Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

04 cze 2007, 11:14

Cześć dziewczynki :ico_oczko:
Nie pisałam przez weekend bo miałam zaliczenia w szkole no i juz koniec tego semestru, 16,06 mam tylko wpisy i wakacje :ico_oczko:
A poza tym strasznie źle się czułam odzywają się znów moje wrzodziska, a to ból okropny nie mogłam zasnąć przez nie. A przy zgagach to ból się nasila i wszystko piecze boli :ico_olaboga: i najlepiej wyciąc będzie spokój. Kupie sobie dziś bananków bo są dobre na wrzody i łagodzą ból, więc znów będę się nimi obrzerać :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 cze 2007, 11:16

no witajcie kochane, dzieki za miłe przyjęcie z powrotem po wakacyjkach
siedzę sobie już w pracy od rana na nogach
oczywiście okazło się że mój gin ma dziś urlop, więc pójdę jutro, bo miałam się zameldować zaraz po powrocie
moje maleństwo tak fika po brzuszku, że trudno znaleźć jakąkolwiek wygodną pozycję
co do wesela, to było super, choć nie mogliśmy zostać do końca, bo dziś nie byłoby szans na naormalne funkcjonowanie w pracy
moja panna bawiła się z nami do 19, a potem zawieźliśmy ją do domu i mieliśmy czas tylko dla siebie... wytańczyłam się na następne 14 miesiecy (no wiecie potem karmienie i te sprawy, to nie da się szaleć), aż ciotka zabraniała mi tańczyć, bo bała się że wyląduję na porodówce, a ja uwielbiam tańczyć, więc sobie nie żalowałam, a i dzidziusiowi chyba sie podobało, bo od czasu do czasu radośnie podrygiwał i mieliśmy wtedy takie tańce w trójkącie :ico_brawa_01:
w każdym razie imprezka się udała, pomimo niezbyt ciekawej pogody, ale pierwszy raz wystąpiłam w czarnej kiecce :ico_placzek: , bo w żadną inną się nie zmieściłam :ico_placzek:

co do nawału pokarmu, to owszem zazwyczaj się pojawia i jest trochę niefajnie, ale ja na to bardzo często przystawiałam małą do piersi i nie piłam wtedy za dużo (choć mi się chciało), bo kazdy dodatkowy płyn wzmaga laktację i jakoś szybko przeszło (w każdym razie laktator niewiele pomagał, dzidzia znacznie lepiej)

a nad morzem to taka zimna woda była, że ja rzadko zanurzałam stopy, bo jestem raczej cieplolubna

i jeszcze coś na poprawkę humorku w ten smutny pogodowo dzionek:
http://macdac.blox.pl/html

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

04 cze 2007, 11:20

Witam dziewczyny :ico_buziaczki_big: .
Ja dzis tez nocke mialam z glowy bo wstawalam co chwile pic,a wogole to ciezko mi sie z boku na bok przekulnac.A do tego snilo mi sie ze urodzilam coreczke :ico_dziecko: i nic niemialam przygotowane.
Aniu i Malolato troche wiecej odpoczynku bo to jeszcze troche czasu do konca.
A ja bire sie za porzadki w papierach bo narobilo sie troche balaganu.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

04 cze 2007, 11:22

No to lipcówki jesteśmy już w komplecie :ico_brawa_01:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 cze 2007, 11:27

Kinga! Z tymi wrzodami też tak miałam jakieś 2 tygodnie temu! Tłumaczyłam sobie, że to żołądek się ściska bo Jaś napiera, ale co to było za cierpienie!

A teraz męczy mnie zgaga, a to dziwne, zawsze odzywała się wieczorem :ico_noniewiem:

Kobietki, to już naprawdę niedaleko!!!! :ico_ciezarowka:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 cze 2007, 11:27

teraz tylko czekać na pierwsze rozdwojenia

a swoją drogą na tym weselu co byłam to było nas 3 zaciążone i muszę wam powiedzieć, że jedna panna z terminem na 15 lipca miała taki brzuch, że rekami go objąć nie mogła a chodziła odgięta do tyłu, że myślałam, że upadnie
ja myślałam, że ma rodzić na dniach i ma torbę w samochodzie, a tu lipcówka jak ja, aż trudno było uwierzyć
w każdym razie trochę się pocieszyłam, że mogłoby być gorzej i u mnie i przestałam narzekać na mój duży brzunio

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

04 cze 2007, 11:31

Basiu, wiesz że ponoć zamknęli porodówkę w Narutowiczu - sanepid wziął się do roboty. I teraz ponoć jest ogromny tłok na porodówkach w Krakowie... Miejmy nadzieję że sytuacja się unormuje :ico_ciezarowka:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 cze 2007, 11:37

ooo... nie wiedziałam, bo mnie nie było, tam miały być też teraz porody w wodzie, ale jak zamknęli to może być ogólnie nieciekawie, bo przecież ten rok naprawdę obfituje w ciężarówki

a tak swoją drogą właśnie sobie uzmysłowiłam, że już sobie tak klikamy na klawiaturze dobrych kilka miesięcy, kiedy to zleciało....

Magdalena24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 18 kwie 2007, 16:55

04 cze 2007, 11:39

witam was dziewczynki :-D :-D

Mój malutki już tak wojuje w brzuszku, a czuje że jest taki duży jest :-D :-D :-D :-D :-D :-D na wszystkie strony ,ale niech daje znać że jest cały i zdrowy :-D :-D :-D :-D :-D :-D
:ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Jak bym chciała cos porobić bo kości mnie już bolą od tego leżenia ciągle kanapa,

Basik tak bardzo dobre pytanko z tym pokarmem.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

04 cze 2007, 11:41

A no właśnie kiedy to zleciało :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość