Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

26 lut 2008, 22:29

witajcie dziewuszki
ja tak pozno,bo mialam troszke do zrobienia po pracy-gotowalam obiadek z dwoch dan by miec na 2 dni a pozniej z synem bylam prawie 2 godz na karate-mial dzis zdawanie na pomaranczowy pas i w czwartek sie okaze czy mu sie udalo.

ja chyba zadzwonie jakos na dniach i dowiem sie w polskiej klinice ile wezma za zbadanie mojej szyjki-ja musze najbardziej przy mojej pracy na nia uwazac a od czasu jak bylam w Polsce to nie wiem co z nia jest :ico_noniewiem:

Emalia ja nie wiem sama zaczynam sie bac o ciebie i malenstwo nie powinnac tak sie przemeczac obijaj sie dyskretnie przeciez widac ze masz brzusio i ma prawo byc ci ciezko :-)
Slicznie ci sie dzidzia na suwaczku zmienila
-ja tez i dlatego musze koniecznie skontrolowac ta szyjke bo czasem mam wrazenie ,ze dzidzia jest jakos tak nisko :ico_olaboga: ,a co do okienka to nawet nie zauwazylam,ze wskoczylam w 7-me okienko wow :ico_brawa_01: ,coraz blizej konca ,oby dotrwac :ico_sorki:

scikam i caluje kazda z was :papa:
Magda Sz. pisze:Mezulek moj juz wrocil do nas w niedziele pod wieczor wiec nie zagladalam za bardzo bo przegadalismy caly wieczor i wczorajszy dzien bo mial wolne
-i prawidlowo kochana,prawidlowo ,nie rob sobie tym czasem wyrzutow :-D ,my wiemy,ze pamietasz o nas i zagladniesz a sprawy rodzinne sa na 1 miejscu jak i dbanie o jego cieplo w domu :ico_oczko:

uciekam na filmik z chlopakami i polezec troszke

[ Dodano: 2008-02-26, 23:39 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-27, 08:22 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-27, 17:44 ]
ojej a co tutaj taka martwa cisza?? :ico_olaboga:

witam

ja po pracy,dzis wczesniej sie urwalam,juz nie moglam tam wysiedziec,coraz gorzej ,wiec jak mam sposobnosc wyjsc to wyjde-trudno 2 godz mniej do zaplaty,ale przestaje az tak na to patrzec


pogoda dzis u mnie taka nawet znosna,ostatnie dni strasznie wialo,chcialo glowy pourywac,mowie wam szok
niech juz wiosenka przychodzi,by moc schowac grube okrycia do szafy i czuc sie luzniej :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-02-27, 22:19 ]
i dalej zadnej nie bylo i nie ma
co sie z wami kobitki dzieje??
no coz moze jutro cosik popiszemy :-D

uciekam juz
mocno sciskam was i kolorowych snow zycze
buziaczkiObrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

28 lut 2008, 23:21

emalia30 pisze:ja po pracy,dzis wczesniej sie urwalam,juz nie moglam tam wysiedziec,coraz gorzej ,wiec jak mam sposobnosc wyjsc to wyjde-trudno 2 godz mniej do zaplaty,ale przestaje az tak na to patrzec

i prawidlowo pieniadze sa wazne ale nie najwazniejsze a szczegolnie jesli chodzi o tak wazna sprawe :-)
Masz racje Emalia ze tu pusto.nie zagladalam ze 3 dni i myslalam ze bede miala co poczytac a tu nici :ico_szoking:
Ja jakas zajeta ciagle ostatnio jestem jak rano nie siade przed intenetem to pozniej mi ciezko ciagle cos w tym domu trzeba robic z chlopcami na spacerek tez trzeba wyjsc a ze maly za nic w swiecie nie chce teraz wejsc do wozka :ico_olaboga: to robimy kilometry piechotka co nam zajmuje duuuzooowiecej czasu ale coz jak jest chetny chodzic niech chodzi,wazne ze za raczke i nie ucieka :-)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

28 lut 2008, 23:31

no hej dziewczyny !!!!
no moze ja sie rozpisze ????? :ico_oczko:
ja dzis w mieście byłam i spotkałam sie z koleżanką z TT , która tez w Belfaście jest :ico_brawa_01: było super
i tak sobie chodziłysmy a ja juz dano sobie upatrzyłam boskie botki, ale kosztowały 90 F wiec stwierdziłąm ze to za drogo tym bardziej ze ja mam fioła na punkie butów i co chwila kupuję
i jak juz jechałam do domku to wpadłam do jednego sklepu :ico_szoking: patrze a tam moje botki takie samiutkie, nawet kolor ten sam tylko kosztowały 15 F zamiast 90 :ico_szoking: no wiec zakupiłam i jestem happy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mój misiek ciągle ten sam schemat
pobudka od 5 rano i :" mamo jest imprezka " :ico_olaboga: :ico_oczko: :ico_brawa_01:
ale i tak jest kochany bo w sumie nie daje mi popalić a jest taki kochany i milusi
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziu nacieszyłaś sie juz mężulkiem ???? :ico_oczko: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

29 lut 2008, 00:30

czesc dziewczyny!!!
ja tylko na chwile,bo kolejka do kompa :ico_olaboga:
Dzieki za mile komentarze na temat Patryka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ZYCZE UDANEGO 29 LUTEGO :-D ZEBY BYL WYJąTKOWY, W KONCU TO RAZ NA 4 LATA :-D :-D :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

29 lut 2008, 09:18

hej

ja zaraz mzykam do pracy,wiec krotko
dla mnie nie bedzie Ivcia wyjatkowy,bo dzis bedzie zaperdziel :ico_zly:
ale ten weekend mam wolny :ico_brawa_01:

wczoraj kupilam sobie i dzieciaczkom bilety do Polski i tak lece 29 lipca i zostaje w Polsce do 28 sierpnia :-D :ico_brawa_01: :-D

milego dnia,choc dla was
do wieczorka

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

29 lut 2008, 11:36

martuchafrost pisze:Madziu nacieszyłaś sie juz mężulkiem ????

:-D tak ciesze sie bardzo ze jest wiecej nie latamy oddzielnie rodzinka musi trzymac sie razem juz nabylismy sie oddzielnie bo 2 lata w rozjazdach Artur byl i kazda teraz rozlaka zle mi sie kojarzy :ico_zly:

ivkaJ pisze:ZYCZE UDANEGO 29 LUTEGO ZEBY BYL WYJąTKOWY, W KONCU TO RAZ NA 4 LATA

a no faktycznie :ico_szoking: zapomnialam :ico_szoking: o matko to juz jutro marzec :ico_olaboga: gdzie podziewaja sie te tygodnie,miesiace????

emalia30 pisze:wczoraj kupilam sobie i dzieciaczkom bilety do Polski i tak lece 29 lipca i zostaje w Polsce do 28 sierpnia

super :ico_brawa_01: Artur ma urlop od 22 lipca i tez lecimy tylko nie wiem co to bedzie ze mna czy dostane urlop jak pojde do pracy :ico_olaboga: musze chocby nie wiem co :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 lut 2008, 12:18

magda ale Ty sie zmieniasz :ico_olaboga: :ico_brawa_01: co zdjęcie wkleisz to inaczej wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super fotka w podpisie i avatar :ico_brawa_01:
Emalia ciesze sie ze lecicie do Polski, a paszport dla Małego juz bedziesz miała do tego czasu?????

u nas dziś pada :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

29 lut 2008, 14:57

emalia30 pisze:dla mnie nie bedzie Ivcia wyjatkowy,bo dzis bedzie zaperdziel :ico_zly:
ale ten weekend mam wolny :ico_brawa_01:

wczoraj kupilam sobie i dzieciaczkom bilety do Polski i tak lece 29 lipca i zostaje w Polsce do 28 sierpnia :-D :ico_brawa_01: :-D

wspolczuje zapierdzielu, ale miejmy nadzieje, ze troche odzipniesz na weekendze :ico_sorki:

my tez do Polski tylko w sierpniu lecimy.Niestety chyba tylko na 2 tygodnie, bo moj man tyle urlopu dostanie :ico_placzek: ja moglabym na miesiac ale znowu na tyle sie rozstawac, niby nic ale jak przyjdzie co do czego to smutno i ciezko :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Magda Sz. pisze:tylko nie wiem co to bedzie ze mna czy dostane urlop jak pojde do pracy :ico_olaboga: musze chocby nie wiem co :ico_zly:
Magda ja mam podobnie-tylko ja sie jeszcze zastanawiam czy pojsc do pracy przed czy po sierpniu. albo pojsc do pracy, ktorej nie bedzie mi szkoda rzucic jak nie dadza mi urlopu-jakies nocki w tesco czy cus :ico_haha_01:
_________________
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

martuchafrost pisze:u nas dziś pada :ico_olaboga:

u nas tez i do tego oczywiscie strasznie wieje. Okazuje sie, ze przez szczeliny w oknie deszcz mi do pokoju pada :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a to nowe budownictwo :ico_szoking: co za fuszerka :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

29 lut 2008, 15:10

ivkaJ pisze:a to nowe budownictwo co za fuszerka

no tu tak budują palanty :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

29 lut 2008, 15:51

witajcie
martuchafrost, sliczne masz zdjecia super ta fryzurka,szkoad ze do konca jej niewidac
niech twoj men ci zrobi ta fotka chociaz jedna bo jak nie to :ico_nerwusek:
a Franio juz jaki duzy fajny maly łobuziak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
smieszne robi minki

emalia30 pisze:widze,ze przewaga przystojniakow bedzie na forum,a Wiki bedzie miala w czym wybierac

masz racje nawet niezauwazylam hihi
jak to wiki powiedzialam to sie ucieszyla ze jedyna kobitka tutaj na forum hihi
bedzie miala w kim wybierac hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ivkaJ pisze:ZYCZE UDANEGO 29 LUTEGO

moja szwagiera ma dzis urodzinki hihi arz na cztery lata :ico_szoking:
ale wyprawia zeawsze 1 marca ale dzisiaj juz napewno robi swoje kolejne urodzinki musze do niej zadzwonic :-D :-D

emalia30 pisze:wczoraj kupilam sobie i dzieciaczkom bilety do Polski i tak lece 29 lipca i zostaje w Polsce do 28 sierpnia

super widze ze prawie wszystkie wsierpniu wyjezdzaja do Pl a my moze juz na stale hihi oby tak bardzo bym chciala
moj B mowi ze obojetnie czy bedzie sie walilo czy paliło to i tak jedziemy do domu wsierpniu na poczatku :ico_brawa_01:

a unas juz chorobsko powolutku ucieka nareszcie oby tylko wiki sie nierozchorowala :ico_zly: jeszcze bardzije bo narazie ma tylko lekki katar i kaszel

a my dzisiaj wyslallismy papiery zeby nam moze jakis zwrot kasy oddali za mieszkanko moze cos dostaniemy dobrze by bylo :ico_noniewiem:

a mojemu B zabrali kase za te 5 dni chorobowego jest wsciekly :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
mowi ze gdyby wiedzial nieposzedl by na zwolnienie byl pewien ze liczy mu sie tamten rok bo to ta sama firma a oni ze nie ze licza mu an nowo od awansu i ajk tu sie niewsciec i zabiora jakies 400 euro :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość