Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

12 maja 2008, 10:59

Hej

Jak chcecie zobaczyć moją "nową" dzidzię to zapraszam do mojej galerii na NK :-)

EDULITA spoko spoko melduję się :-D :-D :-D Zrób później fotki tej piaskownicy :ico_brawa_01:

MERY kochanie ja wiem że to tak łatwo mówić nie przejmuj się, do wesela się zagoi ale uwierz nam - tak będzie. Zobaczysz nic nie bedzie widać, to młoda skórka, wszystko wchłonie :-) Co do narożnika to ja bym chciała taki rozmiar jak Twój ale u mnie wejdzie max 230cm i mam lekki problem bo oni takich chyba nie robią. O poduszki zapytałam z ciekawości bo ja też chcę kremowe :ico_haha_01: Normalnie czułam, że to napiszesz siostro bliźniaczko :-D

IWCIU powiem Ci szczerze, że jak jestem gdzieś z Konradem (sklep, poczta, urząd itp.) to modlę się aby scenę zrobił :ico_haha_01: Ludzie to podłe kur.., miejsca nie ustąpią więc jak młody robi jazdę to w duchu go popieram :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 maja 2008, 11:12

Witam po weekendzie!!!!!!!!! :-D U nas tez troche pokropiło troche słońca było, w sobote byliśmy cały dzień na podwórku pojechaliśmy na tergi budowlane. A tam był festyn, dzieci najadły się waty cukrowej gofrów, lodów, pojezdziły na karuzeki i w dmuchanym zamku poskakały :ico_brawa_01: super zorganizowane te targi, grill, piwko kawka ciacho :ico_brawa_01: Ale w nocy sielanka się skończyła Matyldzia wymioty chrypka katar :ico_olaboga: płacz i ból gardła i chyba ząbków :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: Niedziele zapowiadała się spokojnie chodz o 14.30 dziecko się rozpłakało to płakała do 17 :ico_olaboga: :ico_olaboga: Już niewiedziałam co ją boli bo za uszko się też łapała. Właśnie wróciłyśmy od lekarza no i tak jak przypuszczałam gardło zawalone, antybiotyk przepisany :ico_olaboga: A za oknem tak slicznie cieplutko ale lekarz nie zabronił wychodzenia więc jak tylko się wyśpi to idziemy na spacerek :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 maja 2008, 12:08

Mazia - buziaki :ico_buziaczki_big: dla Matyldzi niech szybko odzyskuje formę i wraca do zdrówka
Kasiulko - zdjęcia napewno zrobie jak już prace nad piaskownicą się zakończą, bo z tą piaskownicą to tak że kosztowała 50 zł ale deski nieocheblowane jakieś drzazgi sterczały to Marcin musiał ocheblować a teraz maluje je impregnatem (drewnochronem) zresztą ja też mu pomagam troszke :ico_oczko: później uszykuje podłoże no i gotowe będzie :ico_haha_01: :-D zobaczymy kiedy :ico_oczko:
Wogóle ten mój ślubny to się wzioł dziś chce kupić grila betonowego - narazie ma zapał zobaczymy na ile go starczy - obiecuje foteczki napewno wyślę

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 maja 2008, 12:47

edulitko nasza piaskownica też wymaga jeszcze malowania, ale kiedy to zrobimy to niewiem :-) Chyba jak będzie długi weekend to się wybiore do rodziców to ją pomalujemy :-) Taka fajna pogoda a mi się nic niechce, taki bałagan mam :ico_olaboga: Pranie zrobiłam juz się suszy, obiad wstawiłam, jeszcze bym musiała troche poodkurzać i podłogi umyć :-) A wogóle to jesteśmy z mężem tacy heppi, bo nasza Martynka ma koleżanki. Wiem że to głupio troche brzmi, ale w przedszkolu wiadomo ma ich dużo. Ale jak przychodziła d domu to się nudziła, puszczałam ją samą na podwórko ale to siedziała na takiej górce za blokiem i sama się bawiła. W bloku w sumie mało dzieci jest a jak sa to w dalszych klatkach. W piątek patrzy przez okno i zauważyła jakieś dziewczynki, no i zaczeły sobie machać zaraz wołała mama ja się ubieram i ide bo mnie dziewczynka woła :-D W sobote rano zaraz po nią przyszły, no i chyba tam była z 30 min naraz drzwi się otwierają wpada moje dziecko i mi woła mamo przyprowadziłam koleżanki :ico_szoking: :-D A kurat tak się zkładało ze myśmy wyjezdżali na te targi no to się umówiła na dzisiaj :-D

[ Dodano: 2008-05-12, 12:50 ]
Ale mam już dużą córe :-D A wiecie jak to szybko przeleciało :ico_szoking: zobaczycie ani się nie zdążycie obejżeć a i wasze tak będa latać po podwórku same, no i moja Matyldzia też. Teraz ona jest nieszczęśliwa bo by chciała też tak pobiegac za dziewczynkami :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

12 maja 2008, 16:08

hej kobietki!!!


my po imprezce,było super,ale coś mi nie poszło na zdrowie(chyba tort),bo strasznie się źle czułam aż dziś do 9 :ico_olaboga: .Komunistka wyglądała jak królewna,cała w skowronkach :-D .Pogoda cudna,Bartek się wybył na świeżym powietrzu za wszystkie czasy :ico_brawa_01:

Maziu zdróweczka dla Matyldzi i brawa dla Martynki,że przełamała lody i ma nowe koleżanki.Masz rację ,czas leci i niewiadomo kiedy nasze młodsze dzieci się "usamodzielnią" i czegoś zaczyna brakować :ico_noniewiem: ,tego marudzenia,nieporadności itp.Dominik czasem jak pójdzie z chłopakami to wraca koło 20,teraz długo widno,więc biegają tu i tam a Bartek tęskni za nim :ico_placzek:

Kasiulko podejrzałam na naszej klasie Twoje drugie bobo,jaaaakiż olbrzym :ico_oczko: .Leżysz ,odpoczywasz jak nakazał pan doktor ???

Mery jak Kornelek,pewnie już dobrze,mam nadzieje,że już nie ma śladu po upadku :ico_nienie:

zmykam na razie,bo lekcje odrabiamy :ico_oczko: i tak w miedzyczasie zajrzałam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-12, 21:17 ]
dziewczyny nie pchajcie się tak,wszystkie zdążycie napisać na forum :ico_oczko: .
Gdzie was wszystkie dzis wywiało :ico_placzek:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

12 maja 2008, 21:37

cześć dziewczyny :-D
strasznie zajęta byłam i nie miałam czasu do Was zajrzeć :ico_sorki: Przyznam szczerze, że czytałam "po łebkach" a i tak połowę zapomniałam :-)

Całuski dla Kornelka bo bidulka sobie coś zrobił :ico_placzek: Mam nadzieję, że oki
Dla Kasiulki też buziaczek w sam brzusio ... hm... brzmi jak perwersja :ico_oczko:
Edulitko, jak kredyt i wizyta ulubionej teściowej? :ico_oczko:
Maritko, zdjęć nie dostałam :ico_nienie: barbarella@op.pl
Elunia, zdjęcia super :ico_brawa_01: No, no niezła z Ciebie laseczka :ico_szoking: Ucałuj swojego małego facecika. Mam nadzieję, że mu lepiej?
Maziu, fotki śliczne a dziewczynki jak malinki :-D
Iwciu, te torty na imprezach to najczęściej szkodzą :ico_oczko:

Buziaczki dla całej reszty mamuś i szkrabów :-)

Wpadnę do Was w środę bo jutro jadę na szkolenie do Wrocka.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

12 maja 2008, 22:35

No Nelluś to czekam we Wrocku :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

13 maja 2008, 09:04

Witam ja dziś pierwsza :-D kawka i do pracy pożadki trza robić :-D

[ Dodano: 2008-05-13, 11:17 ]
Chloe dzięki za fotki Maciuś śliczny, ładna z was rodzinka :ico_brawa_01: A co tu takie pustki :-) no to pije kawe wsamotności :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

13 maja 2008, 18:17

hej kobietki

wracajcie,bo smutno bez was :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

13 maja 2008, 21:56

Witam dziewczynki :-) tłumy ostatnio na tym naszym wątku że szok :ico_szoking:
Ja dziś pół dnia przesiedziałam w szpitalu w poradni chirurgicznej no ale w końcu jak się już doczekałam to po badaniu zostałam zakwalifikowana na zabieg i już 2 czerwca mam się stawić bedą mnie kroić :506:
Jutro z Nikolą na osatnią dawke szczepienia 6w1 i znowu nasiedze się tyko że dla odmiany w przychodni :ico_noniewiem:
cd. dopiszeb później bo córcia mnie woła :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość