Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 mar 2010, 21:19

Qanchita, na to nie wpadłam, ale plan byłby rewelacyjny :ico_brawa_01:
no i ja nie kumam mojego dziecięcia dzisiaj cudnie zasnęła bez płaczu i niemal z uśmiechem na buzince, więc to chyba nie kolki, masakra to czemu ona tak wczoraj ryczała :ico_olaboga:
dziewczyny te co już po porodzie macie jeszcze @ :ico_oczko:
:ico_ciezarowka: widzę, że macie gorący czas, za to chyba porządek przedświąteczny rewelacyjny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 mar 2010, 21:52

hej kobitki
ja jak zwykle lekko w tyle...

no syn pudzian mi rośnie, hehehe
dziś zważony i kolejne 200g do przodu, teraz ma 5200! :ico_brawa_01:
byliśmy u lekarki...i mówi, żę te zmiany na buzi to normalne, że to od moich hormonów i samo przejdzie
że na głowie ma jakieś uczulenie, ale nie od jedzenia , a już teoria z mąką pszenną dla niej z kosmosu! i hydrokortison przepisany od pediatry w przychodni wprawił ją w osłupienie....
poza tym...mówi, że kolki i problemy z brzuszkiem moga być też od nabiału, mleko owszem, ale mniej tłuste, mniej jogurtów i odstawić żółty ser, bo za tłusty...Także przekazuję dalej, może którejś pomoże...

i ide czytać...
ale widzę, że nocka była nieciekawa? współczuję!
u nas do rana 3pobudki....młody je na potęgę! ale w nocy nie cyrkuje za wiele....
za to w dzień czasem świruje, ale co tam, taki nasz urok nie?

[ Dodano: 2010-03-30, 22:00 ]
riterka, Tomek generalnie w nocy przestawił się na tryb wczesnego noworodka, hehehe
ale to taki etap, ok.6tyg on zwiększa zapotrzebowanie na pokarm, a cycki nie zdążają jeszcze...więc pozostaje to przeczekać...
ale generalnie chyba grzechem by było na niego narzekać...
aż czasem mi wstyd, że go zaniedbuję, bo tylko cyc, bekanie i do łóżeczka....ale cóż, live is brutal

a co do Lenki..może akurat ją zabolał brzusio! Ty się ciesz, że to się nie dzieje bez przerwy! moją jak wzięły kolki w 3tyg to masakra była każdego popołudnia....także rybko ciesz się, że na razie jest lepiej i oby tak było!!!

o Jagódce to wiem tyle...że trochę się namęczyła jednak i nacięli ją trochę...
ale raczej wszystko ok
teraz oby młoda nie miała żółtaczki i szybko wyszły to sama nam napisze więcej...

a :ico_ciezarowka: do dzieła kochane!!

Qanchita wiesz co, ja myślę, żę jednak ta teoria z hormonalnymi wypryskami na buźkach może mieć sens...bo przypominam sobie, że akurat Hania w tym wieku miała to samo! a ja wówczas myśłałam, ze to potówki!!! też były takie krostki małe i robiły się czerwone jak np płakała....ale samo przeszło nawet nie wiem kiedy...więc luz!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 mar 2010, 22:16

dziewczyny te co już po porodzie macie jeszcze @ :ico_oczko:
Ja mam :ico_zly: W ogóle jakoś dziwnie bo miałam jakoś do tygodnia po cesarce i potem nic i znów po 2 tygodniach dostałam i tak do dziś, z tym że nie ciągle. Najwięcej jak karmie albo od wysiłku. A jutro mam kontrolę u gina i nie wiem właśnie czy z tą @ mam iść:/

zborra, to by była najbardziej optymistyczna wersja z tymi krostkami i tego się trzymajmy :-) Zobaczę jeszcze co jutro moja pediatra powie. Żal mi tylko maleńkiej, bo tak jej buzinkę obsypało :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

31 mar 2010, 06:49

hej dziewuszki

jak tam samopoczucie po noce. dzieciaczki daly spac?
pochwalcie sie ile zostalo wam do zrzucenia kg.
ja jeszcze 2 dni i cisza

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 mar 2010, 09:45

u mnie też cisza. jutro wizyta u gina.

zborra, Tomcio gigant!!!
Qanchita, fajnie, że Jolkowe problemy to nie kolki. :ico_brawa_01: I ja bym do tego gina poszła na twoim miejscu.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

31 mar 2010, 10:54

zborra, to by była najbardziej optymistyczna wersja z tymi krostkami i tego się trzymajmy Zobaczę jeszcze co jutro moja pediatra powie. Żal mi tylko maleńkiej, bo tak jej buzinkę obsypało
ja mam dziś pediatrę,bo buzia mojego Filipa wygląda tragicznie :ico_placzek: mnie to wygląda na alergię :ico_zly:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 mar 2010, 19:08

Hej!

Jagódka jeszcze w szpitalu, jutro mają wyjść!
dziewczyny te co już po porodzie macie jeszcze @
ja już nie...
miałam ok.2tyg, potem nic...a potem co kilka dni jeszcze krwawiłam po wysiłku jakimś....
a teraz już spokój...oby...

Qanchita, no to czekam na wieści od lekarza
wisnia3006, spać, hehehhe, sen przerywany co 2.5godz, bo mój ptysio musi jeść, jeść , jeść...
a kg? mi zostało ok.7
tibby, trzymam kciuki za wizytę, oby cos ruszyło
karmelka, mówisz? a stosujesz jakąś dietę? od czego mógłby mieć alergię?
mi się zdaje, że skoro prawie każde dziecko taką wysypkę ma to chyba nie może być uczuleniowe..... :ico_noniewiem:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

31 mar 2010, 22:42

karmelka, mówisz? a stosujesz jakąś dietę? od czego mógłby mieć alergię?
mi się zdaje, że skoro prawie każde dziecko taką wysypkę ma to chyba nie może być uczuleniowe
tak brzydko to wygląda,a na dodatek ma to też na głowie i dziś go wysypałona dekolcie i ramionkach :ico_placzek: Wizytę mi przesunęli więc nadal nic nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

31 mar 2010, 23:31

wisnia3006, moja niunia przespała w nocy 4 godziny - rekord!!! Potem już budziła się co 2 :-D
Po ciąży pozostało jeszcze niecałe 2 kg, ale utrzymują się już 3 tygodnie i zgubić ich nie mogę :ico_zly: Chociaż w swoje ciuchy prawie żadne jeszcze nie wchodzę. Dlatego kupiłam dziś nową spódniczkę :-D ... na swięta :ico_oczko:

zborra, mi też lekarka powiedziała, że to jest trądzik niemowlęcy i zapisała jakąś śmierdzącą maść Tormentalum.
A u ginekologa też byłam! Wszystko wróciło do stanu z przed ciąży. Mogę już ćwiczyć na mięśnie brzucha żeby zgubić ten flak no i jakieś globulki antybaby przepisała :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 kwie 2010, 09:13

no witam!!!

dzis juz kwiecien wiec marcoweczka na pewno nie zostane. termin mam na jutro i nic nie slychac:( tylko katar mnie meczy:(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość