Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 wrz 2008, 16:15

ja tylko podloge w salonie i kuchni mopem przeciagnelam i brzuch daje mi czadu... twardy i bolesny... ide sie polozyc
to kurde ja bym mogla chyba cala ciaze w kamieniolomach pracowac i tak po treminie bym urodzila :ico_noniewiem:
tak mi jakos dzisisj niedobrze troszke :ico_noniewiem:
a za 2,5 godziny mamy gosci a ja jeszcze niewzialam sie za pieczenie :-) nie chce mi sie :ico_noniewiem:
jakas oststnio niechetna sie zrobilam na gosci :ico_oczko: chyba dlatego ze mamy prawie wszedzie jasna karpete i pozniej jest duzo sprzatania :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

06 wrz 2008, 16:23

mmarta81, ja z carmen mialam to samo... nie, zebym cie straszyla ze przenosisz :ico_oczko: ale chodzi mi o to, ze mialam tyle sily i werwy!!! mieszkanie wyremontowalismy, jak sobie mysle, ze w czasie tego remontu bylam w tym samym stadium ciazy to :ico_chory: nie mialam problemu z malowaniem, szorowaniem, przenoszeniem mebli i jeszcze pokonywaniem kilometrow spacerow. teraz - jak widzisz. co ciaza, to historia...

Awatar użytkownika
estreya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 166
Rejestracja: 12 sie 2008, 15:22

06 wrz 2008, 18:48

wracając do nosidełek- ostatnio w modzie są chusty wiązane bez żadnych sprzączek i zatrzasków. Podobno rewelacja tylko dobrze przejść się na jakieś warsztaty wiązania bo samemu trudno sie z instrukcji nauczyć
http://www.sleepywrap.com/?ppce=ZT1Hb29 ... tAodb2ACYA

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 wrz 2008, 08:53

hej hej :-)

ja się melduję po sazpitalu :-) już jest lepiej, ale niestety moja nerka nie wiedziała, że lepiej by było tak po ciąży ataczek zrobić :ico_zly: chwile grozy były, ale mam nadzieję, że już nic się nie będzie działo :ico_sorki:

za to scan miałam i serduszko mojej Pociechy jest jak najbardziej zdrowe, całe, piękne, 4komorowe, przedsionki pracują - full wypas po prostu :ico_sorki:

teraz jeszcze dogorywam w domku na leżąco w większości, ale mam nadzieję, że niebawem wrócę znów na "pełny etat" na tt :-)

pozdrowionka dla Was :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 wrz 2008, 10:57

Witam kochane ciezarowki.Ja tez ostatnio mala illoscia czasu dla tt dysponuje :ico_placzek: No ale przy dwoch pannach jest co robic.Mala zaczyna miec coraz dluzsze pory czuwania i domaga sie uwagi.A jeszcze do tego mam tesciowa na karku do soboty wiec komp pajakami zarosnie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 wrz 2008, 11:52

ananke, fajnie, ze wrocilas :-) i ze z maluszkiem wszystko ok.. a lepiej, ze Ci teraz naprawili te nerke, po ciazy bedziesz miec wystarczajaco duzo roboty, zeby nerkami sobie glowe zawracac :-D

szkrab, no wlasnie moj Jasper teraz tez juz calego dnia nie przespi.. coraz czesciej chce byc na rekach i buntuje sie, jak sie go do lozeczka wklada :/ chyba zaczne z nosidelkiem po domu chodzic, bo tak to bym musiala z nim do kanapy przykuta siedziec :P

Awatar użytkownika
estreya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 166
Rejestracja: 12 sie 2008, 15:22

07 wrz 2008, 12:36

dziewczyny piszcie coś o chustach. podobno lepiej sie sprawdzaja niz nosidełka

http://www.chusta.pl/


ja nieśmiało przymierzam sie do zakupu

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 wrz 2008, 13:30

co do chust ja mam taka z bebelulu jestem z niej zadowolona sprawdzila sie super przy Wiki.
http://www.bebelulu.pl/v2/index.php?lang=pl

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 wrz 2008, 18:55

podziwiam Was dziewczyny z tymi chustami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja to sobie dźwigania przez kolejne miesiące przed sobą nie wyobrażam... :-)

[ Dodano: 2008-09-07, 18:56 ]
acha :-) zapomniałam, nosidełko chcemy kupić, ale takie typowe dla starszego dziecka, żeby tatuś mógł sobie podźwigać, jak będziemy w góry łazili :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

07 wrz 2008, 19:18

a ja mame wysepilam o nazwe nosidelka i ... mam linka :-D
http://www.babybjorn.com/es/Espana/Prod ... rucciones/

no, wybaczam jej kupno tego cudaka za 5 zeta :ico_haha_01: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość