Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lut 2012, 19:06

pokaże Wam jak Iza pije mleko i nie ma innej opcji :ico_olaboga:

Obrazek

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 lut 2012, 19:06

a o której pójdzie Ci spać ?
Kąpanie będzie za jakieś 30 mi i o 19 myślę że zaśnie.A jak będzie to sie okaże i napiszę.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 lut 2012, 19:08

kwiatunio, no niezła Izka :-D
Spróbujcie tak jak ona :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 lut 2012, 19:10

pokaże Wam jak Iza pije mleko i nie ma innej opcji :ico_olaboga:
heheh no niezła pozycja .A nie jest jej źle??

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lut 2012, 19:11

Kąpanie będzie za jakieś 30 mi i o 19 myślę że zaśnie.A jak będzie to sie okaże i napiszę.
u nas po kapaniu chce iść od razu spać nie raz próbowałam aby z nami posiedziała jak Ją wcześnie wykąpałam ale nie było mowy :ico_noniewiem:
no niezła Izka
próbowałam Ją nauczyć picia normalnego na wznak ale strasznie płacze wtedy :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 lut 2012, 19:45

kwiatunio niesamowita jest Twoja córcia. Pierwszy raz widzę, żeby dziecko tak piło, a trochę dzieci już pilnowałam :ico_szoking:

A ja dziś muszę się wam pożalić. Alanek zleciał mi z łóżka naszego. Płakał niesamowicie. Ale na szczęście nic mu się nie stało tylko się wystraszył. Zawsze tak uważam na niego, a poszłam dosłownie na sekundę drzwi otworzyć dla teściowej. On spał i się przebudził widocznie, chciał iść za mną o czym ja nie wiedziałam i usłyszałam bachh a potem przeraźliwy płacz. Do tej pory nie mogę dojść do siebie. Jeszcze żadne dziecko nigdy nie spadło przy mnie z nikąd a moje własne tak :ico_placzek:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

16 lut 2012, 20:02

A ja dziś muszę się wam pożalić. Alanek zleciał mi z łóżka naszego. Płakał niesamowicie. Ale na szczęście nic mu się nie stało tylko się wystraszył. Zawsze tak uważam na niego, a poszłam dosłownie na sekundę drzwi otworzyć dla teściowej. On spał i się przebudził widocznie, chciał iść za mną o czym ja nie wiedziałam i usłyszałam bachh a potem przeraźliwy płacz. Do tej pory nie mogę dojść do siebie. Jeszcze żadne dziecko nigdy nie spadło przy mnie z nikąd a moje własne tak :ico_placzek:
nina najważniejsze, że mu się nic nie stało!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

16 lut 2012, 20:31

Iza już śpi :ico_sorki: Jula tez się zbiera do spania :ico_sorki:
Alanek zleciał mi z łóżka naszego. Płakał niesamowicie
najważniejsze że nic mu się nie stało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

16 lut 2012, 20:40

Nina mi Kuba też spadł jak miął własnie cos koło 6 mieisęcy a poszlam tylko na sekunde po picie...i słyszałam tylo bęc i płacz i co ? postanowiłam, ze majki z oczów nie spuszczę , zeby własnie nie doprowadzić do jej upadku i co? z tydzien temu spadła a była na łóżku z Kubusiem, on płakał jeszcze bardziej jak ona bo się strasznie wystraszył a ona tez płakąła bo sie wystraszyła, bo na szczęście jej nic się nie stało, .... ale gdzies kiedys czytałam, że bardzo duzy procent dzieci spada właśnie z łózek... teraz to jej nawet na sekunde nie zostawiam bez opieki a jak juz wychodze to zapniam ją w lleżaczku.

[ Dodano: 16-02-2012, 19:42 ]
Słuchajcie tak się zastanawiam czy i kiedy zapodac Majce grysik,,, co prawdaw zupie juz jadła, ale chciałabym taki na mleku modyfikowanym z tym, że mleka modyfikowanego nie zagotuję i jak ten grysik przygotować?
A myslę o tym bo moja pannica zaczyna mi się budzic wnocy z rykiem chyba głodna i dzisiaj np wstała o 12, 3 i 6 :ico_olaboga: to na dłużą mete nie do wytrzymania.. hm

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

16 lut 2012, 21:05

Alanek zleciał mi z łóżka naszego.
Kochana tak jak piszą dziewczyny najważniejsze że nic sie nie stało .
Jesteś najlepsza jak my wszystkie mamą ale każdemu takie coś może się przytrafić. Pilnujemy jak oczka w głowie ale nie da się w 100 % ochronić . Chociaż staramy się jak możemy.
Ale domyślam się co czujesz że zła jesteś na siebie i smutno ci że do tego dopuściłaś. Dobrze że nic małemu nie jest to jest najważniejsze.

Moja zasnęła zaraz po 19 i mamy labę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość