Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 sie 2007, 22:18

Izunia pisze:KUlka, jak nie faceci to może jakaskobieta tez może byc przyjemnie :-D


hahaha, niedlugo powstanie lesbijski watek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 sie 2007, 14:59

zawsze mozemy zrobic nowy temacik hehe ///
LESbY z TT hehee


Sejanka a jaki ona ma nik dokładnie ......

[ Dodano: 2007-08-31, 15:37 ]
a jeszce na dodatek dodam ,ze dzis cos mam małyzakręt ... wieczoram wczoraj złapam mnie jakas mała depresja ... i ładnie mowiec h... mnie strzela .....

i te natretne myśli ... poprostu Cie nachodzą i nie mozna sie przed nimi obronic .......

tylko prosze nie pisze o dzieciach ,ze mam przeciez jeszcze je ... bo momentami mnie to wkur ...
ze zostałam sama , uwiązana ..... bez szans na jakies normalne zecie przz pare lat ........
aaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

i cały czas mysle co by tu z tym moim B zrobic .......... chyba tylko :wpale:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2007, 13:49 przez KUlka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

31 sie 2007, 17:24

na mnie tez nie działają pocieszenia - że przecież mam dziecko które mnie kocha najbardziej na świecie...
ale to inna miłość i wsparcia od niego mieć przecież nie będę...
zwykle tak mówią osoby które nie zostały same z dziećmi!

i rzeczywiście szlag trafia jak ma się doła przez faceta a ktoś ci każe się cieszyć bo masz dziecko!

kocham Antosia - ale bardzo chciałabym mieć kogoś kto i mnie przytuli.. nie mówiąc o bałamuceniu :P

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 sie 2007, 22:50

KUlka, rozumiem ,
przeciez byc tylko mama przez 24 godziny na dobe, to mozna szalu dostac, bez wsparcia malejszego

Ja tez ostatnio nerwowa sie zrobilam

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

01 wrz 2007, 19:58

ech a ja dziś mam kryzys mały...
dzwoniła siostra pana nonono - idiota nie odbiera telefonów ani od matki, nie odpisuje na smsy siostry (choć o mnie nic tam nie wspomina...). I wogóle tak zaczęłyśmy gadać o tym palancie, że znowu zaczęłam o tym rozmyślać i aż dół się przypałętał wrrr

bo ja myślę, że on wpadł z tą swoją "przyjaciółką" i dlatego nie oddał rzeczy Antka tylko trzyma dla tego swojego NOWEGO dziecka (pomimo tego że większość tych rzeczy została kupiona i przysłana przez moich rodziców albo znajomych...)... I jeszcze miałam nadzieję, że może choć od czasu do czasu myśli o swoim pierworodnym - choćby jak ;wygląda czy ile urósł... ale coś czuje że teraz w głowie jest tylko jego KSIĘŻNICZKA więc rozpaczy czarnej nie ma tylko żyje sobie w najlepsze...
A jego rodzina martwi się o niego czy oby nie zapija smutków i się nie stacza (jak jego ojciec) bo nawet im nie da znać debil że żyje :/ Niedługo będzi emiał nonono wielkości chin żeby pomieścili się tam wszyscy których tam ma (czyli w nonono)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

02 wrz 2007, 13:47

sejana pisze:Od jutra idę na staż.... Ciekawe jak to będzie... Ale dla Was czasu nie będę miała


Będzie dobrze ;) Poradzisz sobie :)

mukaa, ciekawe dlaczego od wszystkich sie odwrucil nawet od swojej rodziny :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

02 wrz 2007, 14:55

bo wie że zawalił na pełnej linii i najzwyczajniej w świecie jest mu wstyd - tak mi się wydaje, nie chce spojrzeć prawdzie w oczy, boi się rozmawiać z nimi że rozmowa zejdzie na wiadomy temat a on nie ma NIC na usprawiedliwienie...
jest tchórzem i chowa głowę w piasek....

zresztą czego się spodziewać po takim typie.......

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

02 wrz 2007, 21:55

ech takiego czegoś tym bardziej nie rozumiem!
zostawić kobietę z dzieckiem - a co dopiero z bliźniętami!

rodzina wojtka na szczęście akceptuje Antośka i mam z nimi dobry kontakt - co nie znaczy że się "wyrzekli" wojtka. Raczej na to wygląda że on ich :ico_szoking:
Jest ich synem/bratem i zawsze będzie - po prostu że tak powiem nie pochwalają tego co zrobił i trudno im się dziwić.

A te baby co chronią swoich synalków to są z tej samej gliny ulepione co oni! jak można usprawiedliwiać takie postępowanie...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 wrz 2007, 10:41

Sejana ... chyba spokojnie z tym nowym ..... ile sie znaciie ?? i on juz o mnieszkaniu wspolnym ??
Ty lepiej poczekaj ... i z dzieckiem kolejnym tez bo sie wpier. ... w jeszcze wieksze gowno ....
ja to nikomu tak łatwo i bez problemu nie zaufam ... napewno do domu nie wpuszcze przez długo dłuuuuugo ........

A te palanty zyją sobie i sa szczesliwi bo nie maja serc i niestety nie mamy na to wpływu .... zadnego ........


aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

03 wrz 2007, 14:38

KUlka, myślę tak samo jak ty! ;)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość