Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lut 2011, 20:58

Właśnie na TLC jest program "Pół tony taty" i jakaś durna baba karmi 4 miesięczne niemowlę hamburgerem :ico_szoking:
jaka głupia baba :ico_puknij: :ico_szoking:
bym zobaczyła,ale Hania bajki ogląda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 lut 2011, 21:01

aniawlkp86, trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło dla Ciebie pomyślnie :ico_sorki: :ico_sorki: rzeczywiście najlepiej byłoby gdybyś urodziła w kwietniu, co zrobić!! Ale trzeba być dobrej myśli :-)

My też kredyt chcemy na 30 lat wziąć, całe życie niemalże, no ale inaczej nie idzie, nie skończymy domu odkładając co miesiąc!

Mój K właśnie do brata pojechał, ja wchłonęłam zielone jabłko i tak myślę co tu robić.
Wczoraj miałam straszną noc :ico_sorki: Pół nocy nie spałam, bo tak mnie żebra bolały...zobaczymy jak będzie dzisiaj! Najlepiej mi w pozycji stojącej, ale tak niestety się spać nie da :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-03, 20:04 ]
markotka napisał/a:
Właśnie na TLC jest program "Pół tony taty" i jakaś durna baba karmi 4 miesięczne niemowlę hamburgerem :ico_szoking:

jaka głupia baba :ico_puknij: :ico_szoking:
bym zobaczyła,ale Hania bajki ogląda :ico_sorki:
Mam znajomą, która pracowała w USA jako au-pair i opiekowała się kilkumiesięcznym dzieckiem. Jak nie było nic na obiad to matka dziecka kazała jej zabierać go do McDonalda :ico_szoking: :ico_szoking: Jakaś paranoja, ale tam się tak je :ico_szoking: Ci ludzie są dużo mniej wyedukowani niż my!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 lut 2011, 21:08

Mam znajomą, która pracowała w USA jako au-pair i opiekowała się kilkumiesięcznym dzieckiem. Jak nie było nic na obiad to matka dziecka kazała jej zabierać go do McDonalda :ico_szoking: :ico_szoking: Jakaś paranoja, ale tam się tak je :ico_szoking: Ci ludzie są dużo mniej wyedukowani niż my!
:ico_szoking: normalnie
ja nie wiem jak można tak karmić małe dziecko a później problem z otyłością maja :ico_puknij:
aniawlkp86, trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło dla Ciebie pomyślnie :ico_sorki: :ico_sorki:
dziękuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 lut 2011, 21:12

No właśnie. Większość ludzi nie wie, że ilość komórek tłuszczowych ustala się w pierwszym roku życia. Im bardziej dziecko otyłe w tym czasie, tym większe problemy z otyłością w przyszłości nio i trudniej z nią walczyć :ico_sorki: Ale co zrobić!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

03 lut 2011, 21:13

Aniu rpogram już się skończył :ico_oczko: ach ci amerykanie :ico_olaboga:

Koroneczko współczuję tego bólu żeber :ico_sorki: a kredyty, no cóz, teraz inaczej się nie da :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 lut 2011, 22:01

Lece dziewczynki pod prysznic i do spanka, oby ta noc była dużo lepsza :-) :-)
Dobranoc

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 lut 2011, 22:25

Jak już jesteśmy na temacie mieszkaniowym to my właśnie czekamy na odpowiedź z urzędu czy przyznają nam mieszkanie w którym mieszkamy już 6 lat :ico_oczko: Mieszkanie było na mojego tatę który musiał zrzec się do niego praw bo jego żona jest głównym najemcą w innym lokalu. Więc tak naprawdę nie wiemy co nas czeka. . .

markotka, tego posta chyba wysłałyśmy w tym samym czasie :ico_oczko: A wózeczek naprawdę fajny i niedrogi. Tylko fotelik zdecydowanie innej firmy polecam. A teraz jestem oczarowana wózkiem Grander Tutek :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 lut 2011, 09:43

hej !!! piszecie w takim tempie ze trudno nadążyć z czytaniem.......
my kredytu nie mamy , mieszkamy w domu rodziców meza......tesciowa nie zyje a tesc zajmuje parter. Myslimy o wykonczeniu poddasza ale kaaaaasssyyyy tam trzeba ze szok....chyba wczesniej czy pozniej dojrzejemy o mysli o kredycie.......

moja maz przy porodzie był......sam zdecydował ja nie bardzo chcialam, sle w sumie było ok , teraz tez sie szykuje :ico_oczko: zdjecia małaej mamy jak miała jakioes 7 minut :-D :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

04 lut 2011, 10:56

hej :-)

ja tez nie nadazam z czytaniem :ico_oczko:

Teraz mam przerwe w pracy bo mi materialu braklo a R w pracy wiec komp wolny, postanowilam skorzystac :-)

markotka, jak chodzi o zarobek to tesciowa np ostatnia wyplate dostala ponad 1900 zl, ja przez tydzien naskrecalam sobie 100 zl ale ja sie tym naprawde bawie. A tesciowa za to ze jezdzi dziennie do firmy dostaje 700 zl wiec w styczniu naskrecala sobie w domu za 1200 zl :ico_szoking: jak, nie mam pojecia. Ale to naprawde sporo jak na taka robote

aniawlkp86, mam nadzieje ze wszystko rozstrzygnie sie pozytywnie dla Was. Ja bym chyba pogadala z lekarzem czy nie daloby sie wywolac porodu ten tydzien wczesniej. Chyba by sie nic nikomu nie stalo, tym bardziej ze z usg wychodzi Ci po 20 kwietnia wiec maluch jest na tyle dojrzaly zeby sie pojawic wczesniej :-)

A my wczoraj bylismy na wizycie. Filipek ladnie rosnie, serducho slicznie puka. Z moimi narzadami tez wszystko ksiazkowo wiec mi sie troche humor poprawil. ja jestem juz rowne 7 kg na plusie wiec chyba dobrze. Zreszta wszedzie pisze ze teraz tyg powinno sie przybierac 0,5 kg a moj lekarz sie nabiadolil jak zobaczyl ze przez miesiac 2 kg przybralam i kazal mi sie zastanowic 3 razy nim po cos slodkiego siegne i mniej jesc. Nawet R mu powiedzial ze mniej to sie juz nie da :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 lut 2011, 11:11

Hejo dziewczyneczki :-)

patrycja_g, no chyba ten Twój lekarz troszkę przesadza. 7 kg zupełnie akurat!!! Dobrze, że z maluszkiem wszystko dobrze! A ile Filipek już waży z USG?

Cieszę się bo właśnie dostałam smska od koleżanek z pracy, że odwiedzą mnie koło 11 :-) Fajnie, bo strasznie dawno ich nie widziałam, no i nie wiem co tam się w ogóle u wszystkich dzieje :-) Głodna nowych wieści hehe

Stawiam :ico_tort: i :ico_kawusia: za studniówkę:-):-):-) Dopiero co się odliczanie zaczęło, a tu już 100 dni do końca...ahhhh

Dziś nocka była spokojna, obudziłam się może z dwa razy- raz na zmianę pozycji, raz na siusiu :-) Czy też Was męczą dziwne sny?? Dzisiaj byłam na truskawkach:P:P:P

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość