Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2012, 17:46

U nas młody to podnosi głowę i nogi do góry jak chce usiąść-tak jakby brzuszki ćwiczył
u nas tak samo też robi
Postawiony drepcze w miejscu albo próbuje podskakiwać, a radochy ma przy tym wiele.
to u nas podskakuje tylko

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 sty 2012, 17:54

Koroneczka fajnie ze impreza udana, sliczny Maksio w podpisie - ma taki lobuzerski usmiech :-D

Patrycja dobrze, ze szczesliwie dojechalismie
co do prezentu dla dziadkow to tazem z siostra zlozylysmy sie na porzadny komplet recznikow i poscieli oraz koc
a album zdjeciowy m.in. robia dzieci dziadkow :ico_oczko:
swietny pomysl :ico_brawa_01:

Antosia jak pisalam tez w tyle, w porownaniu z Waszymi dziecmi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:



:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 sty 2012, 18:14

R wraca w piatek lub w sobote ja nie wiem. Moze wogole. Okaze sie w ciagu kilku dni
To zostałabyś na stałe czy tylko na jakiś czas? Z kim jak teraz będę gadać przez telefon :ico_placzek:
Antosia jak pisalam tez w tyle, w porownaniu z Waszymi dziecmi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
To królewna to co ma się wysilać jak i tak będą ją na rękach nosić :ico_oczko: A tak poważnie to najwidoczniej nie jej pora, a jak ruszy to wszystkie maluchy przegoni.

Mój D właśnie mi oznajmił, że od jutra pracuje 8-16, a było 7-15. Trochę to utrudni na życie ale nic na to nie poradzę.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2012, 18:16

co do prezentu dla dziadkow to tazem z siostra zlozylysmy sie na porzadny komplet recznikow i poscieli oraz koc
super prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moi dziadkowie są już jakoś ileś lat po 50 rocznicy,kurcze nie pamietam ile :ico_wstydzioch:
Antosia jak pisalam tez w tyle, w porownaniu z Waszymi dziecmi
z czym jest w tyle?

Milena parę minut przed 17 wstała i wsunęła już obiadek rybny :-D
zrobiłam im dzisiaj jeszcze zupkę owocową z makaronem i na kolacyjkę będzie albo jutro na śniadanko,zależy jak będą chciały :-)

[ Dodano: 02-01-2012, 17:18 ]
R wraca w piatek lub w sobote ja nie wiem. Moze wogole. Okaze sie w ciagu kilku dni



To zostałabyś na stałe czy tylko na jakiś czas? Z kim jak teraz będę gadać przez telefon :ico_placzek:
ze mną :-D hihi
tzn ja nie rozumiem kto gdzie zostaje?bo ja jakaś zakręcona jestem :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 02-01-2012, 17:19 ]
Mój D właśnie mi oznajmił, że od jutra pracuje 8-16, a było 7-15. Trochę to utrudni na życie ale nic na to nie poradzę.
czemu tak mu się zmieniło?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 sty 2012, 18:57

ze mną :-D hihi
tzn ja nie rozumiem kto gdzie zostaje?bo ja jakaś zakręcona jestem :ico_wstydzioch:
Aniu, załatwione :ico_oczko: :-D Patrycja jest u dziadków w Niemczech więc ja zrozumiałam, że tam zostaje a R tylko wraca.
czemu tak mu się zmieniło?
Zmienili im regulamin i wszyscy pracownicy administracyjni mają teraz tak pracować.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2012, 19:24

Murchinson, wiem,że jest u dziadków,ale nie zrozumiałam tego kontekstu,że R wraca ale nie skumałam dokładnie o co chodzi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 sty 2012, 20:50

cześć kobietki :-)

wybaczcie mi tą długą nieobecność :ico_wstydzioch: przed świętami była bieganina, w święta ciągle gdzieś, po świętach chodziłam już do pracy i nie miałam czasu usiąść do kompa i w sumie nawet nie miałam ochoty :ico_noniewiem: sylwestra mieliśmy spędzić u siebie, miała przyjechać Krzysia chrzestna, ale się rozchorowała i u sąsiadów obok wylądowaliśmy, mąż tylko na szybko nianię z kamerką kupił, żebyśmy młodego mieli na oku.

Doczytałam Was, ale już nie pamiętam co odpisać :ico_wstydzioch: przede wszystkim :ico_brawa_01: dla dzieciaczków za kolejne miesiące, ząbki i postępy :ico_brawa_01:
Krzysiu ma 2 ząbki, górna jedynka kawałkiem przebita i dalej wyjść nie chce, siedzieć jeszcze nie umie, ale dzisiaj pierwszy raz raczkował na wstecznym :ico_haha_01: tyle, że ja tego nie widziałam, bo byłam w pracy :ico_placzek:
W pracy do du..... nadal w zawieszeniu jestem, bo decyzja nie została podjęta gdzie na stałe mam iść i siedzę póki co w cywilnym i robię za przynieś, wynieś.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2012, 21:20

markotka, fajnie,że się odezwałaś,a myślałam już dzisiaj o tobie :-D :-D
dzisiaj pierwszy raz raczkował na wstecznym :ico_haha_01: tyle, że ja tego nie widziałam, bo byłam w pracy :ico_placzek:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia,a ty się nie smutaj,takie "uroki" pracowania :ico_sorki:
W pracy do du..... nadal w zawieszeniu jestem, bo decyzja nie została podjęta gdzie na stałe mam iść i siedzę póki co w cywilnym i robię za przynieś, wynieś.... :ico_noniewiem:
długo jeszcze na decyzję będziesz czekać?

Krzysiu w podpisie taki kochany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


dziewczyny w ogóle wiadomo co u nieobecnych naszych?? w ogóle to dawnooooo Motylka nie było :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 sty 2012, 21:27

dziewczyny w ogóle wiadomo co u nieobecnych naszych?? w ogóle to dawnooooo Motylka nie było :ico_noniewiem:
Ja nic nie wiem. Motylek jeszcze na :ico_ciezarowka: pisała, że po urodzeniu Filipka też zniknęła z forum.
Markotka, ale buzia się Krzysiowi zaokrągliła.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2012, 22:13

Motylek to chyba tu na noworodkach już pisała :ico_noniewiem: wiem,że markotka ma do niej numer,ale jak ostatnio pisała to chyba jej nie odpisała :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość