herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

18 gru 2009, 15:54

Ewuś bede pisać smsy jak coś,w komórce nie mam netu więc was nie odwiedze gdyby mnie zatrzymali w szpitalu.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 gru 2009, 18:12

herbaciana trzymajcie się dzielnie.
Eve samopoczucie całkiem niezłe chociaż kto to widział żeby się tak szybko męczyć albo po zakupach pół dnia odpoczywać :ico_szoking: no ale organizm teraz pracuje za dwoje to potrzebuje więcej odpoczynku. Widzę że twój synuś daje czadu tak jak mój.Boziu jak on kopie mocno,macha tymi nogami,kręci nimi albo jak mi tam gdzieś w pęcherz przywali to mam wrażenie że już się posikałam.Ale nocki są spokojne.Jak się kładę to ok. 10 minut się rusza a potem śpimy,rano budzi się ze mną :-) czkawki też miewa i dziwne to uczucie jest jak tak rytmicznie podskakuje.

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

19 gru 2009, 14:35

jestem kochane
fizycznie jest w macicy wszystko ok,plamienia lekarz nie wie od czego są,prawdopodobnie wg niego to plamienia "miesiączkowe" macica prawidłowa,przydatki prawidłowe,jajnik lewy27x20,prawy29x13,endometrium 17mm,wg OM 5tc(termin 23 sierpień),za tydzień mam zrobić kolejny test/lub bHCG a po nowym roku przyjść na kolejne usg.Znów się wykosztowałam na gina dziś 130:-( ale dostałam przynajmniej zdj z usg :-)
wskazania jak wcześniej.
Michał się uspokoił,ja troszkę
Leżę i się nie ruszam,a dumny tatuś poszedł dywany trzepać.Mati podsłuchał,że w ciąży jestem i wycałował już mój brzuch jak nie wiadomo co.
Buziaczki na weekend

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

19 gru 2009, 17:33

Herbaciana dbaj o siebie i wypoczywaj jak najwięcej. Kibicuję Ci...

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

19 gru 2009, 18:35

Dzięki Moni

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

19 gru 2009, 20:21

hej kochane :-)
ja na chwilke tylko, zwyczajowo na Jagusinej dobranocce :ico_haha_01:

my dziś mimo -15st. mrozu ciepło ubrane sobie spacerek spory zrobiłyśmy i w końcu ten iskrzący się i skrzypięcy pod nogami śnieg przywołał świąteczną atmosferę :ico_haha_01:

herbaciana kochana czesć juz pisałam w sms-ie, ale zapomniałam dodać - takie endometrium to musi być na 100 % :ico_ciezarowka: i jestem pewna, ze po Nowym Roku Biedronę będzie widać na cacy :ico_brawa_01: a powiedz, bo moze przeoczyłam :ico_noniewiem: jaka Ci ta pierwsza beta wyszla? :ico_noniewiem:

karmelka a ja Ci powiem, ze fizycznie i kondycyjnie czuję się rewelacyjnie, chyba nawet lepiej niz w I trymestrze jak wciąż spać się chciało i mdliło :ico_noniewiem: z jagą strasznie sapałam jak na 2 pietro podeszłam a teraz gdyby nie strach o szyjkę mogłabym góry przenosić :-D tylko nocki najgorsze...to fakt - wszystko strzyka i uwiera :ico_oczko:

miłego wieczorku kochane wam życzę :ico_sorki:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

19 gru 2009, 20:30

Ewuś na becie nie byłam,bo pojechałam pierwszy raz na usg.nie wiem jak z kasą sie wyrobie to na bete pójde w środę.na te usg wydałam 130zł,na pierwsze 80zł :ico_olaboga:
jak powiedziałam nowemu ginowi,że stary mówił tylko,że cud się dzieje,uśmiał się i kiwnął głową "prawda prosze państwa,cud się dzieje" hehehe
Michał umajony chodzi i non stop się śmieje,że Amelka teraz będzie :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

19 gru 2009, 21:35

herbaciana wszystko się dobrze ułoży :-) może nawet będzie Amelka :-) a jak nie to będzie Biedronek i też kochany. A co na tym zdjęciu widać? Widać już pęcherzyk ciążowy?

ja dziś nieźle zarobiona jestem,nawet nie było jak obiadu ugotować,bo Piotrek z kolegą wieszali szafki w kuchni,blaty przycinali i takie tam.W domu istny sajgon :ico_szoking: Teraz piorą się nowe zasłonki,które dziś powieszę :ico_brawa_01: a jutro firanka idzie się prać a potem czeka mnie jej prasowanie-koszmar :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-12-20, 12:46 ]
zasłonki powieszone wczoraj,a dziś przez nie spaliśmy do 11.30,bo one są takie grube i mało światła przepuszczają.
Filip strasznie szaleje od kilku dni.Zastanawiam się jak on jest ułożony.Dowiem się we wtorek.

[ Dodano: 2009-12-20, 12:48 ]
U nas mróz trzyma,śniegu nasypało jeszcze więcej w nocy. W domu masa roboty,bo porządki trzeba robić i Marcin chce dziś choinkę ubrać,bo już nie może się jej doczekać :-) Na wtorek mamy w planach oprócz wizyty u gina,zakupów w Realu :ico_placzek: to chcemy zrobic pierniczki :-) będzie okazja z dzieckim coś fajnego porobić :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

20 gru 2009, 15:57

Karmelciu,Karwowski nic o pęcherzyku nie mówił,tylko o tym endometrium:-(
tak jak przeglądałam usg z blizniakami i z jasiem cokolwiek było widac po 6tc.Jasia zobaczyliśmy w 6w5d,blizniaki w 6w2d(a w 8tc zobaczyliśmy,że to blizniaczki)
mam taki metlik w glowie,ze zaraz w histerie wpadne.
pisałam teraz na gg z kolezanką mamy tego samego ginka (Lipski) i ona już widziała zarodek w 5w6d a mi tylko gin powiedział,że cud sie dzieje,kurrr....
przestałam plamić w koncu.wczoraj cały dzien lezałam,dzis dopiero co wyszłam z łóżka.
sypie snieg u mnie,swiata nie widac...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

20 gru 2009, 18:57

ja byłam u gina w 41 dniu cyklu i nawet pcherzyka widać nie było,a w 48 dc pęcherzyk miał 13,4mm,więc głowa do góry trzeba poczekać.To też zależy od długości cyklu,bo nie nie wszystkiem mamy owu w 14 dc.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość