absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

11 kwie 2007, 13:06

Maja - nie wszystkie dzieci pełzają, nasza młoda dziś pierwszy raz przewróciła się z pleców na brzuszek i sama była tym zaskoczona :ico_haha_01:. Mały leniuch jest i tyle :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 14:36

maju ja tylko dlatego mu ten chodzik kupilam bo widze ze ma silne plecki juz nawet sam siedzi calkiem, prosto do tego ten bouncer... nic na sile :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 kwie 2007, 16:12

Witam juz jestesmy po swietach i urlopie. Wiki diabelek juz opuscil(jestesmy po chrzcinach) ciekawe czy bedzie grzeczniejsza? :-) Za to mamy faze intensywnego zabkowania :ico_olaboga: juz widac biale kreseczki na dziaslach ciekawe kiedy sie przebija przez dziaslo?

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

11 kwie 2007, 16:15

absens rozumiem, że to ty jesteś z Oleńką na zdjęciu :-)
Z profilu Oleńka to wykapana mama :ico_szoking: , ale podobieńtwo :ico_brawa_01:


Julie Nathanek jest naprawdę silny i wspaniale się rozwija :ico_brawa_01: , niedługo pewnie będzie stawiał pierwsze kroczki. Moja córa zaczęła chodzić w 10 m-cu, byłam w szoku bo była z niej małą kluseczka i wkoło słyszałam że może później zacząć chodzić a ona na odwrót :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-11 ]
:ico_brawa_01: brawa dla Wiki no i czekamy na zdjęcia

:ico_noniewiem: a co to już zmiana zdjęć :ico_noniewiem: , nie nadażam za wami dziewczyny :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 16:19

wlasnie z tymi dzieciaczkami to nigdy niewiadomo moze sie nathan np rozleniwic i juz... poki co ciagle by cos robil nowego i wkurza sie dopoki mu sie nie uda tak jak z przewracaniem sie czy siadaniem cwiczyl dopoki mu nie zaczelo wychodzic :ico_haha_01: a ja dodalam zdjecie gdzie mialo byc widac natusiowy zab ten co juz wyszedl bo tylko z czyms w buci da sie zdjecie zrobic lae i tak na malym zdjeciu niewiele widac :ico_noniewiem:

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

11 kwie 2007, 17:29

Na fotce byłam najpewniej ja, ale one się automatycznie zmieniają po odświeżeniu strony, więc nie wiem o którą fotkę chodziło :-).
Ja tam cały czas utrzymuję, że młoda jest piękna po mnie - a nieznośna po tacie :ico_oczko: .

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

11 kwie 2007, 18:19

Sabinka od wczoraj turla się w obydwie strony - do tej pory tylko w jedną :ico_oczko: I już nie mogę Jej zostawić ani na minutę samej na łóżku, żeby nie spadła, więc dziś Ją przeniosłam na podłogę.

Na nowo odkryła zalety maty - dosięga już wiszących zabaweczek rączkami i nóżkami i ma niezły ubaw :ico_brawa_01:

I rozsmakowała się ostatnio w zupkach jarzynowych - słoiczek 130g to dla Niej mało :ico_szoking: :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 19:05

maua bo to malo chyba dla dzieci nathan nigdy suien tym nienajadl chyba ze mial gorszy dzien ... ja mu sie raczej staram gotowac sama :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-11 ]
a na widok banana zawsze jest taki usmiech jak na zdjeciu hihihihihi i sam sobie pomamla pomamla za sie znudzi zawsze hihihihihihi

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

11 kwie 2007, 19:10

Jeszcze niedawno taka zupka starczała nam na dwa razy, a ostatnio słoiczek jest za mało i za pół godziny S. chce znowu cyca.
Hmmm ...

Przez to nie mam kompletnie pomysłu, jakby tu zacząć Ją powoli odzwyczajać od cycowania. Bo co prawda planowałam wrócić do pracy po wakacjach, ale wolałabym już wcześniej Ją na spokojnie odstawić, żeby się potem w ostatniej chwili nie stresować. Siebie i Jej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

11 kwie 2007, 20:47

hej kobitki! całuski dla wszystkich! jestem z małym we wreocławiu jeżdże po bibliotekach ojoj bo prace mgr trzeba pisać...
jakoś m,i tak głupio bo Kornelo wogóle ani myśli się przewracać i nie wiem czy to nie jest źle czsaem... zupek nie ci9erpi okropnie za to 3 razy dziennie owoce wcina i to wszystkie babany jabłka maliny jagody gruszki i mnóstwo innych porzez vco kupa nawet 3razy dziennie haha no i dobrze! zaczepny juuiż jest śmieje się do każdej babki na ulicy ahha mały casanowa... chrzest robiłam w lany poniedziałek było w ko.ściele bardzo miło i kameralnie a w domklu fajna impreza ty6lko wykończona jestem! całuje wszystkie maleństwa i8 do zobaczenia następnym razem buźka!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość