Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 lip 2008, 23:07

Cześć dziewczynki :-)
Dopiero teraz mam małą chwilkę, żeby do Was zajrzeć. My dzisiaj od rana w drodze, o 8:30 wyjechaliśmy z Poznania, we Wrocku byliśmy przed 13, odstawiłam Jarka do firmy i wróciłam do domku. Tam się wpieniłam, bo kręcą film na ulicy i obowiązuje zakaz wjazdu, więc pojechałam na podwórko, a tam koleś macha do mnie ręką, że nie wolno wjechać, całe podwórko odgrodzone barierkami, więc się wpieniłam, bo kazał jechać na parking przy innej ulicy i mówię, mu, że z mam dziecko i kupę bagaży do wniesienia na III piętro i nie mam zamiaru tego taszczyć z sąsiedniej ulicy. Więc mi pozwolił na pół godziny wjechać. Chamstwo, robią film i ja mam mieć utrudnienia, bo Oni sobie zagrodzili wszystko... wrrrr
O 15 był mój brat i pomógł mi znieść dla Uli krzesełko do karmienia, zapakowałam się i pojechałam po bratową i bratanice i o 18 wyjechałyśmy do Polanicy. Na szczęście już jesteśmy na miejscu, zjadłam dużo domowych pierogów, która mama zrobiła :-) były przepyszne.
Ula już wykąpana, najedzona i zasnęła, padła po prostu, tak była wykończona. Do tego bidulka ma potówki wokół szyjki na pleckach i z przodu, więc jutro ją ze dwa razy wykąpię w krochmalu.

Ale się rozpisałyście :-)
[b]Renia[/b], dzięki za info co do kaszki, nie wiedziałam, że bobovita ma malinową, bo jej na półkach w sklepie nie widziałam, teraz będę szukać w innych sklepikach :-)
Justynka, czadowe zdjęcia Gabriela, to w okularach jest po prostu przesłodkie :-)
Ulka też czasem ma takie akcje, jak coś chce to potrafi zacząć płakać, jest wszystko dobrze dopóki jestem obok niej i się z nia bawię, jak tylko wstanę i chcę coś wziąć czy pójść do kuchni lub łazienki, to Ona od razu w krzyk i płącz straszny, a jak znów podejdę, to Ona uśmiecha się od ucha do ucha, jakby nic się nie działo.
Iwona, Majeczka wygląda super, śliczna z niej dziwczynka, a ta spineczka po prostu super :)
Mariola rowerek prześliczny, jak się podobał Julce? Wszystkiego najlepszego dla Julki, dużo zdrówka :ico_prezent: :ico_prezent:
Serduszko89, dawno nie zaglądałaś :-) Jak się ma Maksymilianek?
Dobra ja uciekam się wykąpać i lulu, późno się już zrobiło, posta na raty piszę od jakiegoś czasu. Papapapa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 lip 2008, 07:58

własnie wszystkiego najlepszego dla Julki-jak jej sie rowerek podobał?

a tak w ogóle to witam z rana :-)
serduszko-widzisz nagle zostałas słoneczkiem :ico_oczko: nie wiem jak ja to wymyslilam :ico_haha_01:

Pinko ale mialas zamieszanie z tym filmem-i tak fajnie ze facet był jakis normalny, bo jakbys na buca upartego trafiła to by cie pewnie nie chciał wpuscic wcale...

ide, bo z Gabik na kolanach pisze, a On juz trze oczka-chyba spiacy jest

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 lip 2008, 08:11

Witamy z ranka,
my dziś od 7-mej nie śpimy a po 9-tej jedziemy na kontrolę do pediatry.

Pinko no żeby na swoje podwórko nie móc wjechać :ico_puknij: dobrze że wykłóciłaś.

Justyna no i Kuba czasem coś fajnego do domu z pracy przywlecze :ico_oczko:

Ewelina no witamy spowrotem, u nas tyle nowego że Arturek chory jest i ma dwa zęby na dole i się pcha kolejny na górze :-D

[ Dodano: 2008-07-29, 08:22 ]
Iwona a i jeszcze fotki obejrzałam, super, ale filmik jest najlepszy jak tymi nóżkami i rączkami zamiata

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 lip 2008, 08:28

Hello

my tez juz nie spimy Majka dzisiaj sie obudzila przed 5 na mleko i nie chciala usnac

kolezanka o 1 napisala mi ze chyba jej wody odeszly a o 3 ze jednak to nie to i odeslali ja do domu wiec mialam dzisiaj troche ciezko w nocy jeszcze mam jakieg glupie sasiadki i przesiaduja na balkonie do 3 w nocy w sobote maz nie wytrzymal i je opieprzyl bo spac sie nie da tak glosno gadaja i sie smieja w polsce to jest cisza nocna a tutaj nic takiego nie ma

dziewczyny dajecie dzieciakom probowac waszego jedzenia jak jecie bo moja majka to juz chyba wszsytko probowala ostatnio jej podobno babcia dala nawet placka ziemniaczanego sprobowac

[ Dodano: 2008-07-29, 09:30 ]
Dobra dziewczyny ja uciekam do pracy majeczka juz na spacerku

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

29 lip 2008, 09:57

witam :ico_oczko:
Fintifluszka pisze:serduszko-widzisz nagle zostałas słoneczkiem :ico_oczko: nie wiem jak ja to wymyslilam :ico_haha_01:


hehe faktycznie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

pinkocoo u Maksymilianka hmm.marudny jak nie wiem..zeby mu ida :ico_noniewiem:

reniaa u nas wczoraj wyszedl pierwszy zabek dopiero..jeszcze jest tak malenki ze prawie niewidoczny ale ostry jak niewiem :-)

iwonanie zawczesnie wprowadzasz malej takie rzeczy :ico_oczko: ?

ja zmykam z malym na polko..jest piekna pogoda a on marudzi to papa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 lip 2008, 10:26

Witajcie!

Renia, dzieki za rade! Daj znac jak po wizycie kontrolnej, mam nadzieje ze juz wszytsko Ok bedzie!!

Witam znowu po dluzszej przerwie Serduszko/Sloneczko... :ico_oczko: I sto lat dla Maksia z okazji niedawnych urodzinek.

Justyna, super fotki!!!

Pinko, to meczacy dzien mialas faktycznie, wspolczuje!

Iwona, Majka to juz taka duza dziewczynka jest!!! :ico_brawa_01: Sliczne zdjecia!!

Ja wczoraj zrobilam Malemu zupke, ciekawe czy mu posmakuje.... babci zupke wcinal, to mysle ze moja nie bedzie gorsza...

u nas goraco strasznie, ale ja i tak kisze sie w pracy :ico_zly:

Moje chlopaki poszli do przychodni na szczepienie, ale nie wiadomo czy sie dostana, w wakacje to tam straszne zamieszanie, dyzury sa tylko nikt nie nie wie, paranoja... :ico_olaboga:

Mary i Monia to chyba o nas zapomniały!! Kasia, czasami cos skrobnie jak ma chwile.....
A Marcia??? Odezwij sie!! co tam u Was?? :ico_sorki:

Milego dzionka!

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

29 lip 2008, 10:30

Hello :)
Ja się na razie tylko witam! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych bejbusiów zaległych i bieżących. Póki co u nas zębisków nadal nie ma, ale chyba niedługo zacznie się raczkowanie. Znikam. pa!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 lip 2008, 11:26

Goonia pisze:ale chyba niedługo zacznie się raczkowanie.

Gabriel się unosi na kolanka i rączki, ale jeszcze słaby jest i sobie główką pomaga :ico_haha_01: opiera się na czółku i wtedy nie może iść, bo mu się łepek zawija, ale sposobem gąsieniczki troszkę pełza :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 lip 2008, 15:03

czesc wam a my czekamy bo dzisiaj kolezanki do Julki na urodzinki przychodza co do rowerka to zachwycona no i kuzynkom tez sie podobal

[ Dodano: 2008-07-29, 15:10 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

29 lip 2008, 15:23

Mariola,

no to pierwsza urodzinowa impreza Amelki... :-)

Pawelek juz zaszczepiony! Wreszcie spokoj na pare miesiecy! :-)
Moj "maly" chlopczyk wazy juz 8290g i ma 72 cm! Rozwija sie prawidlowo i dobrze przybiera. Mamy zaczac wprowadzac zoltko do zupki jarzynowej.

U nas tez zabkow brak chociaz dziasla napuchniete juz dawno i sliny ida jakies dobre 2 miesiace...... :ico_noniewiem:
Raczkowanie tez sie pomalu zaczyna, na razie pelza do tylu..... i jak sie go trzyma pod pachy to moco sie podpiera na nozkach, czasami na calych stopach uda mu sie stanac...

Upal nie do wytrzymania.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość