Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lip 2008, 19:56

cześc dziewczyny

pinko pisze:ciężko Ci musi być, fajna praca Kuby, ale nie masz Go przy sobie, większość czasu w rozjazdach, nie wiem jak bym to zniosła
no właśnie dzisiaj wrócił o 4 i spał do 13, a o 15 wsiadł do samochodu i pojechał i zobaczymy się dopiero jutro... teraz mi Go brakuje, ale wiem, że zimą nadrobimy, bo częściej będzie w domu...

kupiliśmy dzisiaj cos takiego Gabciochowi na nasz wyjazd nad jezioro
http://www.allegro.pl/item404661414_kol ... abawy.html

Gabriel dzisiaj był znowu bardzo marudny :ico_placzek: powiem Wam, że mi się zdaje, że On nabrał charakterku-jak coś chce to tak krzyczy i trzeba mu dać, albo iśc tam gdzie sobie życzy, czy robić to co On chce, bo jak nie to taką histerię robi :ico_olaboga: ale nie wiem czy to możliwe, przecież to taki maluszek :ico_noniewiem:
ale jedno dzisiaj było piękne-zasypianie, zwykle to koszmar, a dzisiaj, kąpanie, cycuś, położyłam Go do łożeczka, od razu się odwrócił na boczek i palulu :ico_sorki:
ale co zauważyłam-nie chce ostatnio nic jeśc, prócz cyca oczywiście, kaszka poranna fe, obiadek nie bardzo :ico_olaboga: ale może to przez te ostatnie upały??? :ico_noniewiem:
idę, bo mam trochę pracy... zajrzę później, bo wiem, że coś jeszcze chciałam powiedzieć, ale nie mogę sobie przpomnieć :ico_oczko:

Pinko jarek się spalił mówisz? Ja zawsze się opalałam, bo lubię być przychwycona słonkiem, ale gardzę solarium :ico_oczko: a w tym roku nie mam czasu i jestem pierwszy raz od wielu lat blada jak ściana :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-07-27, 19:58 ]
Gabcioch gryzie chlebek
Obrazek

"Jak to policeman przeszukuje mnie, przecież mam prawo nosić to co chcę" :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 lip 2008, 20:25

pinko pisze:miałam na myśli kaszki mleczno -ryżowe, nie widziałam żeby bobovita miała takie malinowe

http://www.bobovita.com.pl/produkty.php ... sys_id=203 może nie w każdym sklepie ale jest :ico_oczko:

my już wykąpani, ja w trakcie a upał okropny, ciekawa jestem jaka noc nas czeka, jeszcze jakby mało było to mnie zalało, @ :ico_zly:

[ Dodano: 2008-07-27, 20:28 ]
Fintifluszka, Arturek też nie chce jeść ale to normalne, a zdjęcia klasa :ico_brawa_01: widać że słonko go prazyło to okularki i odrazu lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 lip 2008, 21:50

Czesc ja dopiero teraz

niestety do kosciola to dopiero pojade w pazdziernku dzisiaj krzysiek pojechal z mama i majka to ksiadz tak sie ucieszyl mowi ze sie juz stasknil za nami wszyscy byli majka zachwyceni ze grzecniutka

pozniej byli u nas znajomi i kolega non stop robil zdjecia chyba z 50 majce nastukal

Majka juz spi a ja tez za chwilke ide

Justyna fajne zdjecia

[ Dodano: 2008-07-27, 22:10 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-27, 22:11 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lip 2008, 22:33

jejku jaka z Majki już duża dziewczynka... i jeszcze ta spódniczka-normalnie taka laska, że szok!

A ja dzisiaj zdziwko zaliczyłam-Gabriel się obudził na jedzenie już o 22.10 ostatnio co dzień to wcześniej jest głodny-moje mleko na coraz krócej mu wystarcza... ale co poradzę skoro nie toleruje butelki, a z niekapka coś tam chlipnie jak ma gęsty obiadek, co kilka łyżeczek-tak, że przez cały obiad 10ml herbatki ściągnie... więc kaszki mu nie mam jak podać, przecież mu nie będę na noc łyżeczką dawała. Jutro pójdę kupić mu zwykłą kaszkę z bobovity, bo właśnie skojarzyłam, że On kaszki nie chce jeść odkąd mu nestle zaczęłam ciągle dawać... mam jej 3 paczki w różnych smakach, ale żadna mu nie pasuje-jak widać takie maluszki też już mają swój gust smakowy, zwłaszcza, że Gabriel w przeciwieństwie do Uli najbardziej nie lubi kaszki malinowej :ico_noniewiem:
kupię kaszkę i spróbuję jeszcze raz mu podać z butli-zobaczymy jak będzie...
w sumie to nic na siłę... dobrze, że mam pokarm i możliwośc karmienia Gabiego, jestem z nim ciągle więc częste przystawianie do piersi nie jest kłopotliwe, a sądzę, że już wkrótce przyjdzie taki dzień, kiedy będzie chętnie jadł też inne rzeczy... ma przecież dopiero pół roku, a wieści z podręczników często mijają się z indywidualizmem naszych pociech...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 lip 2008, 23:02

wkleje zdjecia rowerka sory z lazienki zeby julka nie widziala
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-27, 23:08 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 lip 2008, 23:18

Rowerek super a jak fajnie wyszly razem na zdjeciu jak kochajace siostrzyczki

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 lip 2008, 08:08

witam stawiamy z Amelka :ico_kawa: :ico_tort: z okazji urodzinek Julki ona jeszcze spi a my robimy niespodzianke

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 lip 2008, 08:47

Wszystkiego naj dla julki od cioci i majki no i wujka i babci

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 lip 2008, 09:59

Wszyskiego najlepszego dla Juleczki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Babcia mi właśnie wytaszczyła maluszka na dwór na to największe słońce, niewiem czy to dobrze, ja bym poczekała jak trochę się schowa.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 lip 2008, 11:07

Czesc ja za chwilke do pracy zmykam a wlasnie wrocilismy z plazy i basenu majka oczywiscie nie chciala wyjsc z basenu teraz ja babcia tylko na rece wziela a ona usnela ciekawe ile bedzie spala

Renia u nas nie ma wyboru czy male slonce czy duze jedynie co to staramy sie zeby nie wychodzila na dwor miedzy 12 a 15 a tak smaruje ja kremem nawet glowke bo majka czape sciaga i chodzimy bo slonce jest praktycznie od 8 do 20

[ Dodano: 2008-07-28, 11:13 ]
mialam wczesniej pisac ale zapomnialam Majka jak sie jej mowi ze ma zrobic brawo to tak ladnie raczkami bije i czasami sie jej uda zrobic papapapa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość