Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 cze 2009, 22:25

:ico_tort: :ico_tort: Stawiamy na 8 miesiecy Antka i uciekam spać
Dana głowa do góry teściowa moze ma weksle a szwagierka jak chce to niech idzie do fryzjera i płaci moze jej sie spodoba i będziesz ja miec z głowy ,a tak powaznie to co za pi.... dwie to ty nie mozesz mieć znajomych i czasu dla siebie :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 cze 2009, 22:30

Dana Dobrze! Nie odzywaj sie! A niech sie pocaluje w nonono :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: moze pomysli, zrozumie i przeprosi!

A powiem Wam, ze uwielbiam widok pupy Niny jak jest taka bielutka bez zadnych odparzen - i wlasnie zaczelo jej przechodzic, no super jak otwieram pieluche i nie widze juz tej krwisto czerwonej plamy - ale Nina zaczela robic niesmierdzace kupy i nie czuc przez pieluche!!! Masakra, bo jeszcze kilka kropeczek jest :(((( mam nadzieje, ze jutro juz nie bedzie ani sladu! A naprawde jak widze ze jej przechodzi to odrazu mi sie usmiechac chce :):):) zeby tak jeszcze katarek przeszedl - a ta spryciula nie chce pic syropu, moj maz zaciska jej usta w taki dziubek jak rybka, ja jej chce wlac a ta tak potrafi zacisnac zeby ze sie nie da :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: wszystko na okolo jest mokre z syropu (swoja droga smakuje obrzydliwie :/ ) no i marze o tym zeby to odciaganie katarku juz sie skonczylo :(

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2009, 22:31

dana, ja dzisiaj zobaczylam na wadze ze kilo mi myklo wiec polecialam wreszcie spodnie kupic :ico_sorki: i nawet wbilam sie w rozmiar 10 :ico_sorki: no ale przed ciaza nosilam 8 a i czasem 6 jak byly wieksze wiec ta 10 zedne pocieszenie dla mnie :ico_placzek: ale widze malenkie swiatelko w tunelu...bardzo malenkie :ico_noniewiem:
ja tez jutro ide z Iga do lekarza zalatwic wreszcie to szczepienie wzw/b i gruzlice bo musze tu dodatkowo kupic bo nie robia :ico_zly: no i ide ze soba zeby mi badanie krwi zrobil i zapytac sie bo jak bylam w ciazy wyszla mi taka mala kuleczke i nie znikla :ico_szoking: wiec chce sie zapytac co dalej z tym faktem :ico_noniewiem:

Dana nic sie nie martw Wera bedzie ok :ico_sorki: obserwuj tylko a i tak idziesz jutro do lekarza to ja obejrzy

[ Dodano: 2009-06-07, 22:35 ]
yoanna, ja jak musialam Iguli dac syropek dawalam ta specjelna szczykawka bo inaczej nie hciala ruszyc :ico_nienie:
no i dobrze ze Nince przechodzi obparzenie :ico_sorki:
slonko2008, wszystkiego dobrego dla Antka :ico_tort:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 cze 2009, 05:46

Aj wszystkiego Najlepszego!
Kurde dziewczyny teraz to ja chce rozwodu ;( moj M wyszedl z kolega z ktorym zawsze sie tak najeb%&^ ze wraca i nie moze otworzyc drzwi (wlasciwie dwa razy to zrobil) dzis poszedl trzeci raz i chyba ostatni, dzwonie do niego od 3 zapytac kiedy bedzie a tymczasem go dalej nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: nie wiem czy mam plakac bo mu sie cos stalo czy sie wkurw$^$ bo zaraz przyczolga sie tutaj ;( nie mam nr do tego kolegi bo jak zwykle zapominam go sobie zapisac ;( nienawidze go za to, skopalabym mu jaja!!! Naprawde :( Nina mi nie spi, ja mam dzis egzamin, seminarium i caly dzien mnie nie bedzie a on ma sie zajmowac dzieckiem - i znowu mam nie isc na egzamin bo nie bede w stanie zostawic malej z nim jak bedzie skacowany? no kurw#$#%$#%$#^$%#&#^%*^&( AAAAAAAAAAAAAAAA pojde chyba na 8 rano na silownie zeby sie wyzyc bo inaczej chyba mu kopne w krocze!!! Powaznie gdyby nie to ze musze zaliczyc to bym spakowala mala i siebie i sie wyprowadzila, i zrobie to nastepnym razem jezeli powie ze chce z nim wyjsc, powaznie!! A to kolega, z ktorym jak kiedys wyszedl inny kolega to zmarl :( bo go pobili ... wiec chyba moge sie martwic nie?

[ Dodano: 2009-06-08, 06:50 ]
Po co mi to wszystko? Co za bezmyslny czlowiek :/ zawsze mysli o tym zeby byc wyspanym do pracy, ale o tym zeby byc wyspanym bo caly dzien ma sie zajmowac corka nie :/ a wiecie co jest najgorsze?ze jestesmy 7 lat ze soba a imprez wspolnych moge sie doliczyc na jednej dloni :/ i co gorsze on nawet nie mysli o tym zeby mnie gdziekolwiek zabrac :( nawet do kina chcial isc dzis sam, bo mowi ze chce ogladnac film a ja i tak usne :ico_olaboga: :ico_olaboga: no co za nonono!! wRrrrrrr nienawidze go!! Przynajmniej Nina mi poprawia humor bo siedzi w lozeczku i sie bawi butelka i smieje przy tym :))))

[ Dodano: 2009-06-08, 07:51 ]
Dodzwonilam sie do niego dopiero o 6 rano i na pytanie gdzie jestes - spokojnie odpowiada ze u kolegi, no co za nonono!! Dalej go nie ma ale juz podobno "za chwile" bedzie. Boshh z kim ja jestem :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja chce milego wrazliwego mezczyzne :( ktory bedzie odpowiedzialny!!

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 cze 2009, 09:23

witam! :ico_haha_02:

yoanna co tu dużo pisać ot cały facet!!! :ico_zly: im oczywiście wolno,wszystko wolno,no niestety my musimy siedzieć w domu i zajmować się dziećmi !!!!
ile ma lat twój mąż?(jeśli mogę zapytać) ale pewnie jeszcze młody,to pociesze cie że mój się zmienił jak stuknęła mu 30 :-D a tak to też miał w głowie tylko imprezki :-D na szczęście wkońcu zmężniał :-D i jest poprawa dosłownie o 180stopni z czego się bardzo cieszę ale swoje przeżyłam i nie lubie do tego wracać :ico_placzek:

u nas noc ok,jak zawsze na szczęście!!! :ico_brawa_01:

ale ze mnie..... slonko dużo zdróweczka dla Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kurcze od kilku dni mały po nocy nie chce mi pić mleczka :ico_placzek: nie wiem już co mam mu dać w zamian,dziś zrobiłam mu kaszke dopiero ok 8! a do 8 męczyłam go tym mlekiem a on i tak miał je w nosie :ico_olaboga: może powinnam spróbować jakiegoś innego mleka,albo z kleikiem ryżowym :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
a zjadł kaszke i już kima :ico_brawa_01:
a wiecie co pisałam o tym zapaleniu spojówek-niby alergiczne moich dzieci! no ale ja alergii nie mam ,a teraz i mnie dopadło,mam czerwone oko,szczypie i jest spóchnięte :ico_zly: :ico_zly: ahhh mam nadzieje ze nie wróci do moich dzieci,ja mogę się męczyć ale już one nie! dość!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 cze 2009, 10:57

Witam

u nas chmurzy sie, ale na razie nie pada i slonko przyblyskuje, ale co z tego jak zimno jest,buuuuuuuuuuuu

Eris juz zasnal , a ja siedze na necie, ale trzeba bedzie troche ogarnac mieszkanko choc okropnie sie nie chce.

Dzwonilam do gina, mam wizyte na jutro tylko pozno bo na 16.15 bedzie mnie badal, bo lepiej sprawdzic czy wszystko ok.
Pati85, to o ktorej oststni raz Erisa kladziesz ?
no tak do 17 jesli nie spi to juz nie klade, bo pozniej wojuje mi do 22, ale wczoraj zasnal nam w aucie jak wracalismy od tesciowej, myslalam, ze tez bedzie siedzial do 22, ale nie, wykapalam i zasnal o 20.15.
Ale teraz ma tak 2 drzemki, teraz wlasnie spi pospi okolo godziny, a pozniej poloze go tak 14-15 pozniej juz nie

[ Dodano: 2009-06-08, 10:59 ]
slonko2008, wszystkiego najlepszego dla Antka za 8 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

yoanna
, nieladnei postapil Twoj maz, napisz o ktorej zjawil sie do domu i co zrobilas

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 cze 2009, 11:50

Moj maz zjawil sie o 7.30, nawet nie byl pijny, ale wiecie czemu przyszedl tak pozno? Poszli na ta skalki, nie wypili duzo bo po 3 piwa i wodke obalili (a on ma 26 lat :) no i tak sie upil, ze skonczylo sie to womitem u kolegi w domu (ktory mieszka kilka krokow, no i podobno zasnal i dlatego nie odbieral :/ no co za nonono! A ja zadzwonilam do niego krzyczac, ze jest poje%^ i ze Nina nie spala cala noc i ma sie nia zajac bo ja jestem spiaca (przyszedl, Nina szalala, on sie nia zajmowal a ja smacznie spalam, po czym przebral ja, nakarmil, uspal, a ja pojechalam na silownie, a jak wrocilam to Nina znowu spala, a on wlasnie zamykal oczy zeby pospac i Nina sie obudzila, wiec wzielam ja i powiedzialam, ze ja nie mam czasu sie nia zajmowac, i sie wkurzal bo widac ze ledwo cieply, teraz siedzi z nia caly czas, a ja wychodze, mimo ze egzamin mam o 15 to wychodze o 12, a niech siedzi caly dzien (mowi ze pamietal ze ma sie mala zajmowac i nie wie czemu go tak zmoglo... powiedzialam rowniez, ze jak jeszcze raz wyjdzie na impreze i wroci w takim stanie to sie pakuje i wyprowadzam, i wtedy juz bede miala w nonono to o ktorej i kiedy wraca, a on wie ze jestem nerwowa w niektorych kwestiach i nie zartuje, zabiore auto, spakuje Nine i walizke i pojade pfiu skoro nie pracuje to zawsze przeciez moge to zrobic :))

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

08 cze 2009, 13:46

yoanna, wspólczuje ci... ale cóz to sa chłopy.... oni mysla ze jak my wychowujemy dzieci to nic nie robimy iotd... sa egoistami chociaz ja za bardz\o nie moge narzekac bo chlop nie riobi mi wyskokow a jak juz pije to w domu ale w niczym nie pomaga wiec masakra ehhh te cholpy!!!!!!!!!!!!!!!

a chcialam sie zapytac czy 8-10 h snu na dobe dla 5 mies dziecka to nie za malo?? bo Klaudia tyle m spi;/

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

08 cze 2009, 15:31

Witam was cieplutkooooo w ten sloneczny dzionek.

Najpierw gratki dla naszej wybitnej,uzdolnionej matematyczki,,a mowie tu o yoasiMAsz czym sie chwalic ,wiec rob to czesto,gesto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Maz powinien byc z ciebie dumny a nie prawic ci przykre slowa tzn ze jego siostra zdolniejsza itd.Oj mnie to by wkurzalo i powedzialabym mu do sluchu.
Ty cwiczysz z instruktorem czy jak,bo tak ciagle o nim wspominasz??:-))A jaki masz cel na fitness,bo wiem ze schudnac juz raczej nie chcesz :ico_nienie:

dana--To co piszesz to szczyt wszystkiego.Czesto tak jest ze z rodzina najlepiej an zdjeciu.Wierze ze przechodzisz z nimi makabre ale wydaje mi sie ze czasem dobry jest ladny usmiech do zlej gry,,chociazby wsrod bliskich.Nie ze teraz obroci sie wszystko przeciw Tobie mimo ze na to nie zasluzylas.
Zdjecia w podpisie cudo.Corcia faktycznie ladna,,no i lekki makijaz czy mi sie zdaje??No i te dlugie wlosy,,ehh marza mi sie tez takie,ale juz chyba jestem za stara i tak szybko mi nei urosna :ico_zly: :ico_haha_01:

milutka jak ze snem Klaudusi??Lepiej i dluzej sypia??Moj synek tez malo spal i wcale to wn iczym nei przeszkadzalo.Wszystko moze sie jeszcze zmienic.A wiec mysle ze nie masz powodow do zmartwien.JAkby byla napradwe spiaca i zmeczona to zapewne by usnela.

Pati JEstem ciekawa co powie ci gin.Zdaj nam relacje.
Jak sie zapomnie chociazby jednej tabletki to mozna bardzo szybko zaciazyc--niestety.
Pamietam ze jak odstawialm tabsy to dostalam okres po okolo 5 tygodniach.To tak na marginesie do yoanny

marta --u was jest inna rozmiarowka.Nr 10 to inaczej 36???
Ja moge jesc wszystko i nie potrafie przytyc a przydaloby mi sie troche pupy :ico_zly:
Moj ssak ze mnie wszystko wyciaga.

slonko--gapa ze mnie.Duzo zdrowka dla Antosia :ico_brawa_01:

wiola--pracujesz juz?ßjak w pracy???

Agusia--Z tym okiem to moze jakis zarazliwy wirus :ico_noniewiem: Oby szybko minelo.Przemywaj rumiankiem lub sola fizjologiczna

Dla reszty babinek buziaki

A moj Eryczek wszedzie wchodzi,siada ciagle,,trudno upilnowac.Dzis starszy synus rzucil na dywan kartke ,ja poszlam go przemyc a w tym momencie Eryczek przechwycil i sie nia rozkoszowal, no i niestety dlawil :ico_placzek: :ico_placzek: NA szczescie nic powaznego sie nie stalo,ale mi rece drzaly ze strachu.

To tyle o nas.Dzeici spia a u nas bloga ciiszaaaaaaaaaaa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 cze 2009, 17:28

Dzien dobry :))
Wiola a wlasnie zrobilo sie ladnie i Ty w pracy!! Wykrakalas sobie :( ale ja tez caly dzien poza domem.
Co do silowni, to instruktor tylko przychodzi i pyta czy czegos potrzebuje :P ale jak patrzy w moja strone to juz miekna mi nogi :P:P
A ja probuje ujedrnic pupe i chce wzmocnic miesnie brzucha i klatki piersiowej. Chudnac niebardzo, raczej nabrac w masie :/ zwlaszcza w rekach bo sa jak patyczki :(

Ach ide bo wlasnie weszlam, biore mala, mojego wyrodnego meza i jedziemy na zakupy :)
Milego dnia!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość