mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

09 maja 2008, 09:46

Noooooo Witam czas na kawe :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 maja 2008, 10:22

Melduje się z poranną kawką :ico_kawa: :-)
Maziu - zdjęcia ka super a najbardziej spodobała mi się fotka w okularkach z języczkiem - słodziutka :ico_brawa_01:
My całe pogryzione przez komary :ico_olaboga: Niki przychodzi i pokazuje mamo tu i każe smarować bąble jakoś brzydko podpuchnięte ma te ugryzienia kupiłam jej preparat po ukąszeniu Asio i smaruje jakoś zmniejsz się obrzęk :ico_noniewiem: chciałam coś odstraszającego to praktycznie żadne preparaty nie nadają się dla dzieci poniżej 6 roku życia - psikam ją normalnym ofem po czapeczce i ubrankach bo przecież inaczej to już chyba pożarły by ją te komarzyska :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 maja 2008, 10:39

dzięki wielkie za życzenia :)

u nas trochę lepiej, kup było wczoraj 7 a nie 15, więcej je i pije,
lekarka powiedziała, że do 7 dni może trwać ta biegunka,
więc u nas w niedzielę mija 7 dni

Maziu, słodkie te Twoje łobuzięta, a Ty masz taką ładną i miłą buźkę :)

jutro wyjeżdżam do rodziców,
gdybym już dziś nic nie napisała, życzę Wszytskim dużo zdrówka, pięknej pogody i dobrych humorków :)
trzymajcie się!

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

09 maja 2008, 10:58

Dzięki Elu bo ja to wogóle miła jestem :-D A co do komarów to ja cos w tamtym roku kupiłam dziewczyną :-) Edulitko byś musiała iść do apteki albo do jakiegoś ziołowego oni najlepiej doradzą czym dzieci smarować :- W tamtym roku to moja mała jeszcze nie zwracała uwagi jak ją komar ugryzł, nawet się niedrapała ciekawe co bedzie teraz :-D Wszystkim się tak przejmuje np. dziurkami na rączce , wiecie my mamy już takie kości a dzieci jeszcze takie dziureczki :-) strasznie ją to kreci wszystkim pokazuje co tam ma :-D

[ Dodano: 2008-05-09, 11:24 ]
Wiecie co zrobiła mała łobuziara :ico_szoking: Ide teraz do ubikacji otwieram kibelek i co widze :ico_szoking: Piękna opaska mojej martynki w środku :ico_olaboga: Starsza siostra niechciała się z nią podzielić to mała ja załatwiła na cacy :-D

[ Dodano: 2008-05-09, 11:25 ]
A czemu te zdjęci sa takie pochowane :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

09 maja 2008, 12:31

mazia, - co do dołeczków w dłoni to moja też się dziwi że je ma :-D a wczoraj w aptece byłam i mówią tak jak napisałam że wszystkie środki dla dzieci od 6 roku życia zalecane bo nie są testowane na dzieciach :ico_noniewiem: więc kupiłam of i psikam ubrania no i ten Asio z ziołoleku na ukąszenia. Nikola przynosi mi ten asio i pokazuje bąble żeby jej smarować i dmuchać.
No to Matyldzia załatwiła Martynke :ico_smiechbig:
My już byłyśmy na spacerku dwa razy a wrócić do domu z Nikolcią to poprostu masakra jak tylko widzi że zbliżamy się do klatki to już krzyczy i ucieka :ico_olaboga: a jak ją wniose do domu to okupuje drzwi i krzyczy pa pa :ico_olaboga: już sił nie mam do mojego małego spacerowicza :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

09 maja 2008, 12:51

Cześć

Elu- dużo miłości Wam życzę i szczęścia i zdrówka buziaki :-D

A ja miałam dwa dni okropne po tym upadku małego pojechaliśmy jednak wieczorem do szpitala i załozyli mu szew na wargę, zryczałam się, pokłóciłam z męzem i nie spałam całą noc, wczoraj pojechalismy jeszcze do innego chirurga , zeby zobaczył, powiedział że trzeba czekać az się zagoi nie wiadomo czy bedzie ślad czy blizna czy wypukłe troche,a moze całkiem się wchłonie, całe mu zaropiało nie moze jeść wyglada fatalnie, a ja mam dosyć boję sie go puścić żeby się czymś nie uraził w warge albo nie upadł nie uderzył, nie wiem jak teraz go z oczu spuszcze, dzisiaj juz troche ochłonęłam ale boję się strasznie jak to się zagoi, bidulek teraz usnął po dwóch godzinach usypiania

Kasiulka- jak widzisz nie miałam czasu zrobić tych fotek w dodatku aparat mi padł muszę naładować i moze wieczorem coś cyknę o ile mały uśnie bo wczoraj od 20 nosiłam go do 22; nie wiedziałąm, ze te narozniki są mniejsze chociaz nam ten pasi, poduszki wzięłam crem takie jaśniutkie, jestem zadowolona dobrze wykonany dobry materiał tak jak piszą jest ok choć na poczatku się bałam go kupować bez obejrzenia , w sklepach nie widziałąm takiego dużo gorsze i nie wybrałabym lepszego i w dodatku za taką cenę, plecam, a na ich stronie też mają sklep i też mozna kupić za ta samą cenę jak nie chcesz przez allegro; a Konradek podniecony na maxa Kornel tez pewnie by się zsikał ze szczęścia, a jak fasolka brzucholek rośnie?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 maja 2008, 13:09

ja się melduję na południową kawkę :ico_oczko:
wcześniej byliśmy na "spacerze",cały spędziliśmy na poczcie :ico_olaboga: :ico_puknij: .Masakra,ludzie są okropni,nie widzą nie słyszą ,że dziecko w kolejce ma już dosyć :ico_zly: .Postaliśmy ,załatwiliśmy sprawę i czas było wracać na spanko do domu :ico_szoking: .Na szczęście ja na razie nie mam takiego strasznego złośnika w domu i tylko czasem pokazuje humorek,a tak to da sobie wytłumaczyć,że czas spać ,że trzeba do domku itd.-kochane moje chłopaki.

Teraz zachciało mi się naleśników i smarzyłam jak wariat,może któras chętna ,bo tyle nasmarzyłam ,ze chyba tydzien będziemy jedli :ico_oczko: .Jutro znów jedziemy do rodziców,bo w niedzielę mamy komunie :ico_brawa_01: .Edulitko i co kupiliście męża chrześnicy na prezent.Ja się napaliłam na łańcuszek z serduszkiem i tak zostało :ico_brawa_01: .Mam nadzieję ,że się spodoba :ico_noniewiem:

Elu udanego i przede wszystkim zdrowego pobytu u rodziców :-) .Odpocznij wreszcie ,bo ciebie ta Jasiowa choroba też napewno wymęczyła.

[ Dodano: 2008-05-09, 21:37 ]
hop hop co wy sobie żarty robicie :ico_nienie:

wszystkie gdzieś pouciekały :ico_placzek:

miłego weekendu :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 maja 2008, 22:29

Mery - biedactwo Kornelek napewno mu niewygodnie i nieswojo z tą rozwaloną wargą ucałuj go od nas :ico_buziaczki_big: w policzek, myśle że ładnie się wchłonie dziecią lepiej się goi niż dorosłym nasza Niki raz tak rozwaliła warge i też chciałam lecieć z nią na pogotowei ale mój mąż powiedział że panikuje i jakoś nie pojechaliśmy samo się zagoiło i praktycznie nie ma śladu tylko jak naciągnie się jej warge to taki groszeczek malutki i lekko mniej czerwone usteczka w tym miejscu. Kornel to chłopczyk więc nawet jak zostanie ciupcia blizna to nawet uroku mu doda - wiem jak się czułaś i jescze do tego kłutnia z mężem ale naprawde nie możesz sobie zażucać nic dlatego że nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć i wszystkiemu zapobiec :ico_noniewiem: będzie dobrze uśmiechnij się i uszy do góry.
Iwciu, - co do prezentu to ja byłam za łańcuszkiem z zawieszką i kolczykami ale mój się uparł że kase więc zostawiłam tak jak chciał bo wkońcu to jego chrzestnica i nie zamierzałam już z nim dyskutowac bo przecież jego rodzicielka tez mu tak radziła więc zrobił jak chciał :ico_noniewiem: . Jutro znowu odwiedziny u mamusi już się ciesze bo znowu będe wysłuchiwała jakichś docinek i dziwnych wypowiedzi z kontekstami :ico_olaboga: już nie moge się doczekać :ico_oczko: :ico_noniewiem:

My dziś kupiliśmy Nikolci piaskownice drewnianą - ona uwielbia grzebać w piachu to jak już Marcin ją zmontuje i zaimpregnuje to choć chwile sie zajmie :-) sypie piasek do wiaderka i woła babo - babo :ico_haha_02:

Pomór tu straszny gdzie się pochowałyście...

[ Dodano: 2008-05-11, 10:48 ]
Nikogo dalej nie ma :ico_noniewiem: nic ja też uciekam życze miłej niedzieli :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 maja 2008, 15:12

Witam Panie :-)

U nas wiosna, lato, troszkę pokropiło ale to dobrze :-D
My z Wiki wciąż mamy katar, ale nie przejmujemy się nim, kiedyś przejdzie :-)

Całuski dla Kornelka, Mery do wesela się zagoi, zapomnicie szybko o wypadku :-)
Iwciu to się ciesz, że maluch grzeczny, mnie Wiki czasem odstawia takie sceny że mi wstyd, jak np. rzuca się na trawnik (bo tam bardziej miękko niz na chodniku) i wrzeszczy, biorę na ręcę a ona mnie bije po głowie, no ale co ja mogę, nic.. Muszę to przetrwać, bo każda bardziej gwałtowna reakcja powoduje, że ona jeszcze bardziej brnie w te swoje humorki.

Jutro do pracy idę, lubie tak wracać i czekam na moment ja Wiki podbiega i się przytula. Tęsknie za nią, ale dobrze mi z tym, że odpoczywam od domu...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 maja 2008, 09:35

Witam jestem dziś pierwsza no ale mam nadzieje że nie ostatnia :-) dziś mam cały dzień męża więc musze go wykorzystać i pozałatwiać jakieś zaległe sprawy, a później na działke :ico_haha_01: bo robi tą piaskownice dla Niki :ico_brawa_01: ona w tym piachu to tak grzecznie się bawi że :ico_szoking: jest chwila spokoju bo jak gdzieś biega czy idzie to wszystko ją tak absorbuje że milion pytań i gadania :ico_haha_02: cieszy mnie to bardzo ale chwilami już nie mam sił odpowiadać setny raz co to ? :ico_olaboga:
miłego dnia życze i wpadajcie choć na chwilke i piszcie co tam u was
Kasiulko - ty słoneczko obowiązkowo melduj co i jak żebyśmy się nie martwiły :ico_nienie: prosze się odezwać :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość