Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

07 maja 2008, 23:02

Witajcie z wieczorka

Kurcze od 20 próbowałam wejść i dopiero tera mi się udało :ico_szoking:
Ale tak na koniec zasypie Was zdjęciami :-D
W Leśmym Parku Niespodzianek
Obrazek
Kulturalne jedzenie deserku...
Obrazek
...i nieco mniej kulturalne :ico_oczko:
Obrazek
Na spacerze na Żarze
Obrazek
Zrywam kwaitki z babci ogródka :-D
Obrazek
W piaskownicy...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No to Dobranoc :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

08 maja 2008, 07:27

Witajcie kochane.

Nie było mnie troszkę, ale już się usprawiedliwiam: od 30 kwietnia do 6 maja byliśmy w Biłgoraju, u babci na tzw majówce. Było super. Pogoda w kratkę, ale ogólnie na plus.

Teraz oczywiscie jestem w pracy, więc króciutka relacja.

U nas wszystko ok. Majka rosnie, ma już 12 zębów i biega jak stara, niedługo już jej nie dogonię. Nie mam pojęcia ile waży, ale 13 maja idziemy na szczepienie to sie dowiem. Niestety skaza i inne alergie nadal mają się dobrze, nawet bardzo dobrze. Do tego stopnia, że dałam kawałek kiełbaski, która miała w skaładzie mięso wołowe, Majce i od razu twarz cała wysypana, masakra. Zjadła też kawałeczek chlebka i od razu śluz w kupce. Ja nie wiem, czy ona z tego wyrośnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: jakos czarno to widzę.

Wybaczcie, że nie odpiszę na posty,a le nie mogę nie pochwalić pięknych zdjęć. Jak te dzieciaczki nam rosną :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

No dobra to jeszcze dla wszystkich aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i lecę popracować.

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

08 maja 2008, 08:34

witajcie

[size=150] aga[/size] super [size=150]emilka[/size] wygląda z tą maseczką na buzi :ico_haha_01: ,reszta fociąt tez pikna ajajj :ico_brawa_01:

[size=200]urmajo[/size] jak super ,ze sie wkoncu pokazałaś :-) wklej kilka fotek z majóweczki czekamy.....

mela tez uwielbia siedziec w piaskownicy,oczywiscie najbardziej to w towarzystwie takich maluchów jak ona i jest piknie :ico_haha_01:

aga- mela tez nie chce siedziec w wózku od jakiegos tygodnia ,wykreca sie wstaje nawet jak szelkami jest przypięta :ico_olaboga: ,a jak ostatnio to mi juz pare razy dołem wyszła przez pałąk,jak jej nie przypiełam i sie okropnie wydziera,na początku jest ok kilka minut pojezie dalej juz nonono blada nie ma bata ,chce biegac i koniec ,nie lub kiedy za kaptur trzymam czy za roczke chce sama i koniec ,chłopaki mieli tez kiedys takie szelki jak emi ,ale u mnie nie zdadza egzaminu raczej, aha i jeszcze jedno w czwartek za tydzien juz jestem umówiona do szpitala na zabieg operacyjny niestety ginekologia :ico_placzek: : nazywa sie to Konizacja szyjki macicy bedzie mi ja naprawiał i przyokazji nadzere usunie :ico_olaboga: zabieg ten pod opieka anastezjologa ,lekarza ginekologa i połoznej,normalnie narkoza i znieczukenie jeszcze :ico_olaboga: juz sie boje .mam nadzieje ,ze bedzieie trzymac kciukasy,ale to za tydzien ,a ja wam tu smęce

musze was pochwalic ostatnio sie tu cos poprawiło :-)

a tu kilka fotek :-) (fotki słabej jakosci bo z komy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[size=150]z babcia na ławeczce :-) [/size]
Obrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 maja 2008, 08:50

Witajcie z rana

Hihi dzisiaj troszkę się nam przyspało bo wstałyśmy o 8.30 :-D Jak dla mnie to troszkę za długo bo jakaś połamana wstałam :ico_noniewiem:
Za oknem póki co są chmurki ale jest ciepło.

urmajo, fajnie że zajrzałaś. Cieszę się że się Wam majówka udała :-) A co do skazy białkowej to musisz się uzbroić w cierpliwość. Na pewno jej przejdzie, to tylko kwestia czasu.
Co do mięsa wołowego to ja też dałam niedawno Emi spróbować i ją obsypało na rączkach i nóżkach. A mleczne rzeczy je (danonki, kaszki mleczne itp) i nic jej się nie dzieje.
becia śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: a tym zabiegiem to się nie przejmuj, napewno wszystko będzie dobrze. A my tutaj będziemy trzymać kciuki z całej siły :-D

Dobra zmykam bo Emilka domaga się kaszki :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

08 maja 2008, 08:56

a[size=150] mela[/size] sobie jesio śpi :ico_haha_01: z reguły to mi przesypia całe nocki ,czasem zie raz przebudzi na piciu i dalej spi ,ale to sporadyczne przypadki ,ogólnie narazie nie nazekam tfuuuu ...tfuuuuuu... nie zapeszam :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 maja 2008, 10:36

becia ja też nie narzekam na spanie Emilki :-) Zasypia wcześnie z reguły do 21 już dusi komara, przesypia ładnie nocki chociaż z reguły jedna pobudka na piciu jest. Budzi się rano między 7 a 8 więc luźno :-D
Wczoraj znowu zabraliśmy ją do Figloparku i już nawet nauczyła się sama zjeżdzać na zjeżdżalni :-) do tego robi się coraz śmielsza w stosunku do innych dzieci także bardzo mnie to cieszy. Jak będzie czas to dzisiaj też na chwilkę pojedziemy. Wczoraj byliśmy ponad godzinę i zapłaciliśmy 4 zł z hakiem więc tania impreza a ile radości dziecku sprawia :-D

Oooo słoneczko wychodzi :ico_brawa_01: w takim razie zmykamy :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 maja 2008, 12:15

Witajcie ocka spokojna i cała przespana wstałysmy o 8 :-D
Julcia teraz sobie spi ja własnie wyprasowałam prańko miałam układac rzeczy w swojej szafie ale jakiś leń mnie dopadł hihi mam nadzieje ze jutro sie za to wezme bo juz mam tyle starych ciuchów w których nie chodze ze ledwo cos moge znalżć w szafie czas zrobic inwentaryzacje bo sa nawet takie zabytki co maja po 10 lat :ico_haha_02:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dziweczyny zdjecia rewelacyjne prosimy o wiecej
Aga26, no prosze my tez sie wybieramy do Ustronia do parku lesnych niespodzianek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ponoc jest tam bardzo fajnie hihi moze kiedys sie tam spotkamy :-D byłoby bardzo miło

[ Dodano: 2008-05-08, 12:33 ]
buuu zaczeło u nas padać :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-08, 13:09 ]
uf..juz po deszczu moze jeszcze uda nam sie wyjśc na spacerek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 maja 2008, 13:34

gozdzik, w tym Parku Leśnych niespodzianek jest naprawdę fajnie. Byliśmy niedawno i gorąco polecam :-D Jak będziecie się wybierać to może faktycznie uda nam się jakoś spotkać :-)

A my zaraz będziemy zabierać się do spania. Byłyśmy na polku i oczywiście w piaskownicy :-D
Kurcze gozdzik, ten deszcz chyba zaraz do nas dojdzie bo się chmurzy coraz bardziej :ico_zly:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

08 maja 2008, 15:00

cześć dziewczyny ale nas dawno nie było
jakos tak czasu brakuje, ale nie tłumacze sie tylko postaram sie nadrobic

w poniedziałek bylismy u ortopedy, ale wszystko ok., poprostu na Krzysia musi przyjść czas na chodzenie

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 maja 2008, 15:49

Witaj __DOMI__, tym ze Krzysiu jeszcze nie chodzi to sie nie martw na kazdego przyjdzie pora dziecko ma czas do 18 miesiaca :-)
my juz zupke zjadłysmy i chyba na chwile wyjdziemy na spacerek bo wyszło słoneczko choć dzis pogoda jest strasznie zmienna juz trzy razy padało i zaraz za tym wychodziło słoneczko

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość