Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 lut 2012, 16:10

Cześć!
lecę po kawusię może któraś się przyłączy
ja herbatkę z sokiem malinkowym piję :-)

kwiatunio, no to trzymam kciuki za torebkę!
Może nawet taniej Ci się uda tą kupić.

szkieletorek, hihi, no ale zima. Nie zdążyliśmy na spacer, bo od rana sypie i wieje.
Ja wyszłam i w sumie nawet nie tak źle, ale wieje i z wózkiem to bez sensu takie chodzenie.

Porobiłam fotki moim ciuszkom ciążowym, wrzucę tu do sklepiku.
A potem najwyżej na allegro dopiero.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 lut 2012, 16:14

Porobiłam fotki moim ciuszkom ciążowym, wrzucę tu do sklepiku.
A potem najwyżej na allegro dopiero
ja wystawiłam ciuszki po Izie :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

15 lut 2012, 16:34

hej u nas też taka zawieruch że masakra. A ja na 19 do kościoła na nuki przed chrztem muszę iść :ico_chory: już mi słąbo jak myślę o tym że wyjść muszę :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

15 lut 2012, 16:35

A ja na 19 do kościoła na nuki przed chrztem muszę iść
co? u nas nic takiego nie było :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 lut 2012, 16:47

marcz89 napisał/a:
A ja na 19 do kościoła na nuki przed chrztem muszę iść


co? u nas nic takiego nie było
u nas było! I to nawet księżulo musiał podpisać obecność!
Ale u nas tylko M. był.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 lut 2012, 18:35

A ja na 19 do kościoła na nuki przed chrztem muszę iść
co? u nas nic takiego nie było :ico_noniewiem:
Ja też na niczym takim nie byłam bo nie było.

Powiedzcie mi czy wasze dzieci tez tak piszczą??
Moja zamiast jak dawniej agg abbb to piszczy .Ale tak wysoko ze ja nie dałabym rady a ona bez problemu i tak od kilku dni przez całe dnie.To nie jest płacz tylko ona tak mówi.
I muszę się wyżalić że głowa mi pęka bo nie dość że mam piszczałkę chociaż to jest śmieszne to od 3 dni marudna okropna.Gdy ja kładę na kolana ,do łóżeczka bujaka gdziekolwiek to tak płacze jak by ja żywcem kroili. Zasypianie w dzień to zgroza a kiedyś tak idealnie było.Nie wiem może to skok bo coś mi nie pasuje by tak z dnia na dzień zmieniła się o 360 stopni bez powodu.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 lut 2012, 18:41

szkieletorek, uuuu, to masz dziś w domku "wesoło".
Tak sobie właśnie myślę,że niby dziecko ma utarty schemat dnia i trwa to i trwa i nagle zwrot i nie to dziecko. Jednak nic nie jest dane na zawsze :-D
U nas teraz "dobrze sypiający w nocy Maciek" zmienił się w "niechcącego zasnąć po karmieniu Maćka" :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 lut 2012, 18:41

No do mnie własnie to samo pisała .
hihihi wiem, bo mi nappisała jak tam Lilcia? a ja że mnie z Tobą pomyliła, a Pati, że nie, ze zapomniała imię dzieci zmienić a pisała do nas to samo:):):)
elibell w jaki sposób dodałaś filmik tu na forum, bo nie pamiętam? Chyba linka wkleiłaś tak?
szczerze to nie pamietam, a ja jakiś filmik wrzucałam, jesli tak to na pewno linka do niego, ale pewno moderki usunęły co? nie wiem, przepraszam, nie pamietam

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

15 lut 2012, 18:48

U nas teraz "dobrze sypiający w nocy Maciek" zmienił się w "niechcącego zasnąć po karmieniu Maćka" :-D
Uuuu no to masz.
Moja wieczorem ładnie zasypia ale w dzień no nie moje dziecko.

[ Dodano: 15-02-2012, 17:50 ]
hihihi wiem, bo mi nappisała jak tam Lilcia? a ja że mnie z Tobą pomyliła, a Pati, że nie, ze zapomniała imię dzieci zmienić a pisała do nas to samo:):):)
hehehhe no tak
a ja jakiś filmik wrzucałam
Ja kojarzę tylko filmik z działem twojego synka ale ten chyba dawałaś na priv ale może się mylę.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 lut 2012, 19:05

Hej laski! Witam z :ico_chory:.. Zawsze sie cieplo ubieram a wczoraj wyszlam z Malym na szybki spacerek zeby w wozku usnal, zapomnialam szalika ale nie chcialo mi sie juz wracac bo na 5 min wychodzilam i o.. wieczorem dreszcze, bol gardla i goraczka, piersi mnie strasznie bola jakbym miala tam dwa wielkie siniaki, chyba przewialam :ico_placzek:

A tak ogolem to musze sie pochwalic, ze moj lobuz nauczyl sie dwoch nowych rzeczy :ico_brawa_01: jak mowie mu 'chodz chodz' to probuje kicac do mnie jakos jak zaba i wyciaga raczki, zeby go lapac :-D Niestety w zwiazku z tym jak on placze i podejde do lozeczka to wyciaga lapki do gory zeby go wziac na rece.. cudnie wyglada, mimo ze placze :ico_oczko:
A druga to klekanie na kolankach - lapie sie szczebelek lozeczka i kleka sobie i probuje wstawac, musielismy mu obnizyc poziom lozeczka bo by nam wypadl :ico_olaboga: normalnie z dnia na dzien tak zaczal robic :ico_szoking: na koncu wrzuce fotki :-D
No ja bym nie dała rady adoptować dziecka
ja kiedys zawsze uwazalam, ze adopcja to swietna rzecz, ze mozna dziecku jakiemus tak pomoc, ale teraz jak mam Oliwka to nie wiem czy potrafilabym tak samo pokochac badz co badz nie swoje dziecko..
ta wkurzające są takie sklepy typu "wszystko po 5zł" bo to oszustwo
u nas jest fajnie bo sa "funciaki" czyli sklepy gdzie wszystko jest po funta, i rzeczywiscie tak jest a maja baardzo duzy asortyment wszystkiego, od slodyczy po rzeczy do ogrodu, lazienki, samochodu, szkoly itp itd :ico_noniewiem:

Nina slodziak Alanek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Izus
to super, ze dostalas robote!!! gratulacje, oby Ci dobrze tam i lekko szlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i fajnie, ze Przemek moze juz wychodzic, dobrze ze juz sie wszystko uklada i duzo zdrowka dla dzieciaczkow :ico_sorki:

Inia w ciazy czytalam wlasnie o tym, ze chlopcy nie powinni nosic pieluszek jednorazowych ze wzgledu na to, ze moga sobie jajeczka przegrzewac i moze to prowadzic do nieplodnosci, nawet pisalam o tym na forum ale mnie szybko sciagnely na ziemie, ze nie bede miala czasu zeby je prac i racja, jesli masz warunki to wiadomo, ze lepiej uzywac wielorazowych, ale ja padam na twarz przy Malym, non stop mam pelno prania, a jeszcze pieluszki wielorazowe, nie wiem czy bym wyrobila.. :ico_sorki: :ico_sorki:
bo teść ich zrobił w balona. Chwilowo mieszkają u jej mamy, bo mieszkanie, które wynajmowali już wymówili.
o ja dziekuje, szkoda gadac.. ona to ma ciezko z tymi tesciami :/
nina0226 napisał/a:
my w ciągu dnia zużywamy 3 pampersy a na noc jest jeden od 19-20 do ok. 9-10
widzę że muszę ograniczyć zużywanie pamersów :-D
haha no ja chyba tez, u nas idzie dziennie znacznie wiecej, bo czasem mam wrazenie ze sporo nasikal i jak go rozbiore i sie okaze ze jednak nie to i tak mu zmieniam, ale tu pampki sa bardzo tanie w porownaniu do PL wiec nie ma sie czym przejmowac :ico_sorki:
A teraz jak do Was pisałam Moje Dziecko pierwszy raz z pleców na brzuszek się przewróciło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale to cieszy takie piersze razy
gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do wychodzenia na mrozie to slyszalam, ze do -10 mozna wychodzic a na nizsze temperatury nie powinno sie z tak malymi dziecmi, bo za wrazliwa skore jeszcze maja :ico_noniewiem:
aaaaa a powiedzcie, gotujecie już swoim maluchom??? Jakie warzywka mozna już??? Bo niby słoiczki mają już wiele tego a w rozpiskach jakie znajduję to tylko marchew dynia i ziemniak, a myślałam by jakąś brokułkę już kupić i na tym zupkę zrobić
ja robie kurczaka (po 6 mcu) osobno, ziemniaki i marchewke razem i ostatnio dawalam brokula to same rozyczki i w osobnym garnuszku gotowalam, zeby nie bylo wywaru (gdzies tak czytalam :ico_oczko: ) ale moje dziecie i tak nie chce jesc zupek.. :(
Sama podejrzana mówiła prokuratorowi, że skoro troje dzieci urodziła wcześniej w szpitalu, to uznała, że czwarte może już urodzić sama, w domu
widac, ze dziecko bylo jej obojetne, skoro zdecydowala ze nie potrzebuje dla niego zadnej opieki medycznej.. nie mam slow....
Jeśli nie miałeś w rękach zniekształconych zwłok najbliższej ci osoby, to jak śmiesz ją oceniać?
jest w tym troche racji, ja nie wiem jak bym sie zachowala, ale w tej chwili uwazam, ze nigdy przenigdy nie zabilabym dziecka, ktore przez 9mcy w sobie nosilam!! mozna zawsze zostawic nawet pod kosciolem, w okienku zycia, w szpitalu, gdziekolwiek! po co zabijac? a myslisz, ze kobiecie, ktora decyduje sie rodzic sama w domu bo to czwarte dziecko i ma w tym 'wprawe' i pewnie mysli ze wie wiecej niz lekarze, myslisz ze jej na tym dziecku zalezy? nie miala ciala tej dziewczynki, nosila ja w sobie a zdecydowala ze urodzi w domu bo miala takie widzimisie, i jak tu jej nie oceniac??
Przeczytałam o tym BLW i o matko NIE!! :-D Ja to za mało cierpliwa jestem:) Nie dałabym rafy:) w życiu:) wolę łyżeczką podawać:)
u nas tak samo odpada, bo bysmy przy jednym sloiczku siedzieli tydzien :ico_szoking:
Pamiętacie Tosię??
Dzisiaj dostałam od niej info, że mają już nr KRS niezbędny do tego aby móc oddać swój 1%na rzecz Julcia. Malutki jest nadal bardzo chory, potrzebuje długotrwałego leczenia i rehabilitacji. Jeśli możecie podarujcie swój 1% na ten cel.
o matko, a juz mialam nadzieje, ze tam wszystko u nich sie unormowalo :ico_placzek: biedna Tosia i biedny Julcio :ico_placzek: przekaze znajomym z Polski, mam nadzieje ze cokolwiek to pomoze.. :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas było! I to nawet księżulo musiał podpisać obecność!
u nas tez bedzie dzien przed chrzcinami i ksiadz powiedzial, ze jak ktos sie nie pojawi to jest to rownoznaczne z rezygnacji z chrztu...... :ico_puknij:
elibell napisał/a:
a ja jakiś filmik wrzucałam

Ja kojarzę tylko filmik z działem twojego synka ale ten chyba dawałaś na priv ale może się mylę.
tu wrzucalas na forum, ale jak to ja nie mam pojecia :ico_noniewiem:

a to moj lobuz przed obnizeniem lozeczka:
Obrazek

a tu po obnizeniu
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość