Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 kwie 2007, 17:56

Jaś dziś płacze i płacze jak nie płacze to marudzi, eh, te zęby...

Asiu, ja chyba też kupię exomegę do kąpieli, też pewnie z 50 pln kosztuje?
a jak się stosuje do kąpieli to sie juz nie smaruje czy też trzeba?
buzię też exomegą smaruje...

[ Dodano: 2007-04-03 ]
gryzie swoją rękę na zmianę z moją, czasem i tę i tę jednocześnie i cały czas muszę go nosić albo na kolankach trzymać...

[ Dodano: 2007-04-03 ]
mieszkamy na parterze, mamy duży balkon i jakieś chamidło z góry wrzuca nam pudełka po pizzy i mąż właśnie poszedł do sąsiadów poszukać winnego

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 kwie 2007, 18:23

Elus ja zawsze po kąpieli smaruje jeszcze kremem. Raz tego nie zrobiłam i miała skóre jak tarka. Elu ten płyn faktycznie ma podobną cenę, ale wg mnie jest o wiele lepszy niż to oilatum, które dla mnie jest przereklamowane.
Co do kaszki, to raczej innej ze względu na alergię dać nie mogę, a mała musi dostać w końcu coś więcej niż mleko, więc nie będę wybrzydzać co do ceny. Zresztą jeśli chodzi o zdrowie dziecka to nie liczę ile wydam bo jej zdrówko jest dla mnie najważniejsze. Więc jutro uderzam z kaszką i jestem dobrej myśli :ico_haha_02: W końcu kiedyś musze zacząć myśleć pozytywnie. Uciekam do małej dziś też jesteśmy same, ale tylko od 18 do 23 :ico_haha_01: Dziś zaczyna się Magda M :ico_haha_01: nie wiem czy oglądacie, ja baardzo lubię...

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Mosob a twój mąż utył troszkę po tej kaszce, może ja zacznę ją szamać :ico_oczko: bo chcę troszkę nabrać ciałka :-D Całuski kochane

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

03 kwie 2007, 18:51

WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA OLEŃKI
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

My dziś byliśmy na spacerku dwa razy, mały się wyspał i znów w nocy będzię pobudka,oj ten Kornelek rozrabiak się zrobił, rządzi tylko na rączki by chciał, a krzyczy, babcia go rozpuściła niedługo pojedzie a ja będe miała przechlapane, zrypana jestem dzisiaj i głowa coś zaczyna mnie boleć, a jeszcze kąpanko, potem mam nadzieję też Madzie M obejrzeć,

Maritka- myślałam, ze test zrobiłaś, ale obstawiam,że : jesteś :ico_ciezarowka:

Jejku jak mały piszczy, czy Wasze skarby tez tak piszczą głośno, czy Kornel tylko odstawia takie krzyki, tak jakby lubił słyszeć swój donośny głoś, musze się iść z nim pobawić bo ogłuchnę zaraz

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

03 kwie 2007, 19:23

Moj Aniolek juz wykapany i slodko sobie spi :-D ktora ma tak dobrze jak ja ?? :ico_haha_01: wkoncu mam czas dla siebie :ico_brawa_01: asiapanda, ja tez uwielbiam Magde M i bardzo sie ciesze ze zaczynaja sie nowe odcinki :ico_brawa_01: aaaaaa........zapomnialam sie pochwalic najnowszym wyczynem mojej Olci,dzis pierwszy raz obrocila sie z pleckow na brzuszek :ico_brawa_01: normalnie skakalam ze szczescia a jej sie tak spodobalo ze po kapieli nie moglam jej ubrac tak sie wiercila i co chwile na brzuszek przewracala.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 kwie 2007, 19:34

Kasiula najfajniej jak tak robi podczas przewijania zwłascza jak jest kupa :ico_oczko:
Gratulację dla Oleńki za ten wyczyn :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

03 kwie 2007, 19:44

asiapanda, masz racje,zwlaszcza jak jest kupa wtedy to ja sie musze nagimnastykowac zeby ja przebrac i niczego nie ubrudzic.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

03 kwie 2007, 19:47

Asiu ja tez nie oszczedzam na Oli i od razu ta kaszke kupilam i u nas nie sprawdzila sie
a maz jak byl chudy tak pozostal

ja tez ogladam Magde M a Brodzik jest :ico_ciezarowka: czy nie???

Ole dzisiaj wysypalo ,najwiecej na dole policzkow,za uszami i troche na brzuszku :ico_olaboga: nie wiem czy to potowki czy uczulenie. z nowych rzeczy jadla chleb,zupke z krolika z bobo vity a ja sledzie

jedziemy jutro do przychodni

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

03 kwie 2007, 19:48

Moja mala tez ma od jakiegos czasu jakies plmy na udach i na raczkach,czasem bledna a czasem sa bardzo zaczerwienione,nie wiem co to jest? :ico_noniewiem: dzis zauwazylam ze nawet buzka jest jakas taka szorstka,mozecie mi polecic jakas masc lub krem?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 kwie 2007, 19:48

Ja nie wiem skąd taki maluch bierze tyle siły, przed chwilą się namordowałam by ja w piżamkę ubrać, normalnie się zmęczyłam :ico_oczko:

[ Dodano: 03 Kwi 2007 07:50 pm ]
Ja używam obecnie topialyse sensitive, ale dobra tez jest exomega, są to drogie kremy (50 zł) ale naprawdę dobre. Na samym początku używałam kremu oilatum, był dobry, ale niestety do czasu.

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

03 kwie 2007, 19:52

ja tez nie wiem :ico_olaboga: jak ja wykapie i uda mi sie ja ubrac to jestem zmachana jak kon po westernie,dzis w wanience tak sie bluskala ze glowa mala :ico_olaboga: nawet gabke wepchnela sobie do buzi :ico_szoking: ona chyba wyznaje zasade co w lapkach to do buzi :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości