lilo

04 mar 2008, 12:48

kwiatunio pisze:lilo pewnie ta pogoda tak na nas działa a coś mi sie wydaje że kiedyś pisałas ze Ty bardzo chyba reagujesz na zmiany pogody???

To edi tak pisała. Ja chyba nie mam takiego problemu - ale zawsze na wiosnę łapałam doła - chyba za mało słońca i witamin już mi dokucza :ico_oczko:

kwiatunio pisze:oj napieta dziś atmosfera w pracy

U mnie się poprawiło od jakiegoś czasu między nami-dziewczynami, ale atmosfera nie jest najlepsza bo roboty dużo, czasu mało no i ludziom nerwy puszczają szybciej... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

04 mar 2008, 13:19

Lidzia gratuluje umowy a reszta się z czasem ułoży :ico_oczko:
Ja zaraz dopijam :ico_kawa: i uciekam :ico_pranko: i :ico_odkurzanie: I chyba porobię generalne porzadki u Wiktora w pokoju a szczególnie z zabawkami :ico_oczko:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

04 mar 2008, 13:29

Hej,nie mogłam wcześniej wejść na tt :ico_zly:
lidziazawsze na poczatku jest tak że za plecami mówią o nowym pracowniku bo siebie znają a Ciebie jeszcze nie ale jestem pewna że już wkrótce załapią że fajna babka z Ciebie.
lilonic mi do głowy nie przychodzi co do prezentów :ico_noniewiem:
Kathrin, fajnie że zajrzałaś :ico_brawa_01:
Ja dziś jakaś podminowana chodzę,jak śnięta ryba a jednocześnie wszystko mnie wkurza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 mar 2008, 13:34

lilo pisze:To edi tak pisała


faktycznie ale gafa :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

u mnie przed chwilką nawałnica śniegu a raczej gradu była :ico_olaboga:

lilo pisze: ale atmosfera nie jest najlepsza bo roboty dużo, czasu mało no i ludziom nerwy puszczają szybciej...


niesttey moje szefostwo wyjechało sobie na narty a my obrywamy czasem po uszach od ludzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

04 mar 2008, 13:35

Ta pogoda taka dobijająca :ico_noniewiem:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

04 mar 2008, 13:49

kwiatunio, przysłałaś mi coś na maila.O co w tym chodzi,warto?

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 mar 2008, 13:55

czesc
mam w domu szpital - mezu ma zapalenie oskrzeli i do tego ledwo gada a carmen... zaszkodzil obiad w niedziele (wg pediatry) i do tej pory ma megagoraczke - wczoraj jak wrocilam z pracy to miala ponad 40º :ico_placzek:
lilo, moj chrzesniak tez jest na etepie lego wariors, ale zeby nie zdublowac do kupilam im cos takiego z MEGABLOCKS:
Obrazek
Obrazek
z czyms w podobie pozniej do kompletu :ico_noniewiem:
Obrazek
nie kosztowalo mnie to b. duzo - wojownicy chyba po 6€ a smok 10€. Ale byly z przeceny bo modele zeszloroczne :ico_wstydzioch: chlopcy juz poprosili o kontynuowanie kolekcji - figurki maja male magnesy i na tej zasadzie mozna laczyc wiele figurek w jedna i zmieniac konfiguracje - zapytaj chrzesniaka o szczegoly - lepiej objasni :ico_haha_01: :ico_oczko:
Mi powiedziano od razu - gier nie chce bo i tak za duzo czasu przed kompem i tele spedzaja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

04 mar 2008, 14:00

aniulek, ja sie w to bawie,moja kumpela wygrała ostatnio mysz i klawiaturę bezprzewodową a wczoraj bodajrze filmy .....

osita ale jak na zwykłe zatrucie to troszkę chyba za wyska gorączka :ico_noniewiem:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

04 mar 2008, 14:00

osita, to współczuję chorób,właśnie wczoraj zastanawiałam się czemu się nie odzywasz a tu takie buty... :ico_noniewiem: .40 st gorączki :ico_olaboga: ,to pewnie męczy się Carmen- bidulka,duuuuużo zdrówka.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 mar 2008, 14:28

kwiatunio pisze:a sie w to bawie,moja kumpela wygrała ostatnio mysz i klawiaturę bezprzewodową a wczoraj bodajrze filmy .....

A Ani nie chcesz podeslac rozrywki??? :ico_nienie: :ico_sorki:
aniulek pisze:zastanawiałam się czemu się nie odzywasz

bo ogolnie jakos mi wena przeszla na jakis czas :ico_oczko:
a tak w ogole - dzis moj maz konczy latka... 41 :ico_szoking: jak ja bede w tym wieku, to Carmen bedzie juz miala 15 lat i bedziemy na podryw razem lazic :ico_haha_01: :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość