Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 maja 2007, 15:47

Ja na chwilkę, bo zaraz wyruszam do dentysty :ico_placzek:
musze przyznac,ze niekiedy czulam sie osamotniona, bo jednak wszystkie chyba jzu nie cycujecie ...

diem chyba nie tak bardzo ja przeciez nie dawno odstawiłam Antosia od cycusia :ico_oczko:
Jeśli chodzi o zębiska to mojemu Antkowi pierwszy ząb wyr·ósl jak skończył 7 miesięcy, i też mimo to go karmiła, a czasami mnie "podgryzał" i tez czasem juz miałam mysli zeby skończyć cycowanie wczesniej :ico_oczko:
:ico_brawa_01: dla Nicolki za zęby...to ile ich teraz mamy???
edyta82, zostań znami, nie przejmuj sie :ico_oczko:
zubelek no to Gabi zwinna dziewczynka, ło matko spryciara już po meblach chodzi :ico_olaboga:
Mama_Kingi pisze:Moja Kinga chyba zwariowała. Ciągle płacze. Zaglądnęłam jej w buziaka- widać dwa nowe ząbki. Dopiero kiełkują. Ale jeszcze jeden jest w natarciu. :ico_szoking: . Nasmarowalam jej dziąsełka żelem, czopeczek w pupkę i teraz śpi. Oj, jak mnie wymęczyła...

Mój Antoś też znowu płaczliwy, zęby Go męczą i nie może spać...


Co do bloga to za mna chodzi pomysl zrobienia pamietnika w bardziej tradycyjnej wersji : zeszyt, zdjecia, wpisy od znajomych ... niemal codziennie ostatnio o tym mysle i chyba powoli nabiera to ksztalu :ico_haha_02: i dodam,ze zarazilyscie mnie i juz glowkuje o pierwszourodzinowym przyjeciu Kourosh'a

fajny pomysł ja pisałam taki pamiętniczek...jak byłam jeszcze w ciązy, pisałam o swoich uczuciach itp :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 maja 2007, 15:51

Ale fajnie szafa gotowa,teraz troche nalesniczkow usmazyc i z serkiem bialym na slodko jeszcze z Polski i porobione na dzisiaj O spac mi sie przy tej pogodzie caly czas pada i pada :ico_placzek: Ani z domku wyjsc ani nic no trudno tak bywa

Mama_Kingi nie martw sie bedzie ok Kinga dostaje zabki a poczatki sa takie straszne zawsze moja Nicole tez strasznie plakala jak jej na poczatku szly teraz to juz lepiej znosi ale ma problemy ze zasnieciem i robi kupki tez czesto tak 2 razy na dzien :-) :ico_haha_02:

Edyta dzieki :ico_oczko: Nie uciekaj nigdzie tutaj z nami ci jest dobrze przeciez co nie??To po co chcesz nas zamieniac :-D :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-05-15, 15:53 ]
Maggie w calosci tak ogulnie mamy 4 zabki 2 na gorze i 2 na dole :ico_oczko: Milej wizyty u dentysty dobrze ze ja mam juz to za soba :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-15, 15:56 ]
Ok to ja uciekam mlutka sobie jeszcze spi,a ja mam cos do pracy jeszcze wpadne potem na chwilke jak mnie maz pusci :ico_oczko: :ico_haha_02: Narazie paa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

15 maja 2007, 16:07

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nicolki i Kinguni za kolejne ząbki

diem, matuś robi przeważniej raz dziennie...choc dzis bylo juz 2....i skonczyło sie prysznicem....
ja jeszcze nawet nocnika nie ma i nie zastanawiałam sie czy juz zaczynac naukę...mysle ze dla matusia jeszcze za wczesnie na te tematy raczej

edyta82, musisz z nami zostac...koniec. kropka.
zubelek, mała spryciula z twojej Gabi.....fajne pomysły.....ojojoj

maggie trzym sie!!!!!!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

15 maja 2007, 16:14

iza pisze:ja jeszcze nawet nocnika nie ma i nie zastanawiałam sie czy juz zaczynac naukę...mysle ze dla matusia jeszcze za wczesnie na te tematy raczej

My też nie mamy jeszcze nocniczka i myślę, że jeszcze troszkę kupek w pampersie będzie, zanim kupimy... :-D
edyta82, a nasz wątek ma tytuł: "Mamy letnią porą czyli maj, czerwiec, lipiec, sierpień 2006". Kochana, ja nie widzę, że mamy go opuszczeć, gdy maluszek skończy roczek. Więc nie masz wyjścia. MUSISZ ZOSTAĆ z nami !!! :ico_buziaczki_big:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

15 maja 2007, 17:56

u nas takze jest za wczesnie na swiadome kupkowanie w nocniku :-D ale po dzisiejszym pierwszym starciu wiem,ze co jakis czas bede go sadzala, zeby oswoic go z nowym tronem ... dzis widzialam,ze sam dotyk z czyms ''innym'' zimnym ( bo jak sie okazalo dla malej pupci plastik byl ziiimny :ico_haha_02: ), itd jest dopiero poczatkiem i od tak sobie dziecko nie bedzie tam swoich czterech literek sadzalo :ico_haha_01: ... a Kourosh to poki co najchetniej kopie nocniczek :ico_haha_01:
Maggie pisze:Cytat:
musze przyznac,ze niekiedy czulam sie osamotniona, bo jednak wszystkie chyba jzu nie cycujecie ...

diem chyba nie tak bardzo ja przeciez nie dawno odstawiłam Antosia od cycusia
wlasnie wtedy nie bylo mi latwo :ico_smiechbig: powaznie rozwazalam zakonczenie karmienia , bo troche sie wystraszylam , ze pozniej bedzie mi trudniej niz Tobie z Antosiem :-)
ale jak zwykle nie zwierzalam sie z takich odczuc na forum ... przemilczalam to :ico_noniewiem:

Wyczytalam gdzies,ze w 10 miesiacu dzieciaczki zazwyczaj traca zainteresowanie cycem , wiec jesli rzeczywiscie tak jest wykorzystam ten moment i moze naturalnie wszystko gladko sie skonczy ... poki co Kourosh dzis pil mleczko tuz po przebudzeniu troche i teraz po obiadku ( rybka z ryzem) :ico_oczko: to niewiele ... pozniej deserek i kolacyjka i troche mleczka przed spaniem ... super dzionek :ico_brawa_01: oby tak dalej i mleka bedzie coraz mniej! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

edyta
zostan kochana wsrod swoich babos desperados :-D :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 maja 2007, 19:13

cześć dziewczynki...no i byłm u dentysty ale leczenia nie było :ico_noniewiem:
Chciałam to całe leczenie załatwić przed urodzinami antosia, bo tu do ukonczenia przez swoje dziecko roku leczenie dentystyczne jest za darmo...niestety nie jest tak jeśli chodzi o kaknałowe leczenie...
Także nie tym razem :ico_noniewiem:

diem pisze:Wyczytalam gdzies,ze w 10 miesiacu dzieciaczki zazwyczaj traca zainteresowanie cycem , wiec jesli rzeczywiscie tak jest wykorzystam ten moment i moze naturalnie wszystko gladko sie skonczy .

diem no niewiem jak to jest, bo mój Szkrabuś miał właśnie 10 miesięcy, kiedy się wzięliśmy za odstawianie...i nie było widać żeby Jego zainteresowanie bylo mniejsze....
ale diem, będę trzymać kciukasy z a Ciebie, żeby było łatwiej niż u mnie....

[ Dodano: 2007-05-15, 19:16 ]
Jeśli chodzi o nocniczek, to my tez jeszcze go nie posiadam i myślę że jeszcze troszkę z tym poczekamy...

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 maja 2007, 20:20

dzień dobry


:ico_olaboga: ale nasmarowałyście - doczytać was to wielka sztuka .... :ico_wstydzioch:

Do okulistki jedziemy dopiero w czwartek na 13 - bo gdy dziś dzwoniłam - kobitka stwierdziła że w czwartek dopiero będzie widać czy te kropelki działaja i czy zapalenie spojówek przechodzi .... Ale Malwinka trze oczka i widać że ma bardzo podrażnione ....

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

15 maja 2007, 20:24

Aginka, trzymajcie sie!!!!!! biedactwo..Malwinka!!!!!

a u nas dzis super dzionek....jesli chodzi o spanie....mati spał rano 1,5 ha..i po poludniu tez tyle....a ja sobie ogladalam filmik i sobie naprawde odpoczełam..teraz gada sobie w lozeczku ...dawno tak sam nie zostawal w lozku...od jakiegos czasu byl tylko płacz i histeria.....a dzis jest wyjątkowo dobrze...

[ Dodano: 2007-05-15, 20:26 ]
do juterka baboski
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 maja 2007, 20:30

hm... u nas nocnik juz jest w ruchu ... ale to nie znaczy że Malwina regularnie z niego korzysta - wręcz przeciwnie -- Magda ją nie sadza ... a ja jestem tak mało w domu że też praktycznie nie mam kiedy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

16 maja 2007, 06:43

czesc baboski
aginka buziale wielkie dla malwinki ....bidulka mala ile ona sie nacierpi przez ta cholerna alergie .....
no maggie to wspolczuje ze nic sie nie udalo zrobic u dentysy ....
:ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: dla naszych dziewczynek nicolki i kinguni za nowe kielki
diem :ico_pocieszyciel: dasz rade z tym odcycowaniem ........kurosh to madry chlopiec i ci pomoze :ico_oczko:
edytko a ty niby gdzie chcesz uciekac co? juz mi tu wracac!!!!
justynko jak tam ,nocka w pracy minela?
kristi ale ci zazdroszcze ze nicolka tak ladnie spi w dzien ....poprostu co czytam to onaa spi :ico_brawa:
u nas noc nawet ok ...
a z tym nocnikiem to ja nie robie z tego jakies paniki poprosu raz "uchwycilam " moment produkcji i tryle i malu zaliczyl pierwsza kupcie na tron .....a narzie nocnik sluzy jako zabawa do oswajania
hMj vb ththvbvhc vcvcvfgdgbfgbtghggchg to sa pozdriowienia od piotrusia :ico_oczko: a ja wam sle jeszcze buziaki dla skarbow:)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość