herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 cze 2010, 21:12

hehe Karmelciu jakbyś mnie nie znała :P hehehe
ja na żywioł idę

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 cze 2010, 22:15

witam :ico_haha_02:

Ja dziś przygotowania do urodzinek Gabi,jutro robimy przyjęcie.Nagotowałam bigosu :-D zrobiłam sałatkę,upiekłam ciasta i jutro zrobię torta ,galaretkę z owocami i różne łakocie :-D
Kupiliśmy na prezent trampolinę ale że droga to na pół dla Gabi i Dla Zuzi razem ,Zuzia ma urodziny w sierpniu no ale już dostały bo to całe lato przed nami więc tak pomyśleliśmy,żeby z okazji ich obu urodzin kupić :ico_haha_01:
jestem padnięta :ico_haha_01:

herbaciana, ale szalejesz :ico_haha_01:

kasi.k piękny brzuszek :ico_brawa_01: duży ale w 2 ciązy zawsze szybciej widać,ja juz tez mam,muszę fotkę zrobić :ico_sorki: może jutro :ico_haha_01:

miłego wieczoru dziewczyny :-D

Gosia B.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:54

19 cze 2010, 09:41

ja to Cię zubelek podziwiam skąd ty bierzesz energię, żeby teraz to wszystko robić :-) mnie w kuchni nadal jeszcze sporo rzeczy drażni i za gotowanie się jakoś zabrać nie mogę.
dzisiaj może uda się zrobić małe zakupy bo słoneczko już tak nie piecze jak wczoraj więc można pochodzić po mieście :ico_haha_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

19 cze 2010, 21:20

pokazujcie brzuszki :-)

Gosia B.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:54

20 cze 2010, 11:02

dzien doberek :ico_haha_01: na wybory maszerowac dzisiaj dziewczęta hehe od rana znowu mi brzuszek dokucza no ale trudno. za to za oknem śliczne słoneczko - oby tylko nie zrobilo się strasznie upalnie :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2010, 20:13

witajcie wieczorową porą :ico_haha_02:

Gosia B., nie ma za co mnie podziwiać,wiele mnie to kosztowało :ico_haha_01: dwa dni roboty a dziś cały dzień na ogrodzie leżałam ,nic mi się nie chce.Wiecie,jak jest adrenalina,że trzeba coś zrobić to trzeba i się robi ale jak już nie trzeba ,to nawet pod prysznic ze wzdychaniem idę :ico_haha_01: ta ciąża jest szczególne śpiąca :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ale impreza udana,dzieci zadowolone,wyszalały się,pogoda była piękna :ico_brawa_01:

karmelka, no właśnie musze jutro fotkę brzuszka zrobić,bo już niebawem 1 trymestr się kończy trzeba to udokumentować :-D

[ Dodano: 2010-06-20, 22:16 ]
pochwalę się fotkami :-D

Gabi czeka na gości...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a to wczoraj o 8 rano,wstały i jeszcze w piżamach musiały wypróbować trampolinę :-D

Obrazek
paczcie jak fajnie miały włosy naelektryzowane,normalnie całe im do góry latały :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

21 cze 2010, 12:00

dzień dobry poniedziałkowo :-D
zubelek, zdjęcia fajowe :ico_brawa_01:
fajnie,że imprezka sie udała :ico_brawa_01:
u nas dziś pochmurno i robi sie coraz chłodniej
żeby tylko deszcz nie padał
doszły do mnie dziś spodnie ciążowe które kupiłam na allegro
są takie "na teraz"
kurna rozmiar rozmiarowi nie jest równy :ico_noniewiem:
no ale chociaż troche sie nimi nacieszę :-D

Gosia B.
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 01 cze 2010, 14:54

21 cze 2010, 12:10

ja to się boję zamawiać przez internet zamawiać ciuchy bo jakoś jak nie przymierze to nigdy nie wiem co to będzie. narazie kupiłam sobie lekkie lniane spodnie i mam nadzieję, że póki co wystarczą :ico_haha_01: bo w swoje żadne już się dopiąć nie mogę :-) chociaż jak mnie spotykają koleżanki na ulicy to twierdzą, że jeszcze nie widać no a ja już widzę - po ubraniach, że brzuchol rośnie.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

21 cze 2010, 12:22

no ja sie dwa razy w sumie juz sparzyłam :ico_noniewiem:
ale jak coś mi sie spodoba to kupuję :ico_oczko:
bo w swoje żadne już się dopiąć nie mogę
to tak samo jak ja :ico_brawa_01:
chociaż jak mnie spotykają koleżanki na ulicy to twierdzą, że jeszcze nie widać no a ja już widzę - po ubraniach, że brzuchol rośnie.
moje siostry mówią mi to samo
ale ja juz widzę,że on jest
I NIECH SOBIE BEDZIE JAK NAJWIĘKSZY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 cze 2010, 19:35

cześć dziewczyny.
a ja właśnie się zastanawiam nad spodniami bo choć w jeansy jeszcze wejdę to jak zapnę to cisną nie mówię już jak usiądę.Tylko ciągle mam lęk,że kupię a coś się nie powiedzie...
Nawet nie wiem jakie spodnie kupić,nie chcę tych z gumą na brzuch bo gorąco ale ze 2 pary by mi sie przydały.Tu jest w sklepach masa ciuchów ciążowych,piękny aż oczy bolą tylko jakoś jeszcze się nie odważyłam iść,oglądać i kupić :ico_noniewiem: może w weekend w końcu pojadę.
dziś bóli krzyża dostałam okropnych,przestraszyłam się więc no-spa i padłam na kanapę na resztę dnia :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość