@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

27 lut 2011, 17:33

pinko, no widzisz może szkoda,że nie było SN ,ale masz teraz czarno na białym ,że decyzja była słuszna Bóg jeden wie co by było gdybyś uparła się na SN a tak Staś piękny zdrowy i to najważniejsze !
Mój synek też był lekko żółtawy i robili badanie na żółtaczkę ,ale wyszło negatywne .dobrze ,że zrobili przynajmniej spokojiejsza byłam za to teraz ja mam małe problemy i nie wiem czy iść do lekarza tak czy inaczej jutro chyba zadzwonię bo mnie boli w kroczu ,ale nie szwy tylko tak jakoś wewnątrz jak chodzę to boli ale jak leżę to też czuję więc chyba coś jest nie tak krew miałam brązową i nie wiem czy to normalne od wczoraj jest czerwona i trochę jej więcej ,ale nie za dużo więc jest ok .Możliwe ,że za szybko po domu się zaczęłam krzątać zamiast lezeć i odpoczywać hmmm

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

27 lut 2011, 19:27


Basia[/b] no to już coś konkretnego wiesz , więc najpóźniej we wtorek będziesz już tulić swoje dzieciątko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I to mnie trzyma przy życiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[quote=''AniaZaba'']
b@sia, podziwiam Cię za ten spokój... ale dobrze że czekasz na mnie jakoś mi raźniej [/quote]
Hehe no teraz przynajmniej wiem że nie będą mnie trzymać w nieskończoność, chociaż wtorek to już mój 12 dzień po terminie, więc myślę czy wszystko będzie dobrze i czy wody nie będą już zabrudzone. Oby nie :ico_sorki: :ico_sorki:

Leżaczek kupiony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: baaaaardzo zadowolona jestem, śmieję się że mała nie chciała wychodzić bo miejsca w salonie nie miała, ale jutru już upiorę i będzie czekał - różowiutki w kwiatuszki :-D :-D :-D

[ Dodano: 2011-02-27, 18:36 ]
Manenka od razu ze zdjęć widać że imprezka udana, tyle dzieciaczków i wszystkie mają uśmiechnięte buźki - bomba !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

27 lut 2011, 21:34

b@sia, jak dobrze że jesteś tu jeszcze ze mną :-D
czy wody nie będą już zabrudzone. Oby nie
oby nie, będę trzymac za Ciebie żeby wszystko było dobrze
Leżaczek kupiony
no to maleńka może wychodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pinko, Stasiu śliczny prześliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

27 lut 2011, 22:38

pinko gratuluje pieknego i zdrowego synka :ico_brawa_01:

a my po wczorajszych chrzcinach :ico_sorki: malutka nie plakala- nawet nie jeknela jak ja chrzcil grzeczna dziewczynka :ico_sorki: jutro kochane wrzuce zdjecia jak wygladala nasza ksiezniczka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 lut 2011, 22:56

hejka :ico_haha_02:
ja dziś byłam na ktg, na szczęście było pusto na IP, więc zrobiłąm bez problemu :ico_brawa_01:

pinko to jednak dobrze, że cc. Staś jest uroczy :ico_brawa_01: wracaj szybko do sił!!!

b@sia super, że leżaczek kupiony. Trzymam za Ciebie kciuki!!!

manenka
zdjęcia piękne, zawsze z wieklim zaciekawieniem oglądam Wasze fotki, bo widać jaką szczęśliwą rodziną jesteście. Nell w tym ubranku z biedroneczką wygląda uroczo!!!. Synek przystojniak :ico_brawa_01:
wszytskiego najlepszego dla niego!!!

a pachwina boli mnie nie wiem od czego, po prostu tak jakby mi ta kość się rozeszła :ico_szoking: czasem boli mniej czasem bardziej. nie wiem od czego to zależy :ico_noniewiem:

co do kupek. polecam Ci jeść kaszę gryczaną i ciemne pieczywo.

AniaZaba, nie martw się jeszcze ja jestem :ico_oczko:


Tynusz1 super, ze wszytsko się udało :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-02-27, 21:57 ]
@gniecha, lepiej skontroluj ten ból. I odpoczywaj!!!przynajmniej dopóki się nie zagoiło :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-02-27, 21:58 ]
jutro kochane wrzuce zdjecia jak wygladala nasza ksiezniczka :ico_sorki:
czekamy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 lut 2011, 23:13

Pinko synek uroczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dobrze, że zrobili tą cesarkę , nie musiałaś bynajmniej przechodzić tego strachu co z Ulą, a tak możesz się cieszyć synkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: życzę szybkiego powrotu do domku i czekamy na opis porodu :-D

@gniecha, dla mnie położna powiedziała, że jak zobaczę brązową krew i będzie z pochwy śmierdziało inaczej niż jak dotychczas , że będę czuła , że coś jest nie tak to mam iść do lekarza, więc ja bym na twoim miejscu się przeszła , nic na pewno nie zaszkodzi

b@sia, no leżaczek jest , więc córcia może się rodzić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Leżaczek kupiony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: baaaaardzo zadowolona jestem, śmieję się że mała nie chciała wychodzić bo miejsca w salonie nie miała, ale jutru już upiorę i będzie czekał - różowiutki w kwiatuszki :-D :-D :-D
wymagająca ta twoja panienka :ico_haha_01:
Manenka od razu ze zdjęć widać że imprezka udana, tyle dzieciaczków i wszystkie mają uśmiechnięte buźki - bomba !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzięki :-) zaprosiłam tylko 3 dzieciaczków w wieku Mikiego, a reszta to moje i 3 siostry :ico_haha_01: i jakoś tak jakoś pełna chata była :ico_oczko:

Tynusz1, czekamy na fotki :-)

fajnie, że już chrzciny za wami , ja też bym już chciała mieć je za sobą , ale muszę czekać, aż pojawią się chrzestni z Pl w NO więc jeszcze mogę się naczekać , mam nadzieję jednak, że do lata sie pojawią :ico_sorki: :ico_sorki:
ja dziś byłam na ktg
i coś pokazało??
manenka zdjęcia piękne, zawsze z wieklim zaciekawieniem oglądam Wasze fotki, bo widać jaką szczęśliwą rodziną jesteście. Nell w tym ubranku z biedroneczką wygląda uroczo!!!. Synek przystojniak :ico_brawa_01:
wszytskiego najlepszego dla niego!!!
dziękuję :ico_sorki: :-D
a pachwina boli mnie nie wiem od czego, po prostu tak jakby mi ta kość się rozeszła :ico_szoking: czasem boli mniej czasem bardziej. nie wiem od czego to zależy :ico_noniewiem:
no to po porodzie za pewne przestanie boleć :ico_oczko:
co do kupek. polecam Ci jeść kaszę gryczaną i ciemne pieczywo.
ja jem chleb ziarnisty ale nie czarny, więc mówisz , że czarny jest lepszy??
a co do kaszy to kurcze ciekawe czy znajdę tu taką, a jak ją się je z czym ?? bo ja nie mam pojęcia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

27 lut 2011, 23:22

Blanka26 napisał/a:
ja dziś byłam na ktg

i coś pokazało??
nic :(
Blanka26 napisał/a:
a pachwina boli mnie nie wiem od czego, po prostu tak jakby mi ta kość się rozeszła :ico_szoking: czasem boli mniej czasem bardziej. nie wiem od czego to zależy :ico_noniewiem:

no to po porodzie za pewne przestanie boleć
na pewno, ale warunkiem jest też zlecieć z kilogramów, bo do tego dochodzi drętwienie nóg :ico_olaboga:
ja jem chleb ziarnisty ale nie czarny, więc mówisz , że czarny jest lepszy??
wiesz ja też wolę ten ziarnisty, najbardziej słonecznikowy mi smakuje. A takiego typowo razowego rzadko jem, bo za kwaśny dla mnie
a co do kaszy to kurcze ciekawe czy znajdę tu taką, a jak ją się je z czym ?? bo ja nie mam pojęcia :ico_noniewiem:
nie każdy lubi, ja uwielbiam. Przyrządzam z sosem mięsnym. A Ty np. możesz jeść np. z gotowanym kurczakiem, pulpetami. Traktuj kaszę jak ziemniaki. Ona ma bardzo dużo błonnika, jest bardzo zdrowa.trzymam kciuki by się sprawdziła :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 lut 2011, 23:40

na pewno, ale warunkiem jest też zlecieć z kilogramów, bo do tego dochodzi drętwienie nóg :ico_olaboga:
mi zostalo jeszcze 2kg do zrzucenia, ale waga jak na razie od 2 tygodni stoi w miejscu
nie każdy lubi, ja uwielbiam. Przyrządzam z sosem mięsnym. A Ty np. możesz jeść np. z gotowanym kurczakiem, pulpetami. Traktuj kaszę jak ziemniaki. Ona ma bardzo dużo błonnika, jest bardzo zdrowa.trzymam kciuki by się sprawdziła :ico_sorki:
o nie wiedziałam, ze to tak się je jak ziemniaki :-) taka jestem obcykana w tym temacie kaszy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
jeszcze raz dzieki za rady :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

28 lut 2011, 09:35

hej!!
mi zostalo jeszcze 2kg do zrzucenia
:ico_szoking: a ile przytyłaś w całej ciąży? taki "nadbagaż" to pikuś
AniaZaba, nie martw się jeszcze ja jestem
hehe to chyba się na luty nie załapiemy, bo dzisiaj ostatni :ico_noniewiem: pójdę dzisiaj do gina, zobaczymy co mi powie, bo twierdził że się nie spotkamy. Na pewno będzie zdziwiony jak zadzwonię.
co do kupek. polecam Ci jeść kaszę gryczaną i ciemne pieczywo.
no i możesz pić herbatkę koperkową, może też coś pomoże na brzuszekmanenka, fajna imprezka Wam wyszła :ico_brawa_01: ja lubię jak w domu pełno dzieci biega
jutro kochane wrzuce zdjecia
czekamy

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

28 lut 2011, 11:49

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2011-02-28, 10:50 ]
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość