Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 kwie 2008, 08:06

hej laseczki
wczoraj szczecin sparalizowany brakiem pradu wody i takie tam i bylam odcieta od swiata :ico_szoking:

Kasiu super ze wpadlas i mam nadzieje ze teraz bedziesz chociaz troszeczke czesciej u nas :-D juz sie nie moge doczekac az Kornelka nam pokazesz i siebie znowu bo dawno cibie nie bylo :-D
ciesze zsie ze jednak wam sie udalo i jestes szczesliwa-trzymam mocno kciuki i licze ze juz tak pozostanie-zaslugujesz na szczescie!!!!

moja przyjaciolka pracuje na pol etatu w takim prywatnym przedszkolo zlobku gdzie dzieci od 1,5 roku przyjmuja i tez sie zastanawiam nad oddawaniem Oskarka tam chociaz 3 razy w tygodniu na 2-3 godzinki... ale juz nie dlatego ze nie daje rady czegos zrobic z nim...tylko dlatego zeby sie nauczyl obcowac z innymi dziecmi i powoli przyzwyczajal, w koncu za 1,5 roku juz pojdzie do przedszkola

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

10 kwie 2008, 08:36

lulu81, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nonono co tu sie szykuje! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa! Jak tylko sie zareczysz od razu zglaszaj to do nas! hihihih :ico_sorki:

Natashka, Julenka choodzi do opiekunki gdzie jest jeszcze trojka inych dzieci, pare razy w miesiacu ida do takiego centum gdzie sie spotykaja z innymi opiekunkami wiec tworzy sie spora grupka dzieci, i to bardzo fajnie dla takich dzieciaczkow, ucza sie bawic w grupie, rozwijaja swoja socjalna strone, ale sa tez minusy, jak jest wieksza grupa i dzieci nieznane to czasem sie zdarza ze jakies z dzieci uderzy drugie itd. Np Julka z ostatniego takiego spotkanka wrocila z pazurkami na twarzy wrrrr :ico_zly: dziewczynka od innej opiekunki ja podrapala. Strasznie sie wkurzylam, bo to sie jeszcze nigdy nie zdarzylo, ale tak bedzie pewnie tez w szkole pozniej ze zawsze cos sie zdarzy i to ze przebywa z tyloma dziecmi nauczy ja tez lekkiego dystansu do obcych ludzi. Bo jak jest u opiekunki to jest bezpieczna, jest tam tylko czworka dzieci wliczajac Julke, wszystkie zna. Ogolnie mysle ze to dobrze ze chodzi do opiekunki, ale jesli chodzi o opieke to polecam male grupki i nianie zamiast zlobkow.

lemo heeeej!! o widze ze przyjemne zmianyw twoim zyciu, czyzby wujek J. stal sie aniolem? czuc ze ejstes rozpromieninona szczesciem!! Nooo w koncu cos dobrego! I wklejaj nam tu foty hihihi tesknimy za twoim widokiem!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-10, 12:42 ]
a my na etapie szukania mieszkanka jestesmy, przeprowadzka juz za niedlugo, dwa miesiace zostaly, dla Julki tez szukamy nowej opiekunki, oj niewiem ile opiekunek odwiedze zanim sie calkiem zdecyduje.....hmmmm....i napewno zjawie sie z cala lista pytan! Narazie na sobote umowilismy sie z dwoma ludzmi na ogladanie mieszkanka pod wynajecie na roczek czasu, jedno to mieszkanko w takiej spoldzielni i ma 120 m2 wiec praiwe 3 razy wieksze od tego co mamy narazie :ico_sorki: a drugie to domek wolnostojacy takze kolo 120m2 + 45m2 garaz. Ten najbardziej mi sie podoba ze zdjec, jest taki slodki stary domek, taki babciny jakby z zewnatrz, czerwono malowane okna, sliczny ogordek, w srodku trzeba by pewnie tapete polozyc i pomalowac wedlug swojego uznania choc nadaje sie do mieszkania, domek jest zadbany, zadnej plesni, czy cos z tych rzeczy, ale ja mysle ze po kazdej wprowadzce trzeba malowac mieszkanko zeby odwierzyc wnetrze. No i w koncu Julenka by miala swoj pokoik hurrrrraaa i ogrodek hurrrraaaa No ale zobaczymy co z tego bedzie, narazie tyle co sie dowiedzielismy to facet chce 2000 zl za sam domek a potem jeszcze oplaty, ten domek jest w malym miescie, ale i tak do pracy mielibysmy tylko 10 km. A to pierwsze mieszkanko jest w miescie i oplaty tez wieksze 2500 zl za mieszkanko + oplaty, i wlasnie nie wiadomo jak wychodza oplaty bo za ogrzewanie i swiatlo oszczedzajac i uzywajac jednego poziomu mieszkania siostra A. wydaje 1200 zl na miesiac :ico_olaboga: :ico_szoking: troche mnie to przeraza....a my teraz tak przyzwyczajeni do tego ze nasze oplaty w czynsz sa wliczane wiec uzywamy do woli, cieplo u nas zawsze, swiatla sie pala wszedzie, no niestety trzeba bedzie sie przyzwyczaic do nowych nawykow..... :ico_olaboga: ale za to pociesza mnie mysl ze juz za rok bedziemy mieli nasze wlasne upragnione mieszkanko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: calkiem na wlasnym. Trzeba bedzie jakos przezyc ten rok charowy.
Co do Julki to ma juz 10 zabkow ostatnio jej 4 gorne wyskoczyly, no i ladnie przytywa, wcina jak moze, uwielbia zagryzac marcheweczke jak kroliczek hihihihi a ja zrobilam jej gaciorki na drutach a teraz za blzueczke sie zabieram, jak bedzie gotowe to wkleje zdjatko! :-D :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2008, 18:13

witam!

widze mamciu ze wy tez sie do przeprowadzki szykujecie- nam zostalo 2 i pol miesiaca i przeprowadzamy sie na drugi koniec angli nie wiem jak to bedzie :ico_olaboga: tzn strasznie sie ciesze bo szkocja super ale organizacyjnie sobie jakos ciezko to wyobrazic do polozy czerwca musimy wynajac mieszkanko- tu plus bo tam ladniejsze i tansze a i tak to tylko na chwilke bo na swieta to ja juz chce byc w swoim wlasnym :-D no i pracowac bede do konca czerwaca tylko a potem chwilka przerwy i pracaka 2razy w tyg na nocke :ico_brawa_01: kaska ok a za opieka nad natkiem nie bedzie trzeba placic :ico_brawa_01: a co do innych dzieciaczkow to sie zgadzam ja napewno tez dam natusia do przedszkola na pare godzin dziednnie- on uwielbia dzieci i juz jest przyzwyczajony ze ma kogos do zabawy a nie tylko nudna mama :ico_haha_01:

lemo ale zmiany a taka bylas pesymistycznie nastawiona :ico_brawa_01: GRATULUJE i czekam na zdjeica :ico_oczko:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

12 kwie 2008, 17:38

hej Babeczki kurcze się porobiło! Julie a co o za praca 2 razy w tyg na ncki? widzę że też z latania zrezygnować chcesz...
a mój syneczek chory znowu buuu na antybioykach i mieliśmy moze z 20 min snnu w nocy... kkurcze no ale taka pogoda paskudna no i tyle dzieci w przedszkolu że to tak zawsze na początku... nie wiem czy Wam wspomin aąm że życie w gyni jest dużo przyjemniejsze od gdańska.... inni ludzie jacyś bardziej otwarci .... cieszę się że się tu przeprowadziliśmy...
no Lulu to gratuluję!! a kiedy przeprowazka? czy mozźe już o czymś nie wiem?
kurcze Korni mi pisać n ie daje zajrze wieczorem jak zaśnie o ile nie będzie tak jak zaszłęj nocki... buziolki`

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 kwie 2008, 08:32

julie_377, o kurcze ale widze ze mamy podobnie :ico_szoking: nasz plan byl wyprowadzic sie w czerwcu, wypowiedzielismy mieszkanko na 15 czerwca, tak samo ja czukam pracki ( z tymze nie na nocki ) i od stycznia chcielismy byc juz na swoim, ale ogoladalismy juz mieszkanka wiesz, bo oczekiwalismy ze bedzie taniej i jednak duzo drozej wyszlo, i taniej by nam wyszlo po prostu kupic domek do 300 tys zl i wyremontowac troszke ( ale malo np tylko tapete polozyc czy cos takiego ) i juz znalezlismy wczoraj pare domkow, nastepne tygodnie pewnie spedzimy na przegladaniu opcji, echh ale juz mi sie nie chce. widze ze ty tak samo nastawiona, to wlasnie organizacja mnie przeraza, ja juz nie chce o tym myslec, wczoraj widzielismy miasto w ktorym niby mielismy mieszkac i kurde takie obskurne w zyciu nie widzialam czegos takiego tutaj, bardzo mi sie nie podoba wogole bezpiecznie tam sie nie czuje, a znalezlismy mieszkanka 10 km od tego miasta i do wynajecie wyszlo drozej niz kupne a obudwa sliczne takze jedyna opcje widze w tym miescie 10 km od naszego miejsca pracy. A praca dla mnie jeszcze nie znaleziona tylko dla A. A jak sie masz z nockami, probowalas to juz kiedys?? Bo w sumie fajnie ze za opieke nie bedziesz wtedy musiala placic ale za to w ciagu dnia sie juz nie wyspisz a jednak po nocce sie pada. Jaki jest planz dzionkiem, pojdzie Nathanek do przedszkola na pare godzinek bys mogla sie wyspac czy jak to bedzie wygladalo?? Kurcze ale zmiany!

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

13 kwie 2008, 14:26

praca na nocki- w szpitalu administracyjna i na pol etatku- czyli tylko 2 noce w tyg :ico_brawa_01: :ico_haha_01: a i wyspac sie da- kaska niezla bo to nhs a moj s. ma dobra prace wiec nawet zostane z wieksza kasa niz teraz bo teraz za opieke musze placic :ico_puknij: a natek do przedszkola owszem chodzil bedzie na 3 godzinki dziennie bo to za darmo tyle moze a i napewno dobrze to zrobi i jemu i mnie
a za pare miesiecy chcemy sie o drugie dzieciatko postarac- no moze za rok poltora :ico_oczko:

lemo strasznie sie ciesze ze ci sie uklada :ico_brawa_01: nalezy ci sie jak nie wiem co

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

13 kwie 2008, 23:50

:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: koloowych laseczki:)
ide was doczytac:)w koncu mam stale lacze z netem

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

14 kwie 2008, 07:44

Elwira151, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie ze wpadlas! Napisz co u ciebie!!! :ico_brawa_01:
julie_377, ooo to fajna ta pracka i smiesznie wyszlo ze teraz pracujac mniej wiecej kasy ci zostanie dzieki temu ze Nathnaek nie potrzebuje opieki wtedy hihihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jak tylko 2 nocki w tygodniu to nawet sie nie zmeczysz :ico_oczko: :ico_brawa_01: a to w angli jest tak ze trzy godziny opieki dziennie ma sie za darmo?? ale fajosko! Ciekawe jaka mi sie praca trafi?? hihihi chyba wejde sobie teraz na jakas stronke zobacze kogo szukaja ludziska....

[ Dodano: 2008-04-14, 07:45 ]
Natashko gdzie Ciebie wsiaklo?? :D :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2008, 13:08

hello
ja przed weekendem zakowanko mialam na egzamin a w weekend szkole i brat przylecial wiec spedzalam czas z nim, a dzis juz wylatuje wiec powrot do rzeczywistosci :ico_oczko:

u nas szaro i pada... wczoraj tylko po raz pierwszy od dawna sliczna pogoda byla a dzis od nowa deszcz deszcz deszcz deszcz...
ja mysle nad znalezieniem sobie jakiejs dorywczej pracy na wakacje, an te 3 miesiace i wtedy oddalabym Oskara do tego prywatnego przedszkolo zlobka, tylko musze zobaczyc czy mi sie oplacac to bedzie... to przedszkole 650zl a wiadomo jak u nas w Polsce jest z praca i zarobkami :ico_noniewiem: ale to takie plany na razie....

Oskar spi a ja popijam goraca herbatke...

zycze wam dziewczyny wszystkiego dobrego zwiazanego z przeprowadzkami, zmianami pracy, bedzie dobrze bo jakze inaczej!!! :-D :-D :-D

Lemo duzo zdrowka dla Kornelcia :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

15 kwie 2008, 08:39

Natashka, no rzeczywiscie nie wiadomo czy sie to nawet oplaca pracowac jesli duza czesc pieniedzy pojdzie na opieke :ico_noniewiem: ale moze jakas studentke lub dziewczyne mloda z liceum czy gimnazjum znajoma wezmiesz do pilnowania?? ja pamietam piec czy szesc lat temu zaczynalam pilnowac za 4 zl za godzine, nie wiem czy te stawki sa jeszcze aktualne dla mlodych robotnikow :ico_noniewiem: ale chyba taniej by wyszlo no i w domku twoim! Albo jakas kobieta niania starsza pani czy cos.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości