dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

29 lut 2012, 10:42

hej laseczki :-D

szyszeczka az łzy się same cisną do oczu na myśl jak Twoja córeczka musi sie meczyć... :ico_pocieszyciel: ale wiesz ze jesteście dzielne?!

eSKa, najważniejsze ze u Kubusia z bioderkami wszystko w porządeczku... :ico_brawa_01: ja też wszystkie wizyty mam na fundusz...ale my dopiero od jutra zaczynamy jeżdzenie po poradniach...jutro na kontrol bioderek...a w piątek z dwoma synkami do kardiologa bo obaj mają szmery nad serduszkiem...


nastromo
moj mały to też wielbiciel przytulania sie do cycy...przez co wydaje mi sie ze jest głodny...ale druga broda nie urosła by gdyby był strasznie głodny hihi :ico_oczko:

miłego dnia życze

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 lut 2012, 11:09

hej z rana :)
Amelia śpi Igi patrzy na bajki
a ja miałam kilka rzeczy do zrobienia w necie to zajrzałam przy okazji na forum :ico_sorki:
my na bioderka też na fundusz chodzimy byliśmy w lutym a teraz w kwietniu mamy kolejny raz :ico_sorki:
z Igorem byliśmy tylko raz bo później jak chciałam sie zapisac to kasa z nfz sie skonczyla i tylko tych co pierwszy raz przyjmowali :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 lut 2012, 11:11

Mi kapanie nie przeszkadza ale nie wiem czemu pierwsze kąpanie zawsze się bałam i przy dziewczynach i teraz przy Kubie pierwsza kąpiel to mąż robił juz kolejne mnie nie przerażają i sama kąpie jak męza nie ma w domu akurat ale i tak na razie kapie co drugi dzień

Kuba niby ma spać ale jakoś coraz glosniej i czesciej sie odzywa :ico_noniewiem: a też sterta prasowania na mnie czeka :ico_placzek:


aa wczoraj byłam na siowni i koniec końców wyszło że bede chodzić we wtorki i czwartki na siłownię bo dostałam rabat od własiciela i dopłacam 30 zł do karnetu meza i chodzę w te dwa dni kiedy on nie chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

29 lut 2012, 11:21

ale i tak na razie kapie co drugi dzień
my też kąpiemy się co drugi dzień takie zalecenie od pediatry
u nas ja kąpie z Igim Amelkę a poźniej R. kąpie Igora :)
a tutaj foto jak Igor pomaga w kąpieli wczoraj jej śpiewał "szczotka pasta kubek ZIMNA woda" :ico_haha_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

29 lut 2012, 11:29

margolcia, no super masz pomocnika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja młodsza córa też wiecznie śpiewa Kubie piosenki a wieczorem przed pójściem spać to obowiązkowo musi mu zaśpiewać na dobranoc a przy kąpieli to tez mi pomagają Magda mi rozbiera Kubę a Olka znowu pomaga go myć i potem wybiera ubranka i podaje mi wszystko po kolei co jest potrzebne :ico_haha_02: takze cały rytuał kapielowy jest

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

29 lut 2012, 11:34

szyszeczka, jestem z Was dumna, bo w ciężkiej chwili dla waszej 3 dajecie dzielnie radę, pomimo iż łzy nie raz do oczu się cisną. Kiedyś Laurka Wam podziękuje, a Wam na buziach namaluje się uśmiech, że daliście radę jej pomóc. Kibicuję Wam i zaciskam kciuki z całych sił &&& !!! :ico_pocieszyciel:

margolcia, ale super że Igi jest taki chętny do pomocy przy siostrzyczce. Rozczulające zdjątko :-)

My na pierwsze bioderka dopiero na 29 marca idziemy i też z NFZ'u.

U nas jak mała zasnęła po 22 tak wstała o 4:20 ! A potem o 8:30. Wyspana jestem jak nic. A byłyśmy w nocy same bo D. w trasę pojechał i troszkę się obawiałam, a tu tak ładnie wszystko ;-)

Kąpiemy Martynę co 2 dzień, a tak ja obmywam tam gdzie fałdki. Na paszki muszę zwracać szczególną uwagę, bo tyle tam fałdek i zaczerwienione już były. Ale Linomag maść super pomogła :-)

U nas super słoneczko za okne :ico_brawa_01: Jak wyrobie się z praniem i dalej się słonko utrzyma to skoczymy na spacerek.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 lut 2012, 11:59

A Borys postanowił robić w nocy pobudki co 2h. Takze na cycu wisiał o 22, północy, 2, 4 i 6 :ico_noniewiem: w między urządzając sobie pogaduszki.
Na szczepienie jutro idziemy bo naszego lekarza dzisiaj nie ma.


Kurcze dziewczyny ta ciemieniucha zamiast znikac to coraz wieksza się robi :ico_olaboga: wyczesuje to co chwile, smaruje oliwka a przed kąpielą masłem a to nie znika.

No i podpisałam, młody wzywa

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

29 lut 2012, 13:08

szyszeczka tule :ico_pocieszyciel: bardzo przykro sie robi jak sobie pomysle jak wy tam cierpicie

margolcia
super fotka i dzielny pomocnik
a ty zawsze tak malo wody malej wlewasz ? my troszke wiecej wlewamy i Hania jest w pol przykryta woda

my dzis tez wyspani Hanka sie tylko raz obudzila i w dodatku postanowilam jej dac mleczko w koszyku nie wyciagajac jej i co :ico_szoking: usnela zaraz po wypiciu i wkoncu nie musialam siedziec z nia 2h jak co noc :ico_brawa_01:

a teraz spi w wozeczku po spacerku i zaraz wychodzimy po mlodszego do p-kola

Aga u chlopcow tez mialam ten problem z ciemienucha i tez sie nasilala a pozniej zaczela znikac , moze to taki etap

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

29 lut 2012, 13:29

margolcia, alez masz pomocnika :-D u nas podobnie wyglada kąpiel. :-D
dac mleczko w koszyku nie wyciagajac jej i co :ico_szoking: usnela zaraz po wypiciu i wkoncu nie musialam siedziec z nia 2h jak co noc
ale swoje dałaś czy sztuczne??? bo ja już laktatorem niewiele ściągnę...mam tylko ręczny i nie jest az taki rewelacyjny...moj po butli tez lepiej spi...bo jak na samym cycusiu to mam wrażenie ze całą noc by przy niej przespał...poprostu jestem jego smokiem :ico_noniewiem: :ico_zly:
Kurcze dziewczyny ta ciemieniucha zamiast znikac to coraz wieksza się robi
nigdy nie miałam z tym do czynienia wiec nie wiem co robić w takiej syt. :583:
bede chodzić we wtorki i czwartki na siłownię bo dostałam rabat od własiciela i dopłacam 30 zł do karnetu meza i chodzę w te dwa dni kiedy on nie chodzi
ale super....ja tez muszę sie wziąć za siebie , bo ja już od porodu przytyłam 1,5 kilo...ostatnio mam wilczy apetyt... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

29 lut 2012, 13:31

No młody wkońcu klapł :-)
szyszeczka bardzo mi przykro że Laura musi tak cierpieć, ale nie macie wyjścia, musicie być twardzi bo to przecież dla dobra malutkiej. Tak małe dzieci mają tendencję do szybkiego przyzwyczajania się do nowych sytuacji więc trzymam kciuki aby i u Was tak było
margolcia, super zdjęcie :ico_brawa_01: z Emilki też taki pomocnik jest :-D
beatka mam nadzieję że szybciutko uporam się z tą ciemieniucha.

Próbowałam zrobić kilka fotek małego ale doszlam do wniosku ze spróbuje jeszcze raz jak mąż będzie bo Emila co chwile chciała zdjecia robic, zamiast trzymac suszarke tak zeby cieplo lecialo na małego to machala nią na prawo i lewo w efekcie czego młody zasikal kocyc. Ale i tak było fajnie
:ico_oczko: może ze dwie fotki wyszły :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość