Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 maja 2007, 12:13

zubelek, :ico_pocieszyciel: oj bidulka z tej twojej Gabci...no niewiem chyba chorobe to trzeba "wyleżeć" bo tak szybko raz ciach to sie nie da, ale miejmy nadzieje ze do czwartku będzie lepiej i bdzieci mogły pojechać do rodziców.
Mój Antoś tez jeszcze zakatarzony, ale chyba juz jest trochę lepiej, najgorzej że nie mamy jeszcze tej wykładziny a ja nie daje rady go utrzymać w kojcu musi smigać po tej "gołej" podłodze :ico_noniewiem:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 maja 2007, 12:15

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
wszystkiego naj naj naj dla naszego Mateuszka !!! Tysiace buziakow


alez ten czas szaleje ... to juz 10 miesiecy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

14 maja 2007, 12:18

zubelek, zdróweczka Gabrysi.
Maggie, musisz coś kupić na podłogę i położyć, bo szkoda zdrówka Tosieńka. A w kojcu to wierzę, że nie chce siedzieć. Kinga, kiedy wyczuła, że fajnie jest na podłodze, to nie bardzo chce też siedzieć w "klatce" :ico_haha_01: . A i do nauki chodzenia to lepiej po dywanie, niż po zimnej podlodze...

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 maja 2007, 12:19

dziewczynki ja juz od rana :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: :ico_obiadek: a teraz :ico_kawa:
Kourosh nmie odstepuje mnie na krok ... siedzi u mamy na kolanach i niecierpliwi sie - mleko i spac :ico_noniewiem:
od 2 dni znowu niejadek :ico_olaboga:
juz placzekh b ulu lk kkkkkkkkkkkkkk
a to jego wklad w klikani :ico_brawa_01:

zajrze pozni ej

[ Dodano: 2007-05-14, 12:49 ]
juz Misiu spi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 maja 2007, 12:51

czesc baboski

dziekujemy wam bardzo za życzonka...mateuszek wysyła wam wszystkim dużego buziaczka :ico_buziaczki_big:

u nas piekna pogoda....wrócilismy ze spacerku..teraz obiadek i zaraz znowu..moze moje szczescie troszke pośpi
Kristi, mieszkacie w pięknej okolicy..i foteczki Nicolki super

kaola odezwij sie!!! tesknimy!!!!

Mama_Kingi, mati to w lozeczku minuty nie wysiedzi.....on od zawsze byl na podłodze..na szczescie mamy dywan wiec nie ma ma problemu z wyziębionem stópek

teraz mati szaleje po pokoju..otwiera wszystkie szafki...wszystko z nich wyciąga...musze powiedziec ze jest juz coraz lepiej.....matuś potrafi sie sam zająć zabawą....jest dobrze!!!!

[ Dodano: 2007-05-14, 12:53 ]
diem no to super ze Aniołek zasnął..ty tez idz odpocząc

zdróweczka dla Gabi!!!!! ja całe szczescie nie wiem jeszcze co to choroba u dziecka!!!!! i nie chce wiedziec jak najdłuzej.....

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

14 maja 2007, 13:01

doczytalam Was i oddalam glosy na dzieciaczki :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

naturalnie brawa dla Piotrusia za kolejnego zabka :ico_buziaczki_big: :525:
ktory to juz? osmy? :ico_haha_02:

Kristi zaraz obejrze te krajobrazy ... :-) co by sobie pomarzyc troche :ico_smiechbig:
A coreczke masz niamniusna :ico_brawa_01: tylko schrupac!!!

zubelek a to co? chorobsko juz dlugo sie zagniezdzilo u Ciebie :ico_zly: zdrowka zycze!!! moja mam zawsze pilnowala, zebysmy sie wygrzewaly w wyrku, gdy chorowalysmy ... a jak tu maluszka w lozku przytrzymac? :ico_olaboga:
swieze powietrze tez dobrze robi, wiec co jakis czas wietrzenie czterech literek tez pomoze :ico_noniewiem: gdy dziecko choruje to chyba najtrudniejsze chwile pod sloncem ... a moze jednak wyjazd da sie przelozyc? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-14, 13:06 ]
odpukac w niemalowane ... ale u nas tez procz jednek incydentu , nie bylo chorobska ( wszystko przed nami,bo uniknkac sie nieda ...
iza wlasnie staram sie od kilku dni klasc spac,gdy Kourosh drzemie... ale steskinlam sie za Wami,wiec :-D jestem :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2007-05-14, 13:08 ]
iza pisze:kaola odezwij sie!!! tesknimy!!!!

:511: :569: kaola !!!

[ Dodano: 2007-05-14, 13:20 ]
i cicho :ico_noniewiem: zajrze pozniej :ico_spanko:

ach! a wczoraj calego posta mi wcielo ... a tyle do Was Babbosy napisalom :ico_placzek: :ico_haha_01: coz ...
wyrzalilam sie i pochwalilam ... ale powtarzac mi sie nie chce :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

14 maja 2007, 13:39

Iza wszystkiego co najpiekniejsze dla matiego z okazji 10 miesiecy jak to szybko zlecialo.. Buziaczki wielkie od nas od Kristi i Nicole

Maggie fajnie ze ci sie podoba stronka,ja nie bylam z malutka jeszcze na karuzeli tylko ta fotka jest robiona nad jeziorkiem wczoraj postawili ta karuzele tam kolo naszego stolika gdzie jedlismy lody,i ja sobie z malutka zrobilam fotke a potem sama
A tak mala Nicole jest duza bo jest o 2 cm wieksza niz normalne dziecko w jej wieku i ma tez 2 kg za duzo niz normalnie ale wazne ze jest zdrowa i taka slodziusia

Edyta w Polsce bylo fajnie tylko ze za duzo mielismy do odwiedzania gosci i kazdy nas zapraszal i bylo glupio odmowic ale udalo sie jakos chociaz bylo to troche stresowe czulam sie jakos jak gwiazda filmowa ze cie ktos tylko zaprasza i odrazu szykuje jedzoonko chce jak najlepiej ugoscic to jest mile wiadomo ale w pewnych momentach to jest meczace i uciazliwe ale ogulnie nie narzekam bylo super i sklepy itd...

Diem dzieki za milutkie slowe ty tez masz ladnego bobaska

No to jak sie juz chwalic to sie chwale na calego :ico_oczko: Pokaze wam nasze cacko nasz nowy samochodzik Nasz Czarnulek tak go nazwalam

Obrazek
Obrazek

Pieknie wyglada,cudownie i wygodnie sie w nim jezdzi cos wspanialego i ten czarny kolor pasuje do tego autka jak ulal
Dobrze ze Nicolinka moja spi w wozku to moge troche posiedziec ale i takna mnie juz pranie czeka takze dlugo nie posiedze :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-14, 13:41 ]
Aha zubelek zycze powodzenia i powrotu do zdrowia dla Gabi i dla wszystkich trzymajcie sie jakos i niech te chorobska was zostawia :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-14, 13:42 ]
No sliczne autko Czarnulek Suzuki SX4 nowiutki ma juz trzy tygodnie jak taki noworodek :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-14, 13:45 ]
A ja za niedlugo bede miala moj wlasny komputer.. To znaczy komputer mam juz teraz musze tylko skompletowac monitor,klawiature i myszke ale to maly problem bo teciowie maja a im stoi takze juz mam teraz tylko podlaczyc i super... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 maja 2007, 14:19

No właśnie z tą wykladzina to jest problem, ale mam nadzieje że juz lada dzień będziemy ją mieli, bo juz nie mogę patrzeć jak ten mó ksi.ęciunio biega potej podłodze :ico_olaboga:
iza, mó tez wszystko wyciąga z szafek .... czasem to sie robi taki bałagan ze mam mysli że nie ma co sprzatać bo będzie to samo :-D
Kristi no samochodzio bomba, wierze ze wygodny, a to najwazniejsze, żeby był wygodny i bezpieczny....
diem, a to dlaczego Kourosh nie ma apetytu....? Pewnie znowu zębole...ach dadza te zebole popalić tym Naszym Szkrabińcom :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-14, 14:22 ]
Aginka jak tam oczko Malwinki ??
Kaola Babosko...TY się odezwij, pisz jak tam Nicolcia w żłobku sobie radzi? I Ty...a juz zaczęłaś pracę....................................................

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

14 maja 2007, 14:32

Witam lasencje!!!
Wszystkiego najslodszego dla Mateuszka na 10 miesiaczkow !!!!!!
Samych slodkich i beztroskich dni!!!!! :ico_prezent:
Dla Piotrusia za kolejnego zebolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kristi autko sliczne!!! Twoje okolice super - az sie rozmarzylam. W fajnym miejscu mieszkasz. Nicosia sliczna dziewczynka. Ucaluj ja od cioci Edyty i od Oskarka.
Dla wszystkich chorowitkow duuuuuuuuzo zdrowka, chorobska precz a sioooooooooo.

U nas dni marudera minely ale zaczely sie dni niejadka. Kurcze zalamuje czasem rece. Oskarek jadl tak ladnie a teraz klapa i w dodatku nie chce pic mleka modyfikowanego a teraz odrzuca takze kaszki. Koszmar !!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

14 maja 2007, 15:49

witam, znowu nei wiem co u was bo mase stron do narabiania kurde jak ja tego nie lubie no ale coz zrobic jak czasu malo,
jejciu ale goraco ja sie pieke nie lubie jak tak prazy

[ Dodano: 2007-05-14, 15:53 ]
Wszystkiego najslodszego dla Mateuszka na 10 miesiaczkow !!!!!!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości