Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

18 mar 2007, 14:25

Pewno to ja najstarsza jestem, bo juz mi stuknelo 36, a w tym roku to juz bedzie 37!!! hihihi!!! No ale zdaniem meza dalej jak smarkula wygladam!!! hihihi!!! :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-03-18 ]
I co ja tu czytam? Takie mlodziuchy, a wy juz zadyszane jestescie!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Troche gimnastyki kobitki! Mnie tam wchodzenie po schodach nie meczy i po drabinie namietnie biegam! Za wczesnie jeszcze na zadyszke! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Co to potem bedzie? :ico_szoking:
I znowu zaczynam swoje gadulinstwo! :ico_nienie: Nie ladnie, no ale jestem naprawde zaskoczona! Uwazajcie na wasze zdrowie kobitki, bo to dopiero polmetek przekroczylysmy i do konca daleko! Ruszac sie trzeba, bo to i porod potem latwiejszy i mniej sie tyje! Im wiecej kiloskow, tym porod trudniejszy i komplikacje moga byc! Uwazajcie na siebie! :ico_ciezarowka:
Wiem, wiem, taka to juz ze mnie moralizatorska mamuska... :ico_ciezarowka:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

18 mar 2007, 16:14

No ja tu jestem juniorką :ico_wstydzioch: :-D
Bo za mną dopiero 17 ZIM, bo ze stycznia jestem :ico_wstydzioch: :-D
Ale przynajmniej Jakuś będzie miał bardzo młodą mamusię i może uda mi się z nim na imprezkę kiedyś iść :ico_haha_01:

Pociesza mnie tylko fakt, że w mojej rodzinie to w miarę normalne :ico_wstydzioch: Mój brat urodził się, kiedy Tata mój skończył 19 lat. Moja ciocia również urodziła kiedy miała 17 :ico_wstydzioch: I inne takie przypadki. Pociesza mnie to, bo czuję, że płynie we mnie (ta gorsza strona co prawda) rodzinna krew! :ico_brawa_01:

A z zadyszką póki co nie mam problemu :-D Biegać, nie biegam, bo się nie powinno niby. Ale spacerować lubię i szybszym tempem też :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 mar 2007, 18:01

witam w niedziele :ico_prezent: Co do wiosenek to mam ich na karku 30 (rocznikowo już 31, ale jestem z listopada).
Byłam dziś z wizytą u kumpeli, mieszka w starej kamienicy na 2 piętrze i moje pierwsze zdanie jak się tam juz wdrapałam brzmiało: zamontuj windę!!!! :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Niestety mimo całkiem niezłego przygotowania (3 lata regularnego aerobiku) zadyszka mnie łapie. To chyba wina tych dodatkowych(słodkich i kochanych) kilogramów z przodu :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

18 mar 2007, 19:02

Hej! Witam w niedzielny wieczorek. Dopiero teraz daję znać, bo ten dzień spędziliśmy u rodziców.

Co do wieku...mam skończone 27, to pewnie tak pośrodku. A kto liczy średnią?

Pozdrawiam wszystkie :ico_ciezarowka: .

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

18 mar 2007, 22:14

nasza średnia na razie z wpisów to 26,67 lat czyli nie jest źle
małolatka - juniorka
anulaf - seniorka (moralizatowka z dużym doświadczeniem :ico_haha_01: )

[ Dodano: 2007-03-18 ]
my niedawno wrocilismy z imienin prabacki Wikusi i mała po zabawie z jedynym "nieruchliwym" kotem w rodzinie (bo reszta przed nią zwiewa) zmęczona padła wyjątkowo wcześnie, ale zapewne znowu będzie pobudka w okolicach 6 :ico_placzek:
wymyślilismy fajny prezent dla babci i zrobiliśmy jej kalendarz ze zdjeciami Wiki, od razu musieliśmy go jej zawiesić na ścianie, bo bardzo jej się spodobał, więc przez połowę imprezki przekopywaliśmy babci wszystkie szuflady w poszukiwaniu gwoździ i młotka, na szczęście się udało i nasz prezent wisi teraz na honorowym miejscu
no kobitki lecę się położyć, bo męczący dzień trochę był dzisiaj
a co do ruchu, to ja mam naprawdę go sporo przy dwulatce, ale jak szliśmy do babci na 3 pięterko to mnie trochę zmęczyło, więc chyba się starzeję szybciej niż myślałam ;-)
dobrej nocki mamusie

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

18 mar 2007, 22:55

ostatnia wizyta dzisiaj... :ico_oczko:
miłych snów... :ico_papa:
:595: do jutra

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

18 mar 2007, 23:31

Czesc dziewczyny :ico_haha_02: tak jak mowilam wczesniej bylismy na targach dzieciecych. :ico_brawa_01: Wybor duzy i bylo co kupowac i ogladac.Dzialo sie duzo i przyjechalismy wykonczeni.A ceny myslalam ze beda promocyjne a tu niespodzianka te same co w sklepach :ico_placzek: Choc spodziewalismy sie jeszcze wiekszej imprezy nie bylo zle :ico_oczko: .Obejrzelismy wszystkie wozki jakie tam wystawili. :ico_haha_02: Wiec tak jak mowilismy wczesniej duze kolka,duza torba przy raczce i duza pod wozkiem :562: . No i naturalnie musi byc lekki.Nie kupilismy zadnego wozka bo jeszcze za wczesnie tak mi sie wydaje. :ico_ciezarowka: Ale to duzo bo moglismy sobie duzo posprwadzac. Kupilismy tylko posciel do lozeczka.Mysle ze Wam tez milo zleciala niedziela. :ico_haha_02: A co tyczy sie wieku to 31. :064: Zycie zaczyna sie po trzydziestce czyz nie? :ico_urodzinki: Zycze dobrej noc i do jutra. :ico_papa: :516:
P.S A jak podobaly sie mebelki mezowi Twojemy Barbapuppa?Nic jeszcze nie napisalas.A moze juz kupione? :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

19 mar 2007, 09:13

Hej! Melduję się jako pierwsza po ciężkiej nocy - okropny ból w płucach , kręgosłupie albo klatce piersiowej - sama nie wiem gdzie. Leżenie "bokiem" nie pomogło... Buuuuu... Ile jeszcze do końca???? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

19 mar 2007, 10:33

Hej kobitki, zrobiłam sobie wolne od kompa i miałam dużoooooooooooo czytania :ico_brawa_01:
co do zadyszki to u mnie norma, ale najgorsze sa bóle w placach :ico_zly:
jestem astamtyczka wiec zadyszka mnie nie dziwi, ale plecy, straszna sprawa
moja ciąza była widoczna od.......... 2 miesiaca, teraz brzuch mam tak duży ze ludzie mi mówia, " ale fajnie urodzi pani na .....WIOSNĘ" hehehe :ico_brawa_01:
bardzo lubie swój brzuszek, ale co to bedzie za 2 miesiące??? :ico_ciezarowka:
Jedyne pocieszenie jest takie, ze ginka mówi ze dzidzia jest PULCHNA :-D i juz teraz mam przesuniety termin na 13 lipca :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-19 ]
co do bólu w klatce piersiowej to też niestety standard , mam wrażenie ze mi serce cierpnie ???? w nocy zmieniem pozycje z ........... milion razy . az szkoda mi mojego ślubnego :ico_olaboga:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

19 mar 2007, 10:42

Hej, hej - no to mamy podobnie - też jestem astmatyczką i też brzuszek mi wystrzelił już w 2. mies., tak że w trzecim już nosiłam ubrania ciążowe. No ale nie było mowy, żeby wejść w ciuchy sprzed ciąży bo wtedy miałam rozmiar 34-36. Eeeehh, stare, dobre czasy...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość