Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 16:29

Ten kubek z Lovi mamy ale jeszcze nie łapie co i jak bo to ssać trzeba :) Dlatego mysle o zmianie ustnika i butelki bo sa juz zuzyte ;)

tibby, ja polecam Ci zwykle TT :) maja dziurke odpowietrzajaca isa antykolkowe. Zaczynalysmy na Avencie, potem przeszlam na TT jak skonczylysmy cycusiac i malej bardzo podpasowaly. Dla drugiej dzidzi tez TT bym kupowala ;) albo te nowe z Aventu...

Te kolorowe teczowe sliczne sa ale nie chce serwowac malej mega ilosci sztucznych barwnikow dlatego chyba postawie na galaretke i owocki :) W koncu to jej tort nie nasz :P Ale jeszcze nie wiem.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 16:35

na szczęście mam całe pół roku by zdecydować ew. co dla Fasolki kupić za butlę, ale właśnie się waham. Niby dr B. sprawdzony i małemu nic nie było, ale chce mi się czegoś nowego.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 20:01

My mamy butelki z aventu ( bo mają dużą pojemność ;)) a wczesniej mieliśmy z TT i obie firmy rewelacyjne :) co prawda młodemu chyba wszystko jedno, nawet ze szklanej by pił byleby coś lecialo :)
Co do kubkow niekapkow to mam i te z aventu i z TT ale Bobek zdecydowanie preferuje butle, ewentualnie mój kubek z herbatą pasuje :) muszę się przyjrzeć tym z lovi może na nie zaskoczy.

Mad co do tortu to na roczek zamawiam z tego względu że dla gości będzie duży tort a Borys dostanie miniaturke tortu to samodzielnego jedzenia :) Emilka też tak miała na roczek i miała niesamowitą zabawę :) zobacz sobie na moje wypieki. Jest tam naprawdę kilka tortow godnych polecenia :)
Gabi to teraz czekamy na zdjęcia z roczku :)

U nas dzisiejsza noc była najgorsza od prawie roku. Bobek poszedł spać o 20 ale budził się średnio co 30min. Wkońcu po północy było już po spaniu. Najpierw lekko marudzil a potem jak zaczął wyć to nieszlo go uspokoić. Nosilismy na rękach, bujalam, nic nie pomagało. Wkońcu o 2 włączyłam mu bajki i siedział i oglądał do 5.30. Był tak strasznie zmęczony a nie mógł zasnąć. Co wyłączyłam bajki to się darl. Wkoncu przed 6 Paweł zszedł do auta i przyniósł mi wózek i jakimś cudem Bobek zasnął po 6. Obudził się o 8 ale jeszcze udało mi się go uspac do 10.30.
I to wcale nie przez infekcję. Ja nie wiem jak ja ostatnio patrzyłam na te jego zęby ale dopiero dzisiejszej nocy wylazla mu pierwsza górna jedynka.
Nie wiem wasze dzieci też mają takie duże zęby?? Mam wrażenie że ta jedynka co wylazla jest prze ogromna.
No i została jeszcze jedna... teraz zanim Bobek poszedł spać zaaplikowalam mu viburcol, ibum, wysmarowalam dziasla zelem i mam nadzieję że przespi przynajmniej część nocy spokojnie

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 21:13

Aga26, wspolczuje nocki i snu Boryska.. sen anjwiecej sil daje a tu sie tak wzbrania biedaczek :(
Co do zabkow Martyna ma tylkote dolne jedyneczki i ciagle sie wzbijaja ale sa wlasnie takie maluśkie wg mnie (nie mam porównania).
Za to idą górne 2 lub 3 i dolne 2 bo obejrzeć sobie dała buzie. No i jedyny efekt uboczny tego poki co to marudztwo i problem z zasnieciem. Od 3 dni usypia na rekach kolysana i spiewam aaaa kotki dwa.... jak nigdy.. Bo kladac ja bezposrdnio do lozeczka jest wrzas i histeria ze nie lapie tchu.

Torty na moich wypiekach zobacze :)
Ale u nas bedzie jeden dlawszystkich i kawal dostanie Martyna, a co z nim zrobi to juz jej inwecja tworcza :P

Wracajac jeszcze do butelek towlasnie te 320ml chce zakupic bo 260ml to malo :P

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 21:30

U Borysa musi wyjść jeszcze ta jedna górna jedyneczka i chyba będzie jakiś czas spokój bo nie widzę żeby pchaly się kolejne zęby.

Ja mam narazie te 260ml i wystarcza akurat :) Muszę zacząć młodego uczyć jeść samodzielnie i pić bo mały leniuszek się z niego zrobił i jeść sam nie chce, woli być karmiony bo wtedy jest szybciej, z piciem samodzielnym też ma kłopot. Narazie kupiłam uszka do butelki i mu daje żeby sam trzymał.
Emilka w jego wieku już sama jadła i piła ale widzę że Borys wygodniejszy jest :)

Co do Sylwestra to my też przed tv go spędzimy :)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

30 gru 2012, 23:15

Witam wieczorowa pora :-)

nostromo ale super zdjecie Filipka i jaki kochany on jest

Mad ja probowalam robic sama tort ale nigdy mi nie wyszedl zawsze jakis taki plaski i przekszywiony :ico_noniewiem:

Aga 9 zebow ma Borys :ico_szoking: Hanka ledwo dwa

dzwoneczek dla Patryka i dla ciebie zdrowka

co do wypadku to bylo dokladnie tak jak Mad pisala, nie dokladnie spojrzalam w lusterko, nie wiem co we mnie siedzialo :ico_noniewiem:
dobrze tylko ze trafil w bok przednich kol a nie w drzwi bo mogl by mnie niezle okaleczyc tym bardziej ze to moja strona :ico_olaboga:
zawsze jestem taka ostrozna a jezdze juz 17 lat , mam nadzieje ze to byla jakas nauczka dla mnie.

margolcia ale super ze masz z kim zostawic dzieci na sylwestra, tego mi wlasnie tu brakuje

my mamy jutro znajomych taka o domowke robimy, jedna para bedzie z dwojka synkow 4 lata i 1 rok
a druga para z synkiem 5 letnim (sami chlopcy i Hana)
mam nadzieje ze bedzie fajnie mimo ze dzieci beda z nami

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 gru 2012, 11:49

Mad Mela pije z kubka lovi 360 już od ok m-ca wcześniej mieliśmy niekapek z aventu najpierw z białym miekkim ustnikiem poźniej z zielonym twardym
butelki i smoka to nie używamy tylko cycus okazjonalnie jest butla tzn dziś w nocy babcia jej poda :ico_oczko:
Aga oto nasze ząbki :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 gru 2012, 13:37

Beatka 5 ma i 6 wychodzi właśnie.
Margolcia też duże zęby ma Mela

Na 14.30 jadę z Bobkem do lekarza. Znowu ma ponad 38,5... coś mi się widzi że w nocy wyjdzie druga jedynka... jadę do lekarza bo kaszle mi strasznie i ma taki przyspieszony oddech...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 gru 2012, 13:38

Aga, nasz chłop do dziś niekoniecznie chce jeść sam. A używanie sztućców uważa za zbędne. Najlepiej smakuje rekoma i tego sie trzyma zawzięcie. Pije na szczęście sam, ale butla jest jego najlepszym "kubkiem". Lovi 360 owszem, ale nie zawsze. Od wiosny się ostro za niego biorę, bo nie chcę mieć dwóch pampusiastych i butelkujących dzieciaków ;-) choć mam nadzieje, że to drugie dziecię będzie mało absorbujące i cycowate.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

Re: Zimowe Maluszki 2011/2012

31 gru 2012, 14:04

Kupiłam właśnie dzisiaj ten kubeczek lovi 360 ale zaczekam z testowaniem jego aż młody będzie w formie :)
Emilka bardziej pojetna była i było widać po niej że chce się uczyć. Borys ma głęboko wszelkie próby nauki :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość