elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 lut 2012, 10:35

oj tak od kilku dni słońce:):):) Cudnie, piec mało co chodzi o ile w ogóle i pranie w ogrodzie się juz zaczyna suszyć:)

Ulenka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2555
Rejestracja: 31 sty 2009, 20:04

26 lut 2012, 11:12

ja tu zagladam i zagladam ale nikt sie jakos nie udziela, a szkoda
ja tez pranie w ogrodzie ostatnio suszylam juz

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 lut 2012, 13:09

oj ja tez mało bywam tu na wątku, jakoś jak nikt nie pisze i nie mam w liście to nie wyszukuję specjalnie tematu :ico_wstydzioch:

a pranie na słoneczku, super srawa, jeszcze że oszczędzam na suszarce to jak pięknie pachnie, bo suszarka jakoś wysusza i zapach proszków czy płynów:) no ale za to trzeba będzie żelaskiem pomachać, ale akurat ja z tych co lubią:)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 lut 2012, 21:44

hej no witam sie,u nas od wczoraj slonecznie bo wczesniej tylko slyszalam ze w Uk pieknie a u nas lipa byla...mokro i szaro...pranie?oj ja jeszcze suszarki nie wytachalam na ogrodek,ale wczoraj poscielki sie suszyly :ico_brawa_01:

jutro szkola,a Maya w kozakach pojdzie hmm :ico_noniewiem: zaskoczyla mnie ta wiosna :ico_haha_01: :ico_oczko: ...musze obuwie zakupic szkolne,polar szkolny wyjac zamiast zimowej kurtki..chociaz tak rano to bedzie zimnawo pewnie :ico_noniewiem: ...
kupilam sobie kaczence do wazonu wiec jutro wiosna w srodku juz bedzie :-D :ico_brawa_01:
jakie plany na wielkanoc?zostajecie,jedziecie,goscicie sie?my zostajemy i pewnie spotkanie z kuzynka mojego A. bedzie jak co roku,a tydzien pozniej lecimy na tydzien do pl na weselicho! :-D :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 lut 2012, 01:38

u mnie standard, siedzimy w domu, a raczej ja siedze z dziećmi a maż w pracy, no moze pójde do restauracji meża na zbieranie jajek, ale to zalezy co będą organizować i czy będzie z kim iść, bo jednak bieganie z małym i szukanie z eliza nie będzie łątwe. A tak naprawde to szczerze? Nie wiem nawet kiedy święta wypadaja w tym roku :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 lut 2012, 11:41

Jakoś w kwietniu ;)
Dokąłdnie też nie wiem kiedy, ale pewnie kolo 10go.
Teraz mieliśmy środę popielcową, więc 40 dni od niej licząc :ico_haha_01: dobrze mówię??

ja, można powiedzieć, też siedzę w domu. Ale odkąd pogoda pozwala, staram się jednak aktywnie spędzać czas. Dzisiaj chyba wybędę do pasmanterii po włóczkę, kilka nici, bo kupilam sobie maszynę do szycia i muszę jeansy skrócić, a nie mam granatowej nici :D hehe
dzieci jakby zdrowsze (nie chce mówic, że kompletnie zdrowe, bo znowu wykrakam nawrót czegoś), tylko Damian jakis alergiczny... wiosna w końcu.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 lut 2012, 16:11

Dokąłdnie też nie wiem kiedy, ale pewnie kolo 10go.
Teraz mieliśmy środę popielcową, więc 40 dni od niej licząc dobrze mówię??
szczerze nie mam zielonego pojęcia, ja w ogóle nie wiem co ile kiedy i jak, mimo, że Biblię czytałam kilkakrotnie, nie przywiązuję do tego wagi, taka ze mnie bezbożnica, dla mnie swięta to tylko tradycja i tyle.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 lut 2012, 16:56

kwestia wygooglowania tych dat :-D

elibell,przypomnialas mi o szukaniu jajek,w pkolu maya miala impreze organizowana w zeszlym roku i ciekawa jestem czy szkola tez cosik organizuje? :ico_noniewiem: ...narazie nic mi niewiadomo,a w domu nie praktykujemy szukania jaj,raczej jest tradycyjne szukanie zajaczkowego prezentu :ico_haha_01: ..to akurat z domu rodzinnego wynioslam,bo reszte wielkanocnego zwyczaju,glownie zarelko mam na mysli to stworzylam sama w naszej malej rodzinie,u mnie w domu bylo ot lepsze sniadanko i tyle...a tutaj organizujemy raczej obiad u kogos znajomego,czy u kuzynki mojego A.i mamy juz nasze tradycyjne menu na te okazje :-) ...w tym roku beda utrudnienia kulinarne no ale coz,,..moze jak policze sobie dobrze teraz to juz bede miala rozpiske na lata nie? :ico_oczko:

nie wiem jak u Was ale u nas slonko i ciepelko juz sie skonczyly,szaro buro wrocilo :ico_noniewiem:
zaraz po dziecia do szkoly
wykorzystalam wolny czas dzisiaj,poszlysmy z kolezankami na kawe i sponga,mniaaam!i przyznam sie ze pekam w szwach .... :ico_wstydzioch: ...coz ja to mam za nawyk ze zjadam do konca,a potem mi niedobrze :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 cze 2012, 00:57

a co tu taka cisza trwa i trwa :D


Glizdunia, cudne foto rowerowe w podpisie :D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 cze 2012, 10:56

no czeeesc :ico_haha_01:
wateczek nam zamarl a szkoda

Martalka,dzieki :ico_haha_01: ...jak tam u Ciebie leci,jak dzieciatko?

dzisiaj piekna pogoda,oj jak sie ciesze,juz posciele zmienila i sie piora..sprawunki typu zamowienia na dzisiaj juz odbebnilam,dziecko w szkole i co tu robic :ico_noniewiem: ...znajoma do pl na urlop poleciala ,druga w pracy...no co jak co ale wielce sprzatac to mi sie nie chce :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość