Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 lip 2008, 20:21

Gosia np nareszcie z Pawełkiem :ico_oczko:

My już po kąpaniu i dziemy spać, do jutra

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 lip 2008, 20:24

Hello

ja dopiero wrocilam jestem wykamana znaczy wrocilam o 19 z pracy ale poszlam jeszcze z majka na spacer zaraz idziemy sie kapac i majeczka nyny ja jeszcze na meza poczekam bo dzisiaj ma imieniny choc nie obchodze ale tesciowa zawsze zadzwoni i mi potem jest glupio ze nigdy nie pamietam

[ Dodano: 2008-07-25, 20:25 ]
a i zapomnialam majka nie chce postawic nogi na podlodze nie wiem czy jej zimni nie ma bo may kafelki a ona chodzi bez skarpetek i butow ale jak ja chce na kocyku postawic to tez nogi do gory podnosi jedynie na kolanach chce stac i na kanapie

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

25 lip 2008, 22:23

Hej kochane!
ja mam za sobą 2 dni pracy po 12 godzin i jestem poprostu wykończona.Straszliwy młyn mam w pracy.Ale weekend mam wolny za to :-)
We wtorek moje słońce skończyło pół roczku, w związku z tym stawiamy z opóźnieniem :ico_tort: A wszystkim małym jubilatom życzymy dużo zdrówka i uśmiechu :-)
We wtorek byłyśmy też na szczepieniu, ależ to moje dziecię wrzeszczało, nie mogłam nawet z lekarzem pogadać :ico_olaboga: Maja waży 8600 i mierzy 70cm, pielęgniarka powiedziała, że wygląda na dużo więcej niż 6 miesiecy, jest straszliwie ruchliwa i chciałaby naraz siadać,chodzić, skakać i nie wiadomo co jeszcze :ico_haha_01:
Co do ząbków to u nas nadal nic, a tutaj widzę ząbkowanie pełną parą idzie :-) Gratulujemy wszystkim zębaczom :ico_brawa_01:
Nie wiem co chciałam jeszcze napisać :ico_noniewiem:
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i Wasze słodkie bobasy(zdjęcia cudne wklejacie!!!)
Zmykam do łóżka.
Dobrej nocki :-)

[ Dodano: 2008-07-25, 22:26 ]
No właśnie, chodzika też nie chcę, mam nadzieję,że nikt nas tym sprzętem nie obdaruje, bo jestem zdecydowaną przeciwniczką :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

25 lip 2008, 23:20

My już po kąpieli, Ula dzisiaj kąpała się ze mną pod prysznicem, bo przyjechaliśmy dzisiaj o 21 dopiero do Poznania, a Ona już była wykończona. Teraz już sobie smacznie śpi.
Renia, dzięki za link do stronki :-) przepis na ciasto wypróbuję przy najbliższej okazji :-)
madziarka81, to gratuluję następnego ząbka :ico_brawa_01:
A i dzisiaj byliśmy na kontroli i jednak włączamy antybiotyk przez tą krewkę w stolcu Arturka, jakieś zakażenie mu się wdało :ico_placzek:
Biedaczek, miejmy nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej :-)
Ale mamy dobre wieści czy któryś bobas ma na górze już ząbka? Bo ja wczoraj wypatrzyłam przecięcie więc lada dzień się pewnie przebije :-D
Super :ico_brawa_01: Nam Pani doktor jakiś czas temu powiedziała, że u góry idą Uli 4 zęby, ale póki co żaden się nie przebił :-)
Pinko faktycznie Kubie chodziło o pochwały :ico_olaboga: faceci są straszni :ico_puknij:
Hehehehe, taki ich urok :-)
mz74, Pawełek też pewnie nie może się mamy doczekać.... w końcu będziecie razem :-)
sabi_k77, dużo zdrówka dla Majeczki, niech się chowa zdrowo :ico_prezent:

Dobra, to i ja uciekam kompu i lulu, wykończył mnie ten upał... miłej nocki :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 lip 2008, 07:17

cześc dziewczyny

Sabina wszystkiego Najlepszego dla Majki

Pinko piekne zdjęcie Uli-co po prostu cudnie wygląda, śliczna z niej dziewczynka.
Ja wklejam link do mojeje ulubionej strony z wypiekami (nie jest ich bardzo dużo, ale są sprawdzone i bardzo dopracowane) http://mojewypieki.blox.pl/html

idę, Gabriel woła

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 lip 2008, 08:14

czesc wam stawiam :ico_kawa: z rana.Piszecie ze Amelka nie wyglada na marude no bo ona tak naprawde jest p[ogodna ale trzeba sie nia i tylko nia zajmowac gadac pokazywac tanczyc z nia sama lezy tylko 15 minut.Maz wczoraj powiedzial ze jeden z nich sie wykonczy.Kupilismy Julce rowerek na urodzinki ciekawe czy sie ucieszy wkleje wam zdjecie pozniej.U nas byla taka burza ze wczoraj cos z komp.przez to sie stalo i m musial instalowac wszystko na noo a jak do pracy mnie zawozil to auta staly bo im silniki zalalo.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 lip 2008, 08:42

My się tylko witamy. Po antybiotyku jakby lepiej :-) byleby nie zapeszyć

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 lip 2008, 09:01

witam z :ico_kawa:

Renia0601, trzymam kciuki zeby było juz tylko lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 lip 2008, 09:08

My tez sie tylko witamy ja uciekam do pracy a Maja na spacer

Renia zycze zeby juz tylko bylo lepiej

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 lip 2008, 13:13

a gdzie wszystkie sie podzialy ja na 15 do pracy Amelka dopiero zasnela pierwszy raz od rana a was nie ma pewnie z mezami siedzicie moj w pracy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości