Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

27 lis 2007, 12:27

Doris to jest uczelnia z Poznania, która w Gdyni - Cisowej ma filię.

asia23 witaj. Kiedy sie przeprowadzasz? Swięta będziecie już na swoim obchodzić ?

asia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 kwie 2007, 09:41

28 lis 2007, 10:03

hey dziewczynki ... no żyję w niepewności nie wiem jeszcze kiedy mieszkanie w gd mam do konca roku :ico_placzek: ale już bym chciała byc na swoim .... zapraszam Was wszystkie na :ico_tort:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

29 lis 2007, 23:15

Witam!
Dopiero tutaj przyczłapałam, a wize ze watek powoli wygasa.. Myslalam ze sa jakies zjazdy.. spotkania- a tu jesiennie, cicho i grypowo.

Doris- Ciebie to ja juz praktycznie"znam" bo i na wspolnym watku rowiesniczek bylysmy i na majowkach czasami podczytuje :-) Podziwiam powrotudo pracy i studiow..
Ja studiuje zaocznie pedagogike resocjalizacyjna na GWSH.. I poki co- siedze w domciu z moim Misiem Krzysiem :-D

Urmajo - alergiczka mowisz.. No moj Mały tez niestety - alergia na wszystko.. Trzese sie jak mam podac jakies nowosci.. No ale odziedziczył po mamusi.. Wiec mogłam sie spodziewac takiej niespodzianki :/

A teraz sie pokazemy i przedstawimy:
Moj kochany Urwis:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I troszeczke z mamusia:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

29 lis 2007, 23:44

Witaj Juli.

Ja też kilka lat temu studiowałam na GWSH resocjalizację :-D

A synka alergika współczuję, wiem jaki to ból. Normalnie czasem wydaje mi sie, że moja mała to na wszystko jest uczulona, bo cały czas wyskakują jej jakieś kropki. :ico_olaboga:

Sliczny ten Twój synek, a i mamusia niczego sobie. :-D :-D :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

30 lis 2007, 08:48

Juli, witaj i fajnie, że mnie "znasz" ale opwiedz coś o sobie, bo aj Ciebie nie kojarze... :ico_wstydzioch:

Dzisiaj ide na uczelnie... Nie chce mi sie, ale musze, jutro i w niedziele tez mam zakecia, ale jade do kuzyna na 18-tke wiec wolne od uczelni...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

03 gru 2007, 10:22

Dzien dobry..
My zmagamy sie z przeziebieniem u Misia. :/ Biegamy z frida, odsysamy i marudzimy.. Czyli dopadła nas jesienno - zimowa chorobowa euforia. I klops.
Ani spaceru ani nic..

Doris - Wiec tak- mam 20 latek,mieszkam na obrzezach Gdanska, za Ujesciskiem. Krzysia urodziłam 15 czrwca w wojewodzkim szpitalu...
Teraz siedze z nim w domciu i poki co do etatowej pracy nie pojde.. Bo nie mam z kim go zostawic.. I nawet bym nie chciała. Pracowałam za barem w Sopocie w knajpie. Teraz powolutku odpoczywam.. Handluje ciuchami na allegro i teraz od polowy grudnia wracam do zywiołu - za bar..Ale 2 razy w tygodniu,tak dla rozruszania kosci :-) No i do Gdanska -bedzie blizej..
Mały ma imie po tatusiu.. Wiec mam Juniora i seniora w domu:-D
No.. Wiec sie przedstawiłam:-D

A robicie jakies zjazdy w Gdansku!? Spotkanka? Albo chodzicie do multibaby!? Napiszcie prosze Kochane.
Buziaki,zmykam, bo Junior sie cos wkurza..
Oby to chorobsko poszlo juz sobie, bodoslownie swego dziecka nie poznaje :ico_olaboga: :ico_sorki:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

03 gru 2007, 20:29

Juli, byly dwa spotkania, ale ja bylam tylko na jednym... umawiamy sie na wątku7 "spotkanie w sopocie"

co do babymultikino - zqawsze chcialam pojsc, ale jakos samej to nie mam ochoty, moze tam sie umowimy bo spacery w taka pogode odpadaja... trzeba zapodac pomysl na watku spotkaniowym :)

Juli pisze:Wiec tak- mam 20 latek

wreszcie ktos mlodszy odemnie :P :ico_oczko:

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

03 gru 2007, 23:45

Hej dziewczyny :-D dawno nie pisalam bo nie mialam kiedy..Studia i korki zajmuja mi kupe czasu a reszte spedzam z Raoulkiem. Jeszcze troche i bedzie mial rok..Jak to zlecialo... Fotki na www.raoul.ownlog.com

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 gru 2007, 00:18

Doris - super! Ja jestem jak najbardziej za! Ja tez nie miałam ochoty samej sie wypuszczac do tego kina.. Bo tak smutno.
A gdzie mieszkasz? Bo ja na zadupiu kompletnym.. :/ A prawka nie mam.. I do centrum sie telepie kuuupe czasu. A wiadomo jak bardzo chetni i skorzy do pomocy sa Ci "gentelmani"w autobusach :/
Ale chciałabym sie z kims spotkac, poznac mojego Krzysia z jakims bąblem - zawsze to jakas atrakcja :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

04 gru 2007, 22:29

Juli, ja mieszkam na zabiace, aczkolwiek rodzicow mam na jasieniu i czesto tam bywam, wiec ja i Kinia duzo podrozujemy autobusami i tramwajami :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość