elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 lut 2011, 15:31

Kocura Bura, to zazdroszczę, żeś dojrzała do nie bycia spiącą, hahahahaha;0;0;0 ja bym mogła spac całe dnie, ale szkoda mi czasu, wolę na necie popisac z wami tutaj jak spać, bo organizm nie pozwala nawet na gotowanie to wolę polezeć:)

moja tez już mi pomaga w porządkach, odkurza, zmiata, jak rozleje coś to sama idzie po ścierkę i wyciera hihihi, kiedyś nawet patelnie myła. bosze chyba tyle w domu sprzatam, ze ona tylko to widzi i się tego uczy hahahaha;)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 lut 2011, 15:33

moja tez już mi pomaga w porządkach
oj, za wcześnie te nasze dziewczyny zaczynają, bo już całe życie będą z odkurzaczem i mopem latać :ico_haha_01:
to zazdroszczę, żeś dojrzała do nie bycia spiącą
hehe, góra dwa tygodnie i może mnie dogonisz :-D

[ Dodano: 2011-02-11, 14:35 ]
Dziewczyny, możecie napisać coś o sobie?
Bo nie znam żadnej z Was z innych wątków :-)
Jestem Agnieszka, mieszkam w Tarnowie, mam 30 lat (stara nonono, wiem, wiem), no i nie pracuję już ponad rok :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-11, 14:35 ]
Hehe, napisałam coś innego, a wstawiło się nonono, ale wiecie co tam miało być :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 lut 2011, 15:42

Kocura Bura, Kamila jestem, od 2 lat żyję w UK, i tez 30 mnie w sierpniu dopadnie całkiem:) Pracuję 2 dni w tygodniu, kiedy mąż ma wolne i zostaje z mała, wczesniej pracowałam na pełnym etacie, całą ciazę z Elizą tak się dobrze czułam że myśąłam, ze urodze na swojej fabryce hihihi;) po macierzyńskim zdecydowałam się na 2 dni by wrócić do ludzi bo siedzenie w domu już mnie wykańczało. Do tego chodzę z córcia na zajęcia organizowane w UK przez przedszkola, więc ona ma kontakt z innymi dziećmi a ja z językiem, bo wciaż jestem w tym słaba niestety, co meża coraz bardziej denerwuje bo w sumie wszystko na jego głowie, eh ale musi przecierpieć, bo ja cholernie wstydliwa jestem do nowych ludzi!

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 lut 2011, 15:42

Kocura ja przy Elizie byłam tak aktywna, że na dupsku nie usiedziałam :-D
A teraz jakoś tak mnie lenistwo dopadło :-D

Kamcia moja też taka porządnicka :-D

Ja jestem Kinga :ico_oczko: pochodzę z Łodzi ale aktualnie żyjemy w Londynie.
Z zawodu fryzjerka :-D
Mam 23 lata także chyba najmłodsza z wrześniówek :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 lut 2011, 15:45

Z zawodu fryzjerka
że też tak daleko Cię wywiało :ico_oczko:

Miło Panie poznać :-)
tez 30 mnie w sierpniu dopadnie całkiem:)
hmm, hmmm, no mnie w kwietniu dopadnie inna liczba :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 lut 2011, 15:47

że też tak daleko Cię wywiało :ico_oczko:
No wywiało wywiało :ico_oczko:
Miło Panie poznać :-)
Mnie również :ico_oczko:

Oj tam się przejmujesz wiekiem :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 lut 2011, 22:08

Kamcia, ciekawa sprawa z tymi proroczymi snami u Ciebie :-) Mi wyśniła ciążę i termin na wrzesień jedna z dziewczyn z dzieciaczkowego wątku :-)
i.... oto jestem z Wami :ico_brawa_01:
i bardzo dobrze :-D
Chyba już z tego "wyrosłam" :ico_oczko:
ojej, zazdroszczę :ico_wstydzioch:

Ale to musi śmiesznie wyglądać, jak Wam dziewczyny pomagają w sprzątaniu :-D
Dziewczyny, możecie napisać coś o sobie?
dobry pomysł :-)

Kilka słów o mnie:
Mam na imię Iza, 25 lat (jeszcze :ico_oczko: ), z wykształcenia mgr finansów i bankowości, pracowałam 2 lata w banku nim się urodziła Wiki, z resztą wiele w naszym życiu Córcia zmieniła :ico_oczko: Jak Wiki miała 1,5 miesiąca, mąż stracił pracę i nie mógł znaleźć nowej równie dobrze płatnej, więc wyprowadziliśmy się z Wrocławia do teściów, później do mojej mamy. Resztę już wiecie :ico_oczko:
Mam 23 lata także chyba najmłodsza z wrześniówek :-D
na to wychodzi :-D Fajnie, na poprzednim wątku ciążowym, to ja byłam najmłodsza :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-11, 21:12 ]
Ciekawe co z karina22? Coś dawno się nie odzywała :ico_noniewiem:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

12 lut 2011, 20:37

czesc dziewczynki,jestem jestem i żyje jeszcze :-D

Żadko zaglądam bo mam problem w dostępie do kompa :ico_noniewiem:

we wtorek byłam na usg i widziałam nasze kochane serduszko :ico_brawa_01: nawet sekunde słyszałam serduszko,ąż mi sie łezka w oku zakręciła,ogólnie brzuchol juz mam spory a to dopoiero 8 tydzien :-D w jeansy juz sie nie dopinam,dlatego tez na zakupy musiałam isc po nowe ciuszki :-D

to tez moze cos o sobie napisze
otóż mam na imie karolina w marcu skoncze 27 lat,mam dwoje dzieciaczków z poprzedniego związku,a teraz z nowym partnerem czekamy na 3 maleństwo :-) to chyba na tyle nielubie o sobie pisac :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

13 lut 2011, 11:56

Żadko zaglądam bo mam problem w dostępie do kompa :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem:
i widziałam nasze kochane serduszko :ico_brawa_01:
widzisz, a tak się martwiłaś :ico_brawa_01:
nawet sekunde słyszałam serduszko
jak to możliwe?
w jeansy juz sie nie dopinam,
ja identycznie, mam taki brzuch jak moja kuzynka, która ma termin na lipiec :ico_olaboga: Ale z Wiką miałam identycznie, widać taka moja uroda :ico_oczko: Zakupów robić nie muszę, bo mam ubrania po pierwszej ciąży, może na wiosnę kupię sobie tylko jakąś sukienkę

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 lut 2011, 12:19

Hej ciężaróweczki:):):)hihi
Jak zdrówka i sampopoczucia, ja właśnie po śniadanku i pora sie ubierać i może do sklepu w końcu ruszyć, bo mleka dla małej nie mam.
Zmieniłam nick, jakby która miała pytania o przyczyny to wyjaśnienie moge na priva podesłać:):):):)
Miłego dnia życzę:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość