja Alusie :-D
wczoraj robilismy usg... mala wazy juz 1750 g i jest bardzo ruchliwa... a pani doktor dostrzegla ludzace podobienstwo do Wiktorka :-D
oto kilka fotek

buziunia:
Obrazek

raczka:
Obrazek

stopka:
Obrazek

a tu dowod ze to dwiewczynka :-)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 mar 2008, 16:10

Moniczko wow jeszcze tylko 9 tygdni, ale ten czas minal predko :-D :-D :-D :-D
na tym pierwszym usg Alunia wyglada jakby miala dlugie wloski :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 mar 2008, 16:17

a no leci -ten czas natalko... 9 tygodni albo i mniej bo nie wydaje mi sie ze bede rodzic dokladnie w terminie :ico_noniewiem: a co do tych wloskow... hmm tu sie ja nie dopatrzylam ale na pozostalych ujeciach bylo widac ( tak przynajmniej twierdzi moja lekarka :ico_oczko: ) i tutaj obalenie kolejnego stereotypu ciazowego:
zgaga wcale nie jest przez to ze rosna wloski! ja nie mialam z Ala w ciazy ani raz zgagi a wloski ponoc sa :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 mar 2008, 16:53

MONIKAB fr, SLICZNA TWOJA DZIDZIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tuz tuz i bedziesz ja tulic :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 mar 2008, 23:45

Witajcie
no równiez zaniedbalam ten watek, ale Fillipek ciągle chory, juz prawie miesiąc niewiadomo od czego to, widac wirusy, nawet krew ponrali na badania, na szczescie ok.
no tylko zostaje czekac az calkiem wyzdrowieje, i widac przez to przemeczenia i mnie przeziebienie dopadlo
no i mielismy gosci ponad tydzien, kuzyni D. a ze maly chory to nie musialam z nimi spedzac wiele czasu, bo nie za bardzo ich lubie.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 mar 2008, 11:22

witam dziewczyny! lulu, zycze dla filipka duzo zdrowka, niech maluszek szybko wyzdrowieje i chorobska niech sobie pojda precz
frydza, torbe do szpitala mam juz spakowana... wole byc przygotowana, mimo iz jeszcze ponad 50 dni do porodu... juz sie nie moge doczekac, bo ciezko mi troche... przy 3 letnim urwisie trzeba sie troche nabiegac :ico_oczko: a brzuszek juz duzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

18 mar 2008, 12:10

hej kobietki ale amm dzis bol glowy, wrrr to od tego stresu egzaminowego...wczoraj poszlam i wydalam ponad 1700 zl i w nonono mam wszystko.....i tak mi sie humor nie poprawil. Dzis ide robic przelew bo kaska oczywiscie na minusie leciala, bo Julki macierzynskie dopiero nastepnego miesiaca dostane, ale tak sobie pozyczylam hihihi musialam kupic Julci pare ciuszkow i kurteczke i dla siebie tez cus. Wiec dzisiaj ide robic przelew z innego konta zeby nie bylo minusika. Echhhhhhhhhhhhhhhhhhh

tak mi nudno, A. pracuje,a ja siedze w domku, Julka spi teraz caly dzien dzis cos marudna a wczoraj w nieboglosach byla hihihi niekumam dziecka :-D taki dzien humorzasty ma, ale za to slodka jest bo tak jej zle i takie minki strzela ze nic tylko ja przytulam i caluje caly czas hihi no a teraz spi bo jakas taka zmeczona byla, troche wczesnie na spanko ale obudzila sie w nocy i wzielam ja do siebie do lozka, spalam na jednej wygietej rece i w dodatku zab mnie bolal. Sny to mialam po prostu przepiekne...... :ico_zly:

chyba nic mnie nie uszczesliwi jesli w koncu nie pojawi sie wiosna, ja chce wiosne, ja chce skowronki, biale chmurki, cieply wiaterek, zielen i kwiatki, ja chce wkoncu wyjzdz na dwor spokojnie bez obaw ze mi twarz zamarznie, w dodatku zeby cos sie w koncu dzialo, achh brakuje mi tych wycieczek na lono natury kiedy bylo ciepelkow dupke.... :ico_placzek: wszystko pozamykane tylko basen i basen ile razy mozna na basen jezdzic, by otworzyli jakies parki...wrrrr :ico_zly: dzisiaj zla jestem na caly swiat widac....hihihi :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 mar 2008, 21:12

MamciaKochana, mam nadzieje ze humor juz sie poprawil ;)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

18 mar 2008, 23:01

ku ku, to znowu ja...
chcecie, opowiem wam bajeczke... a wlasciwie powtorze bajke jaka wczoraj moj synus opowiedzial na dobranoc swojemu tacie :-D bajka nosi tytul "o kurczaku"
moj syn: byl sobie raz kurczak... i poszedl do lasu... a w lesie byla chatka...w chatce mieszkala stara babcia...kurczak wszedl do chatki....( i tu nastala cisza)
moj maz: i co Wiktorku bylo dalej?
Wiktorek: i stara babcia ugotowala kurczaka!!!
*KONIEC*

:ico_oczko: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

18 mar 2008, 23:19

Monika :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: fajna bajeczka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość