Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

02 maja 2008, 18:58

Hej! Skoro tu takie pustki, to ja się odzywam :-)
kasiulka, trzymaj się! Czekamy tu na Ciebie.
No właśnie aniu, na kiedy masz termin? Pamiętam, że na maja...
felicity, trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie i niech Filipek nie czeka tak długo jak Maciuś :ico_haha_01:
karola, kogo nosisz w brzuszku?? Wiesz już?
Dziękuję bardzo za zdjęcia! Jak znajdę chwilkę czasu, to wyślę fotki Maciusia.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 maja 2008, 09:41

Wpadam na sekunde bo zaraz jedziemy na komunie :-)
Kasiulko - odpoczywaj i szybko wracaj tu do nas :ico_buziaczki_big: wszyscy czekamy na Ciebie słoneczko
Wszystkim brzuchatkom zdrówka życze
Nasz długi wekend jednak nie był taki zły troszke na działce troszke na grilu u znajomych a dziś ta komunia i zleciał :-) moze wieczorkiem wpadne o ile ktoś tu będzie :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 maja 2008, 14:05

Cześć

A u nas pogoda do kitu zimno i kropi, wczoraj też nie było za ciepło. Naroznik nam przywieźli jest ok. :-D

Biedna Kasiulka znowu w szpitalu- wracaj szybko kochana, buziaki

Eluś dzięki za zdjecia- Jaś taki wesolutki a Ty jak nastolatka super wyglądasz :ico_haha_01:

Edulitko- udanej imprezy komunijnej

Uściski dla naszych brzuchatek :ico_oczko:

Chloe- miło Cię widzieć za rzadko zagladazs tutaj, :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

04 maja 2008, 21:13

Witam
Kasiulka trzymaj się dzielnie buziaki dla Was
Ania, Felicity lada moment i macie finał ale super
Chloe, jaka zmiana avatarka, ślicznie
Asia Ela dziękuję za fotki dzieciaki są cudowne
Karola dzięki za komplement przekażę młodemu :)
u nas fajny weekend, choć w piątek w pracy siedziałam i zastępowałam koleżankę (przez cały tydzień) normalnie masakra, ale teraz będzie lepiej (chyba;))
Mery dawaj fotki narożnika i powiedz jak tam Wam w tym nowym domku??

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 maja 2008, 08:59

Witam po wielkim weekendzie :-) Byliśmy u rodziców było super chodz pogoda by mogła być lepsza :-) Dzieci się wychasały :ico_brawa_01: Mam tyle prania, wszystko z piasku i trawy :-D W sobote tak się spiłam, już niepamiętam kiedy ostatnio tyle drinków wypiłam. Z bratową całą żubrówke z sokiem jabłkowym wytrąbiłam wczoraj cierpiałam cały dzień :-) Dziewczyny dziękuje za zdjęcia są super :ico_brawa_01: Kasiulko wracaj do nas szybciutko :-)

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

05 maja 2008, 09:38

Witam po weekendzie, niestety sobota i niedziela przelezane w lozku, tak mnie rozlozylo grypsko, zaraz pedze do lekarza po zwolnienie...
U nas w Gdansku wczoraj i dzis cudownie, a jak u Was?

Chloe - jeszcze nie wiem kto tam u mnie w brzuchu mieszka, dopiero na tym usg polowkowym sie okaze w 22 tyg., a teraz jestem dopiero w 16 tyg.

Co tam u Kasiuli?? Ktos wie??

Dziewczyny dajcie znac, jak sie "rozdwoicie" :-) trzymam za Was kciuki, zeby poszlo szybko i bezbolesnie :-) Na to samo licze w pazdzierniku....

Pozdrawiam Was wszystkie :*

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

05 maja 2008, 11:32

Hej stokrotki :-)

Bardzo dziękuję, Wy zawsze tak miło piszecie :ico_buziaczki_big:

Wypuścili mnie ze szpitala w sobotę ale pod warunkiem, że będę leżała. Tylko kompletnie brak mi koncepcji jak to mam zrobić???? :-) Z dzidzią jest wszystko ok, ma 36 mm. Najgorsza jest teraz dla mnie wizyta w toalecie, bo po każdym sikaniu boję się zajrzeć żeby czerwieni nie zobaczyć. Dzisiaj nawet mi się to śniło, że znowu krwawiłam :ico_szoking: Normalnie chyba wariuję :ico_zly: Do tego Konrad się rozchorował jak tylko zostałam w szpitalu, rzygał, gorączkował. Pediatra powiedziała, że to przez zęby i tęsknotę za mamą. Bierze antybiotyk od soboty i jest już ciut lepiej. Zaraz przyjedzie do mnie mama żeby mi pomóc bo ja.... przecież do nonono teraz jestem :ico_oczko:

ELU --- dzięki za fotki, ślicznie wyglądacie w tej piaskownicy :ico_brawa_01:

MERY --- to ja też poproszę o foteczki tego narożnika bo dokładnie taki sam chcę kupić tylko 230cm, wyobraź sobie że nawet ten sam kolor SAGE już od dawna mam upatrzony :ico_haha_01: Super, że taki zamówiłaś to lepiej go obejrzę :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 maja 2008, 12:43

Hej kobietki!!!

Kasiulka dobrze ,ze już wróciłaś do domku,odpoczywaj jak najwięcej ,żeby juz takie przygody Cię omijały wielkim łukiem :ico_nienie: .Buziaki dla Ciebie i Konrada,trzymajcie się zdrowo :-)

U nas pogoda w week była troszku brzydka,padało nie było zbyt ciepło,ale i tak całe dnie siedzielismy na dworzu.Zrobilismy Bartkowi piaskownicę i frajda była na całego :ico_brawa_01: .Wogóle nie ma to jak na wsi,swoboda,luzik.Dzieci nie mogą o niczym lepszym marzyć.Bartek z płaczem wracał do domu pomimo takiej pogody :ico_placzek:

musze na razie zmykać ,bo Dominik chce lekcje pisać :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 maja 2008, 13:02

Iwciu my tez zrobiliśmy piaskownice dzieciom, frajda na całego :ico_brawa_01: Unas teraz słoneczko wychodzi i mam nadzieje że już na dłużej zagości na niebie :-D Kasiulko super ze już jesteś w domciu, teraz tylko odpoczywaj :-)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

05 maja 2008, 21:20

helooo mamuśki :-D
Wróciliśmy z weekendu. Było bosko, cieplutko i bardzo odpoczęłam mimo wędrówek po Pradze. Maksio okazał się większym piechurem niż my i w ogóle nie chciał żeby go wozić w wózku :ico_szoking: Był bardzo grzeczny, wymęczony po całym dniu spał jak susełek :ico_spanko: Czasem wstawałam w nocy żeby sprawdzić czy wszystko ok, bo prawie się nie ruszał :-) Niestety jutro robota :ico_zly: i czar pryska.

Witaj Kasiulka, cieszę się że z 36 mm Fasolką wszystko dobrze :-D
Uważaj na siebie i wypoczywaj a czas szybko zleci i Fasolka będzie z nami :ico_brawa_01:
Mery, narożnik faktycznie fajny, ciekawe czy wygodny ... :ico_oczko:
Eluś, fotki śliczne. Niezła lasencja z Ciebie :ico_szoking:
Riterko, pisz częściej , mam nadzieję że Cię w tej pracy nie wykorzystują? Pracować w długi weekend :ico_nienie: :ico_nienie:
Iwciu, Maziu to mężowie tacy zdolni i sami zrobili piaskownicę? Mój to pewnie ograniczyłby się do zamówienia na Allegro :ico_oczko:

Wracać reszta!!! Weekend się już skończył ... :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości