Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lip 2007, 20:17

kaasiaa79 pisze:no, ale ja nie jestem do końca normalna
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Madziorka nerwy juz Cie biorą przed porodem, czy jakos na spokojnie to bierzesz????? :ico_olaboga: nie wyzywaj Adama :ico_nienie: On taki dobry dla ciebie jest :ico_brawa_01:
Lucy dobrze ze juz z pupką Olivierka oki :ico_brawa_01:
Julie i Fela witajcie :ico_brawa_01: no nareszcie jestescie :ico_brawa_01:
dziewczyny dajcie spokój ze sprzątaniem :ico_oczko: ja jak posprzątam w sobote to w poniedziałek juz sajgon mam, a przeciez nie mam małych dzieci ( nie licząc dwóch dorosłych facetów co ze mną mnieszkają) :ico_szoking: hiihhihiihihii
Jasnie Pani jak tam Luśka ??????

[ Dodano: 2007-07-09, 20:20 ]
Ilonka no Ty jak nas nie odwiedzasz to wieki, ale jak walniesz posta :ico_szoking: to gigant nie post :ico_szoking: no niestety Ilonko przeszły mi skurcze, a i nawet próbowałam wczoraj jakos wywołac poród, znaczy sie ten tego :ico_wstydzioch: ale mój powiedział, ze syna po głowie nie bedzie bił :ico_smiechbig: wariat ihihihhiihihihihih

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lip 2007, 20:26

martuchafrost pisze:kaasiaa79 napisał/a:
no, ale ja nie jestem do końca normalna

kasia nie jestes sama :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

09 lip 2007, 20:49

Wkleje Wam pare fotek co by nie bylo :-) :-D

Te jeszcze zaraz po przyjezdzie do Pl, z jakies dwa miechy temu
Obrazek

a to z kuzynka
Obrazek


Obrazek
te jak po zakupach w sobote,Vinee porwala kalafiora z reklamowki i postanowila sie nim zabawic i nie oddac nikomu,bronila go jak mogla :ico_haha_01:

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 lip 2007, 20:51

ilonka mam pytanie:jak tam z Bablu prawkiem? zdal?bo T dzis drugi raz podchodzil i go udupili znowu :ico_olaboga: i ciagle podaja powod,ze to sie nie spojr :ico_olaboga: al w prawo ,a to w lewo :ico_olaboga: normalnie masakra...a ja z tylu siedzialam jako tlumacz i zadny :ico_olaboga: ch bledow nie widzialam....ale nie chce sie klocic z nimi,bo mozna sie odwoac,ale co to da??? pzeciez taki inspektor i tak bedzie po ich stronie :ico_noniewiem:
ale jak teraz znowu bedzie to samo,to chyba appelacje napisze,bo to juz przesada co oni tutaj wyprawiaja...strasznie sa niesprawedliwi,albo my mamy pecha,ze na takich instruktorow trafiamy...ale jak widzialam innych,to oni tez nie pozdawali :ico_olaboga: njgorsze,ze w bristolu na wolny termin czeka sie ponad miesiac...nastepny wolny dopiero we wrzesniu ,czyli nawet 2 :ico_olaboga: ja mam tez na wrzesien,ale skoro T jezdzi ode mnie 100 razy lepiej i nie zdaje,to jakie ja mam szanse??? :ico_placzek: szkoda m go strasznie,bo ja jak nie zdam,to sie nie przejme,a dla niego to wielka porazka i bardzo sie przejmuje.mowie mu,ze nie ma czym,ale on sie martwi.juz nawet mysli o zdawaniu w polsce,bo tam sa kamery i nie da sie glupich powodow wymyslac :ico_noniewiem: a moze trafi w koncu na jakiegos normalnego instruktora...sprawdzalam w necie i zdawalnosc tutaj jest niewiele ponad 40 % :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 lip 2007, 00:57

lucy przykro mi ze T nie zdal.. :ico_noniewiem: . kurcze ale to niesprawiedliwe.. myslalam ze tylko w polsce takie jaja z prawkiem sie zdarzaja :ico_olaboga: :ico_olaboga:

ilonka sliczne sloneczne foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja obiecalam ostatnia porcyjke.. ale teraz jak juz wiem ze zaraz rozstaje sie z brzuszkiem to jakos tak smutno hihi :ico_puknij: .. tak mi z nim dobrze :ico_szoking:

dzis moja ostatnia noc w domu bez babelka.. czyli w calosci przespana.. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:



Obrazek
Obrazek
Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 lip 2007, 08:24

witam kochane, jak wy sie wczoraj dostałyście na TT to ja nie wiem :ico_szoking: :-D
spadam do pracy, wklejam tylko dywanik dla Gosi, a poźniej napisze, pa, miłego dnia, u nas pogoda paskudna :ico_zly:
[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/106515.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/106518.jpg[/img][/img]

[img][img]http://quick.holdthatpic.com/images/106525.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2007-07-10, 08:28 ]
Madzia, ale ślicznie wyglądasz z tym brzyszkiem, aż żal bierze, że niedługo będziesz płaska jak deska, no, ale coś za coś :ico_oczko:
Ilonka ale się uśmiałam z tym kalafiorem :ico_haha_01: dzieci są niesamowite :ico_oczko: zdjęcia boskie...jak zwykle :ico_oczko:
Lucy wydawało mi sie, ze nie ma nic prostszego niż zdać prawko w Uk, a tu prosze, takie same jaja, jak w PL, ale z tymi kamerami naparwde jest lepeij, znam jedną osobe, która po odwołaniu dostała proawo jazdy, ale trwało to ze dwa miesiące :ico_noniewiem: wyobrażam sobie jak twój T musi sie czuc, ehhh, szkoda pisać, wszędzie ten sam bałagan :ico_puknij: mimo to trzymam mocno kciuki, uda sie na pewno!
Marta to witam w klubie
madziorka hihi pisze:kasia nie jestes sama
a jak ty sie czujesz? wybierasz sie dzis do lekarza? czy jeszcez poczekasz?

[ Dodano: 2007-07-10, 08:30 ]
to znaczy Martusia jak sie czuje, bo, że Madzia doskonale to widać na zdjęciach :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 lip 2007, 09:36

dzien dobry!
ja wklejam obiecane zdjecia malo sa fajne bo z komorki czesc i wogole jakos zapomnialam o zdjeciach :ico_wstydzioch: ale moze wystarcza :ico_haha_01:
ta malenka dziewczynka to julia kuzynka natusia przeslodkie malenstwo 2 kilo tylko :ico_szoking:
madziorka widac ze z brzuszkiem ci doskonale ale nic straconego zawsze mozna sobie drugi sprawic a babelek bedzie juz niedlugo z toba :-D :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

10 lip 2007, 11:09

Dzien dobry dziewczynki!!!
ufff..wreszcie dziala TT,normalnie w wariatkowie mozna wyladowac raz dziala a raz nie.jak sie mu zachce.. :ico_olaboga: :ico_puknij:
Madziorka brzuszek przecudny,normalnie jakbys pilke polknela,taki kraglutki!!!!Bardzo Ci z nim do twarzy,ale z dzidziulkiem bedzie jeszcze bardziej :-D
Lucy co do prawka,to az mi sie cisnienie podnosi mowie Ci.Bablu nie zdal juz 3 razy..z terminami u nas tez bardzo kiepsko.Teraz zdaje w nastepna sobote i mam nadzieje,ze tym razem to ostatni raz,ale nie robie sobie nadziei,bo to jest porabane i tyle.Ostatnio juz myslal,ze tez sie odwola,bo jakas totalna bzdure wymyslil sobie ten duren co go oblal,ale nie wiem jaka jest szansa na pozytywne odwolanie wiec stwierdzilismy,ze trudno i tyle...Nawet jego instruktor stwierdzil,ze goscie ktorych uczyl jezdzic,ktorzy byli naprawde beznadziejni i trwoga przed nimi na drogach,to wlasnie oni zdali a Bablu nie a instruktor myslal,ze wlasnie on zda od razu..nie wiem co to za ich taktyka czy jak???chyba trzeba miec cholerne szczescie,zeby zdac.Niech Twoj T. sie nie martwi,bo nie ma co sobie nerwow truc,mozesz go pocieszyc i powiedziec,ze Bablu bedzie podchodzil 4 raz za tydzien :-D
Juliefajowskie fotki :-) a malutka urocza :ico_brawa_01:
Kasiulka dywaniki w jednym z moich ulubionych kolorkow :-D
Martuchafrost jak tam Franio?pcha sie na ten swiat do ciotek czy jeszcze czeka na dogodny moment :-D
Gosia a Ty gdzie sie podziewasz kochana?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 lip 2007, 14:14

ilonakk9 pisze:Gosia a Ty gdzie sie podziewasz kochana

bylam rano napisalam dlugiego posta i go wyslalalm. I go nie ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Wsciec sie mozna z tym tt. Cierpliwosci nie mam pisac drugi raz tego samego. Wiec to bedzie skrot

Sliczne zdjecia Nathanka, Madzi i Ilonki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lucy zoltaczke Tomek tez mial dlugo i na koniec musial miec podawane jakies leki bo sama nie chciala schodzic. No i opalenizna zeszla :ico_haha_01:
Lucy, Ilonka nie denerwujcie sie durnym egzaminem w pl tez tragedia z tą zdawalnoscią. Egzaminator to pan i wladca. Jak ja zdawalam nie bylo jeszcze tak zle ale sam instruktor mi powiedzial bym nie zapisywala sie na egzamin w pn na 13 bo tam jest taki egzaminator co za pierwszym razem wszystkich owala.

Julie Nathanek juz chodzi za rączkę??? :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia dywaniki fajne ale kolor wolalabym inny. Ale dzieki za pamiec jestem pod wrazeniem ze wkleilas zdjecia bo tak rzadko to robisz.

Kasik jak tam Viki lepiej juz???

Lucy fajnie ze pupka zagojona.

Fittney co sie do nas nie odzywasz?? Powiedzialas ze w domu bedziesz miala internet i sie bedziesz odzywala.

Ilonka a Vinee pewnie miala nadzieje ze z kalafiorka wyjdzie jej braciszek co???

Mnie ucho boli tak strzyka tak nieprzyjemnie jest szkoda ze nie mam meza lekarza jak Ilonka. Jak do jutra nie przejdzie to do lekarza pojde. A dzis zabawie sie w madziorke i jade z Pawłem na zakupy. Ma przyjechac po mnie o 16 czyli godzine sie z pracy zerwe.
Mam nadzieje ze dojdzie ten post

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 lip 2007, 14:55

faktycznie mnike tez ciagle posty gina i nie mam si;ly juz pisac od nowa a do tego wejsc czasem sie nie da :ico_zly:

gosia no chodzi to jest wlasnie to co mi caly dzien zajmuje bo tylko by chodzil a trzymac go tzreba do tego raczkuje jak szatan i mi wstaje przy krzeslach meblach itp i nie moge nawet porzadnie tt przeczytac bo na sek nie moge wzroku odwrocic hihihii wrocila bym tak do grudnia hihihihi jak lezal spokojnie albo pospieszyla bym go tak do 20 roku zycia hihi nie no moze ta druga opacja chyba jescze gorsza
teraz usnal chyba te zabki moj wampirek odsypia bo daly mu chyba dzis odetchnac ... :ico_haha_01: tyle ze mialam na 1 isc do znajomej nie wikem czy dzis juz zdazymy isc a jesli to na 5 minutek no coz natus rzadzi :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość