Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 lut 2011, 14:23

Lilac blue ale podoba mi się jeszcze olympic.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 lut 2011, 15:21

dzis u nas takie piekna pogoda ze szok......byłyslmy z Natsza na 2 godzinnym spacerze ......mała padała i spi do tej pory :ico_brawa_01:
oczywiscie wypuscic mnie na troche z domu i musze z czyms wrócic dla dzieciaków.....znowu obkupiłam Tymona a Natasza dostała nowa sukienke :ico_oczko:

widze ze nadal debatujecie nad wózkami :-D ....
my za jakies 2 tygodnie ruszamy z meblami do sypialni...stare sa juz pozal sie boze normalnie folia z nich schodzi........zostawimy tylko łozko no ale zmienimy przy nim zagłowki :ico_oczko: ........tak ze maz bedzie miał troszke pracy bo robi je sam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 lut 2011, 15:25

hej

Ja odpoczywam przy kawce :-)

Badania zrobione, powiem Wam, ze jakby nie cytryna, to chyba bym zwroicla te słodkości :ico_olaboga: , żałuje, ze wzięłam tylko polówkę, maż nie mógl mi towarzyszyć więc bylam sama, ale miałam ksiązkę wiec szybko zleciało :-) , ale byly 2 kobitki, które piły 75 g i musialy siedziec 2 h :ico_noniewiem:

Wózki widzę dalej na tapecie :ico_oczko: , któraś pisała, że ma posłużyć 2 lata, to piszę, że nie posłuży, z tego względu, ze w gondoli dziecko pojeżdzi do 6-7 mies. w spacerówce dłuzej, ale zobaczycie, ze juz koło roku bedziecie się zaopatrywać w parasolkę, bo znacznie lzejsza, zajmuje mniej miejsca (przydatne w podrózy np), po prostu praktyczniejsza :ico_sorki: .
A jesli chodzi o jakośc, to XLandery naprawdę są dobre, przynajmniej z tych osob co znam i mają to nikt na nic nie narzekał :ico_sorki:

Termometr mam Brauna do ucha, pomiar w 3 sek. mam go odkąd jest Pola i sie sprawdza :ico_sorki:

Obiadek mam gotowy, krem z pieczarek z groszkiem ptysiowym i golabki od mamy :-)

[ Dodano: 2011-02-03, 14:28 ]
dzis u nas takie piekna pogoda ze szok......byłyslmy z Natsza na 2 godzinnym spacerze
zazdroszczę, u mnie niby temp. kolo zera, ale taki zimny, przeszywający wiatr wieje, wyszlysmy z malą do sklepi i z powrotem

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 lut 2011, 15:36

wiecie co a ja glukozy chyba pic nie bede.......moj lekarz nie zlecił mi tego badania.....z Nataszka tez nie piłam.pamietam ze gin mi mowił ze nie ma takiej potrzeby ze nie widzi wskazan.....ale jesli bardzo chce to moge zrobic :ico_puknij:
a teraz jakos zapomniałam zapytac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 lut 2011, 15:45

Murchinson babeczka w sklepie mówiła, że zazwyczaj w ciągu 2 tygodni wózek jest, ale lepiej jest dać sobie zapas i jakby coś, to wózek może u nich stać nawet 2 miesiące i można sobie dopiero po porodzie odebrać.

Emilia na początku Michał chciał uczestniczyć w porodzie, teraz mówi, że się boi i raczej nie :ico_noniewiem: on źle reaguje na szpitale i krew, więc po części go rozumiem, ale nie chciałabym być w tak ważnym momencie sama, zdana tylko na łaskę obcych osób :ico_sorki: No zobaczymy, może się jeszcze przekona, ale ja nie naciskam.

Zoola co fajnego kupiłaś? :-D

Nowa glukoza powiadasz, brrrr :ico_zly: ja pewnie na następną wizytę będę miała do wypicia :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 lut 2011, 15:53

Emilia na początku Michał chciał uczestniczyć w porodzie, teraz mówi, że się boi i raczej nie
moze sie jeszcze przekona, a jesli zrezygnuje to umow sie z jakos polozna zeby byla ciagle przy Tobie i Ci pomagala

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 lut 2011, 15:55

wiecie co a ja glukozy chyba pic nie bede.......moj lekarz nie zlecił mi tego badania.....z Nataszka tez nie piłam.pamietam ze gin mi mowił ze nie ma takiej potrzeby ze nie widzi wskazan
Hmm... ciekawe jakie sa wskazania, myślałam, ze to sa badania standardowe, przynajmniej jako takie wysepują w tabeli badań

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 lut 2011, 15:58

Ja już po farbowanku i po obiadku :-) Wreszcie wyglądam jak człowiek.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do glukozy ja pójdę chyba w poniedziałek zrobić, lekarz też mi zapisał 75mg :ico_sorki: :ico_sorki: Także posiedzę tam trochę! Wezmę książkę i będzie git!

U nas już się pogoda zepsuła...co prawda jest na plusie, ale nieprzyjemnie...wcześniej padał śnieg, potem grad, teraz deszczyk kropi :ico_sorki: :ico_sorki: Kiedy ta wiosna przyjdzie?

markotka, my bierzemy w złotówkach, dostaliśmy dobrą ofertę więc nie jest źle... Mąż mój nie chciał w obcej walucie. A Wy w jakiej macie?

Mi też ten koleś powiedział, że w ciągu około 2 tygodni wózeczek po zamówieniu powinien być, nio z kolorem też nie powinno być problemu :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 lut 2011, 16:06

markotka, masz rację nie naciskaj, mój mąż też długo był niezdecydowany, a raczej był na nie, ale wiedział, ze dla mnie to ważne, ze chciałbym żeby był, jakos sie orzemogl, wydaje mi sie, ze troche to przetrawił na szkole rodzenia, troche tez mu znajomi poopowiadali. Po wszystkim stwierdził, ze to nic takiego, teraz na pewno ze mną pójdzie :-)
Może Twój mąż ma mylne wyobrażen, na ten temat, uświadom go (a najlepiej by bylo jakby jakis kolega to zrobił :-) ), ze nie musi wcale oglądać Cię z tamtej strony, mój mąż stał cały czas kolo mojej glowy i nic nieodpowiedniego nie musiał ogladać :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 lut 2011, 16:23

Hejka :-)

Apropo wózków my właśnie wróciliśmy z firmowego sklepu Tutek i oglądliśmy wózek który wybrałam :-) Jest super! Ładna kolorystyka - więcej wyboru niż na allegro i na ich stronie. Leciutki, naprawdę waży tylko 10 kg :ico_brawa_01: Wygląda porządnie i jest stabilny. Jest też w wersji z aluminiowymi, chromowanymi kołami i stelarzem. Ogólnie jestem na niego zdecydowna :-)

Nowa masz rację ja też z wózka wielofunkcyjnego korzystałam do roku. Później kupiliśmy lżejszą spacerówkę.

Mój mąż też był przy porodzie, nawet pępowinę przecinał :-) Tak szczeże mówiąc bez niego chyba bym nie dała rady :ico_oczko: :ico_sorki: Teraz mam nadzieję że też nam się uda być razem :-)

[ Dodano: 2011-02-03, 15:25 ]
Dla Filipka mieliśmy taki wózek http://allegro.pl/v-travel-3-w1-baby-wo ... ml#gallery byłam bardzo zadowolona, super się prowadził, nic się nie psuło, teraz tylko chciałam lżejszy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość