Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 09:57

slonko2008chyba wszystkie takie marudy tez jestesmy :/
trudno nie byc - jak sie tak czeka i wyczekuje :ico_noniewiem:
a z samochodem to ale kurcze nie fart :ico_olaboga: ale ona zawsze sie psuje wtedy kiedy niepowinny

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 wrz 2008, 10:28

Witam,
Ja wczoraj kazalam DAnielowi namowic dzidzie coby juz powoli sie szykowala na wjyscie.Ale z czego widze to ja z dnia na dzien zamiast gorzej to ja sie lepiej czuje.MAm takiego powera,kosc lonowa juz nie boli, ehhhhhhh chyba to ja bede ta ostatnia :ico_placzek: :ico_placzek: A tak sie balam ze nie donosze do 37tygodnia,a teraz masz babko placek.Niepotrzebnie sobie wkrecalam ,dzidzia sie zbuntowala i mam...glupia jestem :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 10:49

sarenka :-) nic sie nie martw bo u mnie to sie nic nie zanosi i nie zanosilo wiec jak co to tu mohe do 7.10 kwitnac :ico_noniewiem: -czyli do wywolywania :ico_noniewiem:
a moze u Ciebie ta poprawa to tzw,cisza przed burza :ico_sorki: i wkrotce cos sie zacznie :ico_sorki:
Pati u ginka a Miszka pewnie jeszcze spi :ico_spanko: ...

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2008, 11:39

wstalam obudzil mnie o sms od siostry pytala sie jaki chce ten rozek dla malego napisalam ze kokos :-D
.Ale z czego widze to ja z dnia na dzien zamiast gorzej to ja sie lepiej czuje.MAm takiego powera,kosc lonowa juz nie boli, ehhhhhhh chyba to ja bede ta ostatnia
u mnie podobnie i {iotrek tez mi powiedzial ze to moze byc cisza przed burza :ico_noniewiem:
ale mi sie tak nie spieszy mam jeszcze duzo pracy :-D :ico_haha_01: w przygotowaniach, mysle ze dowiem sie 16 wszystkiego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 wrz 2008, 11:50

Witam!Moja godzina wstawania ,to 10.30 :ico_olaboga: Az mi szkoda dnia :ico_olaboga:
Martus i Pati -Bardzo Wam dziekuje za wczorajsze linki do tej podusi do karmienia :ico_sorki: Kurcze faktycznie na Allegro to jest 10 razy tansze.Myslicie,ze by mi to przyslali?Bo tej za 20f chwilowo nie mam szans kupic :ico_noniewiem:
Moja dzidzia znow sie nie rusza,ale to pewnie z tego samego powodu co Martuni Igusia,wazy z 5 kilo i jak tu sie ruszyc :ico_placzek: Ale wieczorem wlozyla mi noge w bok i normalnie pod skora widac bylo jak przesuwa stopke,az mi sie lza w oku zakrecila,taki malenki ksztalt stopki mialam odbity na skorze.Artur az buzie otworzyl z wrazenia :ico_brawa_01:
Ciekawe co Pati za wiesci od doktora przyniesie :ico_noniewiem: Moze tylko po torbe do domu przyjedzie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2008, 11:57

Ale wieczorem wlozyla mi noge w bok i normalnie pod skora widac bylo jak przesuwa stopke,az mi sie lza w oku zakrecila,taki malenki ksztalt stopki mialam odbity na skorze.Artur az buzie otworzyl z wrazenia
a ja ciagle wlepiam wzrok kiedy moj cos takiego zrobi, ale tylko jak zaczynam sie gapic to przestaje :ico_noniewiem: u mnie sa tylko bokujace łapki ale ksztalt na brzuchu nie okreslony to pewnie przez moj tluszcz :-D :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 wrz 2008, 12:15

a ja ciagle wlepiam wzrok kiedy moj cos takiego zrobi, ale tylko jak zaczynam sie gapic to przestaje u mnie sa tylko bokujace łapki ale ksztalt na brzuchu nie okreslony to pewnie przez moj tluszcz
Ja bylam w szoku,nie spodziewalam sie zobaczyc,bo jestem gruba jak prosiak,ale lezalam na boku,tam skora najciensza,no i widzielismy :ico_brawa_01: A bolalo jak cholera jak mi ta nozka przejechala :ico_noniewiem: Moja firma mi jakis prezen zrobila bo dostalam dzis 50f wieksza tygodniowke :ico_brawa_01: Ale sie ucieszylam ,ciekawe z jakiego to powodu i czy juz tak zostanie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2008, 12:21

Moja firma mi jakis prezen zrobila bo dostalam dzis 50f wieksza tygodniowke Ale sie ucieszylam ,ciekawe z jakiego to powodu i czy juz tak zostanie
no to super :ico_brawa_01:
u nie jet gorzej ja zaczelam maciezynski od 5 wrzesnia, czekalam tyle czasu na potwierdzenie ile pieniedzy bede dostawac a oni przyslali mi dokladnie 5 ze mam isc do pracodawcy a ona musi mi wypelnic jeszcze jakis papier i opisac wszystkie tygodniowki jakie dostalam przez caly rok :ico_szoking: :ico_szoking: , a najlepsze jest to ze papiery wyslalam juz jakies dwa miesiace temu,dostalam potwierdzenie ze jestem zarejestrowana do maciezynskiego,a oni mi z czyms takim wyskakuja :ico_puknij: teraz sie boje czy wogle cos dostane :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 wrz 2008, 12:29

u nie jet gorzej ja zaczelam maciezynski od 5 wrzesnia, czekalam tyle czasu na potwierdzenie ile pieniedzy bede dostawac a oni przyslali mi dokladnie 5 ze mam isc do pracodawcy a ona musi mi wypelnic jeszcze jakis papier i opisac wszystkie tygodniowki jakie dostalam przez caly rok
Jej ,musisz jezeli pracowalas na kontrakcie :ico_noniewiem: U nas nie ma sily,ja pracowalam w jednym miejscu 3 lata ,wiec przez 6 tygodni mialam prawie 100% potem 60% tygodniowo przez 33 tygodnie-Pozniej wracam do pracy :ico_brawa_01: Mysle ze u Was musi byc bardzo podobnie :ico_noniewiem: Nie martw sie kochana,przeciez nikt Cie bez pieniedzy na pewno nie zostawi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-11, 12:35 ]
U Was to jest troszke bardziej skomplikowane .Tutaj ja niczego nie musialam zalatwiac,ani wysylac,po prostu wycalowalam sie z kolegami z pracy a tydzien pozniej wplynelo mi perwsze macierzynskie :ico_sorki: Wszystko zalatwia pracodawca,a mnie tylko informuje ile i jak dlugo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2008, 12:52

Melduje sie po wizycie- dopiero teraz bo zajechalam do sklepu po biustonisz do karmienia-
dobrych wiesci dla mnie nie mam :ico_placzek: wiedzialam, ze tak bedzie- lekarz z przykroscia stwierdzil, ze niestety ale brak rozwarcia i wszystko pozamykane na amen!!! Zero skurczy, ale maly miewa sie dobrze. Nawet juz takich silnych boli rzucha mnie jak pisalam Wam wczesniej, przeszlo zamiast sie cos dziac :ico_szoking: :ico_szoking:

Nie mam juz sily powiedzialam lekarzowi, pokazalam moje nogi i mu sie nie spodobaly- cisnienie dobre dzis mialam, ale bialko t :ico_szoking: oche podskoczylo w gore.
W poniedzialek mam przyjsc i zadecyduje co ze mna zrobic. Dostalam dietke ryzowa i mam od jutra ja jesc- nic innego tylko ryz przez caly dzien 5 porcji i w niedziele to samo- piekny obiadzik, az mi slina leci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

No przez tydzien przytylam prawie 3 kg jestem w wielkim :ico_szoking: bo to juz w sumie 17 kg a ja myslalam, ze gora przytyje 10 kg :ico_placzek:

Takze nie mam dzis humoru, leb mi peka myslalam, ze bedzie mial dla mnie dobre wiesci, ale niestety, pochodze sobie jeszcze, pewnie i w pazdzierniku bede z tym brzuchem lazila- juz mam naprawde dosc, nogio mnie biola, nie moge chodzic i ich zginac, nie mam juz sily :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość