Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 maja 2007, 11:54

No i mala sie obudzila ale to nic teraz sobie siedzimy w sypialni tam jest komuter i nasze lozko i malutka sobie siedzi w swoim krzeselkui patrzy co mamusia robi .. A mama klika sobie bo lubi : :ico_oczko:

Maggie powodzenia u dentysty ja na szczescie moje zeby mam juz porbione :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-15, 13:06 ]
Ok mala Nicole sobie wlasnie lobuziaczy.. Pada deszcz a ja mam robote w domku musze jeszcze dzis :ico_prasowanko: i musze ugotowac i zobacze jeszcze ..

Maggie w tabelce mozesz dopisac nam zabki malej Nicole ida zabki na gorze ma juz 2 sztuki takie fajne poloweczki jej widac czyli w tabelce ogulnie mamy 4 zabki :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

15 maja 2007, 13:53

dzien dobry :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_buziaczki_big: dla Was kochane za cieple slowa :ico_haha_02: musze przyznac,ze niekiedy czulam sie osamotniona, bo jednak wszystkie chyba jzu nie cycujecie ...
Mama_Kingi pisze:Ja chętnie też bym karmiła cycem Kingę dłużej, ale niestety w wieku 7,5 miesiąca wykiełkował jej zębol i nie było mowy o ciąganiu cyca.
u nas takze byl moment kryzysowy i troche sie naplakalam, gdy moj gryzon zaciskal szczeke na piersi :ico_olaboga: ( czasami juz przysypial, wiec nawet nie moglam reagowac gwaltownie :ico_smiechbig: )ale mamy to juz za soba i musze sie pochwalic,ze coraz czesciej Kourosh odstawia sam piers w porach karmienia i czeka najpierw na jedzonko,a pozniej troche pociumka :ico_noniewiem:
Granica roku jest ostateczna i nawet jesli bedzie placz nie z tej ziemii nie bedzie juz cyca :-) mam nadzieje ... :ico_noniewiem:
Kristi pisze:ogulnie mamy 4 zabki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nicoli!!!
zubelek pisze:Muszę się jeszcze-tylko nie wiem czy pochwalić czy pożalić -Gabi włazi na łużko,fotele,krzesełka...włazi i staje na równe nogi i muszę mieć wszędzie oczy...jeszcze dobrze chodzić nie umi a już po meblach skacze
a to spryciula mala :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Kourosh jeszcze sie nie wspina za to jak maniak , w ekspresowym tempie raczkuje do telewizora albo do kuchni , a mama za nim ... chyba znudzily sie jemu zabawki ... skolei gdy moj D jest w poblizu Maly bawi sie jakgdyby nigdy nic :shock:
Maggie pisze: Mają mi dokończyć kanałowe leczenie, bo zaczęłam leczenie przed ciążą,
:ico_pocieszyciel: nie boj sie Madziu! Nic nie bedzie bolalo :ico_haha_01:
Co do bloga to za mna chodzi pomysl zrobienia pamietnika w bardziej tradycyjnej wersji : zeszyt, zdjecia, wpisy od znajomych ... niemal codziennie ostatnio o tym mysle i chyba powoli nabiera to ksztalu :ico_haha_02: i dodam,ze zarazilyscie mnie i juz glowkuje o pierwszourodzinowym przyjeciu Kourosh'a ...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 maja 2007, 14:01

Ja znowu tylko na chwilke.
Na wet nie mam czasu was w całości doczytać :ico_placzek:
Dzis znowu mam nocke w pracy :ico_placzek:
Adabez problemu już raczkuje i staje przy wszystkim przy czym się da :ico_haha_02:
Buziaki dla wszystkim mamuś i dzieciaczków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

15 maja 2007, 14:01

Kristi pisze: A jesli chodzi o nocnik to ja mysle ze jeszcze za wczesnie ale slyszalam juz przypadek ze dziewczynka miala 6 miesiecy i taka pewna mama juz ja uczyla na nocnik robic.. to bylo i jest dla mnie chore ta mama zachowywala sie tak chocby na pampersach oszczedzala no ale juz nic nie mowie tylko swoje pomysle
dzis bylo pierwsze ladowanie na nocniku i bylo to ziiiiimne uczucie :-D Kourosh byl w szoku i wstal szybciutko, zachichotal , raz jeszcze usiadl , ale tylko na sekunde, a pozniej wstal i wtulil sie w mame :ico_oczko: i to na tyle ... nic na sile :ico_haha_01: jutro raz jeszcze o tej samej porze, ale tylko jesli sam zechce posadzic swe literki ... co do wieku to kazda mama zna swoje dzieciatko najlepiej i kazda z nas popelni jakies bledy ... poza tym mysle,ze niektore dzieci nocnikowanie jako zabawe traktuje i poki nie sa do niczego zmuszane to wszystko jest w porzadku :ico_haha_02: a tak na marginesie to ile razy dziennie Wasze dzieciaczki rozpoczynaja produkcje :-D ? Kourosh tylko raz :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 maja 2007, 14:02

Aniu z twojej Gabrysu niezła agentka :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

15 maja 2007, 14:25

Witam cieplutko, choc pogoda u nas szro-bura!!!
No i dzien niejadka trwa dalej - Oskarek nie chce jesc niczego - zadnego normalnego jedzenia ani takiego dzieciecego. Wczoraj zjadl tylko jogurt i przystawil sie do talerza z obiadem swojego chrzestnego - podziumkal troche ziemniakow z sosem. Rano dzisiaj tez wymyslalam cuda ale wszystko ladowalo na podlodze.
Oskarek wisi tylko na cycu - bo ja jeszcze karmie piersia :ico_wstydzioch: Cycowal juz mniej ale odkad zaczela sie masowa produkcja zebolkow wisi na cycu co sekunde. A nie bylo juz cycowania w dzien w ogole a teraz wszystko od poczatku :ico_placzek:
Ja sobie tak jeszcze mysle, ze chyba produkcja zebolkow znowu ruszyla (potok sliny) i stad te niejadkowe dni. Zauwazylam, ze Oskarek nie chce gryzc niczego co jest choc troche twarde - moze bola go dziaselka. Mam nadzieje, ze w najblizszym czasie wszystko wroci do normy.

[ Dodano: 2007-05-15, 14:37 ]
maggie powodzenia w zakladaniu bloga!!! Na pewno wszystko pojdzie gladko. Mi takze marzy sie takie dzielo, ale raczej na moim ciezko chodzacym kompie - marne szanse. Choc mezus obiecal, ze wkrotce kupi mi nowy :-D
diem u nas kupka rowniez jest raz dziennie. Co do nocnika to Oskarek na razie tez z niego ucieka, ale z gola pupa uwielbia latac po mieszkaniu. No i moj Oskar ma tak samo jak Twoj Kurosh - jak ja jestem z nim to nie potrafi u mnie usiedziec chwilki spokojnie, natomiast z tata bawi sie na calego i nawet bajki oglada prawie sie nie ruszajac. :-D Mnie caly czas szarpie za bluzke i wola "didi" wiec chyba tylko z tym mu sie kojarze :ico_szoking:
zubelek mnostwo zdrowka dla Twojej Rodzinki!!!!!!! Oby w koncu chorobsko opuscilo Twoj dom na dobre!!!
Kristi gratulacje za zebolki u Nicolki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny tak sie zastanawiam czy ja nie powinnam juz opuscic ten watek i przeniesc sie pietro nizej??? :ico_placzek: :ico_placzek: jak myslicie??? musze???

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 maja 2007, 14:46

edyta82, zostań z nami. Ciężko będzie zmienić towarzystwo Mamuś, które się "zna".
Życzę, aby Twój Oskarek odzyskal szybciutko apetycik.
Moja Kinga chyba zwariowała. Ciągle płacze. Zaglądnęłam jej w buziaka- widać dwa nowe ząbki. Dopiero kiełkują. Ale jeszcze jeden jest w natarciu. :ico_szoking: . Nasmarowalam jej dziąsełka żelem, czopeczek w pupkę i teraz śpi. Oj, jak mnie wymęczyła...
U nas kupka jest 2 albo 3 razy dziennie. Ja tłumaczę to tym, że mała ciągle coś je i musi sobie przygotować żołądeczek na kolejną porcję jedzonka. O nocniczku jeszcze nie myślimy.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 maja 2007, 15:08

A moja Nicolinka to sobie teraz zasnela i spi w swoim wozku jakos ostatnio lubi w nim zasypiac.. Pozatym to moj maly lobuz juz ma opanowane otwieranie szafek w kuchni,i wyciaganie rzeczy z nich i takie mala postepy robi ze to szok i zaczyna coraz czesciej mowic cos w swoim jezyku :ico_oczko: Ciesze sie za kazdym razem jak cos sie odezwie a mama to wola caly czas najbardziej jest smiesznie jak jej daje jesc i jej cos smakuje to potem mowi mniam mniam mama mniam :ico_brawa_01: :-D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

15 maja 2007, 15:19

Mama_Kingi pisze:Moja Kinga chyba zwariowała. Ciągle płacze. Zaglądnęłam jej w buziaka- widać dwa nowe ząbki. Dopiero kiełkują. Ale jeszcze jeden jest w natarciu. . Nasmarowalam jej dziąsełka żelem, czopeczek w pupkę i teraz śpi. Oj, jak mnie wymęczyła...
osz te zebiska :ico_zly: brawa dla dzielnej Kingi :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 maja 2007, 15:20

Ok to ja dalej sobie ukladam w szafie :ico_oczko: Tak to jest jak sie tylko rzeczy wciepuje i nie uklada ale niema sprawy mam czas to poukladam :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość