Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 gru 2012, 13:09

moja szwagierka ma zniżkę, bo tam pracuje - chyba 20% o ile nie 25%, więc od czasu do czasu korzystamy. wczoraj byłam kupić dla brzuszkowej dzidzi dresik i skarpetki z nowej kolekcji. i zapłaciłam mniej za dwie rzeczy niż za sam dres w normalnej cenie. a ciuszki stamtąd też uwielbiam.
oprócz tego ona z racji dostępu do nowości, zawsze dla Tobika kupuje świetne sweterki, dresy i spodnie.

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 gru 2012, 14:10

dobry dzień :-)
ależ leniwa sobooota :ico_spanko: słoneczko świeci, wiosna idzie :ico_oczko:
jak spędzacie Sylwestra dziewczęta? mój M. niestety siedzi w pracy na 2giej zmianie :ico_zly: , będzie po 22 w domu, więc chyba sobie posiedzimy we dwoje tylko... ehh tak mi się marzy chociaż raz pójść na taki bal z prawdziwego zdarzenia :ico_noniewiem:
Filipowi wylazł dziewiąty ząbek, prawa trójka na dole. bidulek walczy z dziąsłami od tygodnia, bardzo go drażnią, ale co najdziwniejsze, w nocy śpi spokojnie.
ostatnio pisałam, że coś mu się w oczko stało, bo wstał z bardzo zaropiałym... wyobraźcie sobie, że dziś ja wstałam z takim okiem :ico_szoking: zaczęło się wczoraj wieczorem, kiedy to nagle zaczęłam gorzej widzieć na lewe oko. potem poszłam spać i już wtedy wiedziałam, że coś się dzieje, bo to oko mi zaczęło jakoś dziwnie łzawić. nie widziałam co to, bo nie chciało mi się wstawać. no i rano nie mogłam oka otworzyć - takie było pozlepiane :ico_szoking: wyglądam jakby mi ktoś przyłożył, takie oko jest opuchnięte i dużo mniejsze od drugiego... nie wiem co to krąży w powietrzu, ale liczę, że mi tak samo szybko przejdzie jak Filipowi...
wczoraj był u nas ksiądz z kolędą. naczekaliśmy się że hej. jest nowy, więc się o wszystko musiał wypytać :ico_oczko:
- i co, tak sobie tu w trójkę mieszkacie?
- no tak.
- a ślub macie?
- no mamy.
- kościelny? :027:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 gru 2012, 14:27

nostromo zapalenie spojówki macie?? sobie możesz przemywać oczy świetlikiem a Filipkowi hmm... solą fizjologiczną :ico_noniewiem: nie zaszkodzi a może pomóc
my też wczoraj mielismy wizyte ksiedza przyszedl momodlil sie wzial koperte poszedl tak oto wygladala nasza kolenda
sylwester idziemy z R. we dwojke do mojego brata (dzieciaki zostaja z mama ) bedzie nas w sumie 4 pary taka mała domówka odskocznia od codzienności
dzwoneczkuzdrowka :ico_sorki: :ico_sorki:
Aga albo fioletem na wodzie mu posmaruj tam w buźce my to mielismy na pleśniawki i tantum verde w sprayu

a wszystkim małym solenizantom :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 gru 2012, 15:53

Margolcia tantum verde mu psikam ze wzgledu na zaczerwienione gardło :) popoludniu jedziemy na pogotowie to poproszę lekarza żeby zobaczył na to
Nostromo cudny Filip w podpisie :)
Mad jak mały wroci do formy to zrobie mu zdjęcia bo póki co zasmarkany po pachy i mało atrakcyjnie wygląda ;)

Moje dziecie dzisiaj nie śpi. Zmęczony jest a co go położę to wrzask. Mąż go wziął na przejażdżkę, może w aucie zasnie bo ja od 11.30 bezskutecznie próbowałam go uspac.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 gru 2012, 15:57

A co do kolędy to nam ksiądz w naszej parafii tak zalazl za skórę przy zalatwianiu Emilii chrztu i naszego ślubu że Borys był chrzczony w innej parafii a ksiądz po kolędzie od 4 lat całuje u nas klamke.
Na kolędę chodzę z dzieciakami do rodziców :)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

29 gru 2012, 23:28

Filipek taki dorosły z tymi ząbkami na zdjęciu w podpisie :) superowe foto !

Sylwestra w domu spedzimy z szampanem i jakims alko. Ogladajac pewnie tv ;)

Rozgladam sie za mozliwoscia tortowymi bo chcialabym sama upiec. Bylby to moj debiut :-D

O co ja mialam Was pytac..
Czy Wasze maluszki uzywaja nadal butelki ? Z czego pija mleko, herbatke, wode ?
Chce zakupic butelke z niekapkiem NUKa (chyba ze sa tez z innych firm. No i w tym podawac mleko.
http://img04.allegroimg.pl/photos/orygi ... 2845107712

A kolędy nie wpuszczamy juz od kilku lat.. Nie czuje potrzeby by odwiedzal nas ksiadz. Pewnie nasluchalibysmy sie o slubie czemu nie koscielny etc ;-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 11:00

Gabi, no właśnie te niekapki z twardym ustnikiem też nie pasują Martynie. A te ustniki w butelkach są miękkie. Z Canpola znalazłam fajne tańsze i je kupię chyba.

wyprzedaże wszędzie to fakt..

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 11:52

Hej!!

Mad. polecam tort tęczowy :)) Super na urodzinki dla dziecka

oto link z przepisem http://sprawdzonakuchnia.pl/teczowy-tort/ jest super!!! I łatwy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 13:15

tort tęczowy super sprawa, ale pod warunkiem, że znajdziesz barwniki w żelu. Na allegro są, ale moim zdaniem drogie. Te w płynie barwniki są kiepskie i nie polecam do tego rodzaju tortu.

u nas Tobiko wciąż pije z butelki. My mamy dr Browns'a. Nawet na imieniny ostatnie kupiłam mu kubeczek LOVI 360, ale popije z niego przy racji święta. Ale myślę teraz na lato nad kubkiem ze słomką, bo to mu idzie super. Ale póki zasypia młody mi pijąc mleko, nie mam nic przeciwko, by pił z flaszki.
Obrazek

A w ogóle powiedzcie mi jak się zachowują butle TT? Bo zastanawiam się nad taką dla drugiej dzidzi. One tez są te niby anty-kolkowe? Bo dr Browns'a mają tą specjalną rurke odpowetrzającą...

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 13:21

nostromo zapalenie spojówki macie?? sobie możesz przemywać oczy świetlikiem a Filipkowi hmm... solą fizjologiczną :ico_noniewiem: nie zaszkodzi a może pomóc
no właśnie nie wiem co to, ale też tak podejrzewam. ja dziś z kolei wstałam z drugim sklejonym okiem :ico_noniewiem: najdziwniejsze jest to, że atakuje tylko jedno oko za każdym razem. ale opuchnięte i tak mam oba, wyglądam jak bokser po walce :-D dobrze, że nie idę nigdzie na Sylwestra, bo to by była załamka dopiero...
Rozgladam sie za mozliwoscia tortowymi bo chcialabym sama upiec. Bylby to moj debiut :-D
piecz piecz :-D ja już się nie mogę doczekać końca stycznia, żeby stworzyć coś na Filipkowe urodzinki, rozmyślam od dawna, jak tort będzie wyglądał :ico_brawa_01:
Czy Wasze maluszki uzywaja nadal butelki ? Z czego pija mleko, herbatke, wode ?
Filip cały czas pije tylko z butelki, szczerze mówiąc to nawet nie próbowałam mu podawać z niczego innego :ico_noniewiem: chyba czas spróbować...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość