Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 lis 2008, 23:24

do napisania jutro
papapa
a moze juz zadna z nas trzech jutro nic nie napisze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

blumek, ale mnie sie wydaje ze na spacerki jezcze zdazymy pojsc. A jak swieta beda ladne a nasze bobasy zdrowiutkie to moze w swieta pojdziemy. Ale to tylko jak bedzie piekna pogoda!!! Bo ja wole dmauchac na zimne... zeby potem problemow nie narobic. To jednak zima - nam jest zimno jak cieplo sie ubierzemy i sie ruszamy, a te maniunie przeciez spia - niby cieplutko ubrane ale bez ruchu... Takie moje zdanie. Wam sie udalo z Majunia jeszcze wyjsc w miare wczesnie - pogoda pozwolila wiec trzeba bylo skorzystac. A tu jakby nie patrzec zima zima zima...

U nas sa skurcze - ale delikatne i nieregularne. Moze cos sie rozkreci.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a jak nie to bedziemy czekac dalej....

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

26 lis 2008, 00:07

Cześć dziewczyny troszeczkę was podczytuję i mam pytanko do was, czy ten planowany termin porodu to macie ustalone wg OM czy wg USG bo już sama nie wiem jak to jest.

Trzymam za was kciuki i obyście szybciutko trzymały wasze dzidzie przy sobie :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 lis 2008, 09:30

malgoskab, wg OM, bo z USG różnie wychodzi i zalezy od rozmiarow maluszka. Z OM sa najbardziej wuarygodne.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 lis 2008, 10:56

malgoskab ja się cały czas trzymam terminu z OM bo zawsze miałam rególarne cykle co do dnia :-) A poza tym termin z USG mam tylko dzień później ale jak widzisz termin terminem a dzidzia i tak przyjdzie wtedy kiedy będzie chciała, my już trzy po terminie i jeszcze czekamy :ico_oczko: Chociaż kto wie może betka i poccoyo już nie czekają :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: I zostałam sama :ico_placzek:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

26 lis 2008, 12:03

dzięki dziewczyny bo u mnie jest duża różnica prawie 12 dni

Motylek22, życzę Ci zebyś jak najszybciej miała Filipka przy sobie :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 lis 2008, 12:11

malgoskab, ja tez wedlug OM. Z usg wychodzil mi termin od chyba 15.11 do nawet 5.12. Takze na to chyba sie nie patrzy tak bardzo.

Ja jestem - w nocy moze ze 4 skurcze w sumie... :ico_olaboga: Swoja droga ciekawa jestem czy tam w moim brzuszku az tak fajnie ze Junior nie chce wyjsc :ico_haha_02: Ach te chlopaki - CZY ONI ZAWSZE MUSZA SIE SPOZNIAC?? :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 lis 2008, 12:17

Czesc my włąsnie po wizycie u lekarza. Maluszek rosnie zdrowo, wazy juz 4150kg :ico_szoking: fajnie nam rosnie i bardzo sie ciesze :-D tak wiec dzis byl jego taki pierwszy spacer do lekarza, nie mamy daleko, raptem 5 minut piechotka, ale malemu sie podobało i spał grzecznie :-D
Jeszcze czekam na połozna niech mnie zobaczy i te moje szewki, juz sie boje, ze nie bedzie mogła mi tego wyciagnac :ico_olaboga: i co wtedy :ico_szoking: rozcinac beda czy jak? bo to jest w sumie ciało obce w organizmie. Boje sie strasznie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 lis 2008, 12:23

malgoskab dziękuję :-D :ico_sorki:

betka czyli jednak czekamy dalej razem, choć Ty już mogłabyś urodzić wkońcu to już 6 dni spóźnienia. Ciekawe czy u poccoyo się rozkręciło :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-26, 11:25 ]
wiola85 Filipek wam ładnie rośnie, widać że pożądnie cyca ciągnie :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Oby dało radę szew wyciągnąć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

26 lis 2008, 12:31

Betka tak czy siak to juz na dniach wiec bedziemy niebawem :509: :581: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 lis 2008, 12:37

rozcinac beda czy jak? bo to jest w sumie ciało obce w organizmie. Boje sie strasznie
nie martw sie - a nawet jesli beda rozcinac to zobaczysz pozniej jaka ulga. Mialam w grudniu zabieg wycinania jakby wyczuwalnego groszka spod skury (na jedenj z warg sromowych), i nie goilo sie w ogole. W styczniu znow mi to rozcinali i jaka ulge poczulam. A tez myslalam ze dadza mi jakies masci albo cos... Nie martw sie.
Maluszek rosnie zdrowo, wazy juz 4150kg :ico_szoking: fajnie nam rosnie i bardzo sie ciesze :-D
no to rosnie - :ico_brawa_01: fajnie tak wyjsc juz gdzies z niuniem - nawet do lekarza - oczywiscie zeby tylko sprawdzil czy wszystko OK.


paccoyo sie nie odzywa - choc czasem sie jej pozno pisalo :ico_haha_01: ale moze to tym razem akcja z Niuniem :ico_brawa_01: Ale by bylo fajnie. Wczoraj miala skurczyki to moze dzis sie rozkrecilo na dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja czekam i nawet cierpliwie - tylko gardlo mnie tak boli... :ico_placzek: mowie wam. Podejrzewam ze to przez to ze zawsze jak mam skurcz to oddycham przepona dosc gleboko, wciagam powietrze nosem wiec moze to przez to. Bo na dwor chodze opatulona jak nigdy - nawet czapke zakladam :ico_szoking: A czapke zakladalam tylko na nartach...

[ Dodano: 2008-11-26, 11:38 ]
martuunia1, mam nadzieje ze w tym roku w andrzejki tatko popije :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale bedzie impreza - sama z maluszkiem mam nadzieje ze popijemy mleczka w andrzejki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość