Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

12 maja 2009, 13:18

Renia0601, :ico_brawa_01: za dziewczynkę. To i u ciebie będzie parka. Zresztą nie ważne jaka płeć, aby było zdrowe. Ja w tego mojego chłopaka jeszcze do końca nie uwierzyłam.
Cortinka230, ty się za bardzo tym wszystkim nakręcasz i denerwujesz. Ja też mam jutro wizytę u nefrologa, czyli 13, ale nie spodziewam się sensacji - mam nadzieję -bynajmniej nie myślę tak o tym.
magduś81, zaglądaj do nas, zaglądaj, będzie u nas "gęściej" :ico_haha_01:
jenny1983, super, że się już jakoś pozbierałaś. A co do długości czekania na rozpoczęcie starań, to mi się wydaje, że nasz organizm wie najlepiej. Jak da radę to przyjmie już teraz małą fasolkę a jak nie to sam jeszcze poczeka. Czytałam gdzieś kiedyś o jakiś badaniach amerykańskich, że wśród kobiet, które nie czekały z poczęciem od poronienia 6 miesięcy było więcej ciąż donoszonych a u tych, które czekały były większe problemy.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 maja 2009, 13:30

Żaba, ja tam wierzę w dziewczynkę no widziałam wczoraj dokładnie n usg, nic tam nie odstawało :ico_oczko: ale przecież Ty też masz porównanie jak to wyglądało u Oliwki, ja mam nawet dvd żeby na bieżąco porównywać :ico_brawa_01:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

12 maja 2009, 14:02

Renia0601, u mojej Oliwki w 20 tygodniu gin nie zdecydował się stwierdzić płci, bo nie był pewien, dopiero w 30 tyg powiedział, że to dziewczynka (tak na marginesie - to przez 2 tygodnie nie mogłam dojść do ciebie, bo nie wiedzieć czemu ubzdurałam sobie, że to chłopiec). Teraz z kolei ja niewiele widziałam, bo położenie jest miednicowe i najlepiej to główkę sobie obejrzałam, ale ten sam gin twierdzi, że to na pewno chłopaczysko :ico_haha_01: Potwierdzimy to we wrześniu.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

12 maja 2009, 14:10

no w końcu wrześniówki nie są na ostatnim miejscu na forum:) chodź wy wszystkie macie już doświadczenie.

zaba też mi się wydaje, że matka natura podpowie kiedy zafasolkować, jak narazie zaczęłam znów łykać folik :ico_oczko:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

12 maja 2009, 17:52

Żaba żeby u mnie tez nie okazało się tak, ze jestem pewna że to chłopak a potem bach- dziewczynka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

12 maja 2009, 18:31

Ja już się nie moge doczekać kiedy się dowiem co się tam u mnie w brzuszku szykuje :-D mam nadzieje na parke!! Ale narazie po tych usg co robił to widzieliśmy jajeczka więc jeden chłopak jest na 95% licze że wtydliwa to dziewczynka :-D
Wy jesteście troszke do przodu, ale niedługo będe wiedzieć!! Kolejna wizyta 8 czerwca!!!
Dziewczyny zaczęłyście już oglądać coś z wyprawki?? I kiedy coś zaczynacie kupować??

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

13 maja 2009, 07:16

magduś ja ciuszki mam od znajomych, dokupiłam tylko 2 nowe komplety:)

Widze, że zależy Ci na córci:) Ja już mam dziś usg i siedze jak na szpileczkach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 maja 2009, 10:08

Żaba, ja się dowiedziałam w 23 skończonym tygodniu więc chyba się nie pomylił, no mam nadzieję :ico_sorki: ale i główka była na dole to naprawdę wszystko było dobrze widać, proszę mi tu nie mówić że to chłopiec :ico_nienie:

magduś81, no to w czerwcu może uda się już lepiej podejrzeć wszystko :ico_brawa_01: fajnie by było na pareczkę

Cortinka230, no to jeszcze wieczorkiem może dasz znać, jak nie to jutro z samego ranka bo widzę że Ty wcześnie wstajesz :ico_oczko:

A co do wyprawki to ja dopiero teraz się zaczęłam rozglądać, mi to tylko szczegóły są potrzebne bo mam po Arturku dużo rzeczy ale na allegro planuję jedną paczuszkę (używaną) dla dziewczynki z dużą ilością sukieneczek kupić i ze trzy może cztery komplety body z krótkim rękawkiem+kaftanik+śpioszki choćby do szpitala, ale napewno nie różowe same, nie lubię takich różowiastych, małe akcenty różu mogą być ale nic poza tym

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 maja 2009, 11:08

hej dziewczyny wpadłam zagęścić tłum :-D :-D :-D

ja sie tak wpraszam w Wasz wąteczek bo mam termin na koniec sierpnia no i może sie zdarzyc ze przenosze tydzień...

magduś81, no super by było mieć parkę, moja przyjaciółka ma teraz bliźniaczki parkę - cudnie razem w wózeczku wyglądają

a u ciebie są bliźnięta dwujajowe tak? to masz duze szanse na dziewczynkę wiec trzymam kciuki
Dziewczyny zaczęłyście już oglądać coś z wyprawki?? I kiedy coś zaczynacie kupować??
ja wózek kupiłam już w styczniu, ciuszki zaczełam kompletowac od marca chyba, ale za porządne zakupy wziełam sie teraz w maju i kupiłam posciel 2 komplety i wypełnienie, łózeczko bede mieć od brata

fotelik też dostałam więc zostały drobnostki do kupienia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 maja 2009, 11:31

ja wózek kupiłam już w styczniu
no proszę, ledwo się dowiedziałaś i już wózek kupiłaś, nie wiedziałam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość