Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

30 lip 2008, 22:17

Ide sie wykapac i moze juz spac.. glowa mnie pobolewa. Do jutra.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

30 lip 2008, 22:47

Hej Kobietki!!!
U mnie wariacji odnośnie pełzania ciąg dalszy :-D ... doskonali chłopczyk technikę ... jest coraz szybszy. Dziś się ładnie rwał do siadania, nawet mu zrobiłam zdjęcie :-D
Obrazek
Cleo dobrze Cię znowu widzieć :-) Całe szczęście, ze Norbercikowi nic się nie stało.
Pinko nie dołuj się ... na pocieszenie powiem Ci, ze ja też przezyłąm dziś chwile grozy. Pozwoliłam Lolkowi bawić się zakrętką od kremu :ico_puknij: . No niby jest duża i do tej pory ładnie się nią bawił. A dziś włożył ja całą do buzi :ico_szoking: Ledwo mu wyciągnęłam!!!! Także nie tylko Ty popełniasz błędy.
Mariola pakuj walizki. Fajnie, że lecicie do Iwonki :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 lip 2008, 23:13

No Mariola pakuj waliski

pinko nie doluj sie ja tez nieraz cos majeczce zrobilam przeciez wiadomo ze nie robisz tego specjalnie

majeczka juz spi ale usnela nam wczesniej i sie obudzila wiec dopiero przed chwila poszla spac znowu

Klaudia ja sie strasznie ciesze ze ktos do nas przyjezdza a najbardziej jak ktos z rodziny rok temu byla starsza siostra no a teraz mariola

ostatnio wogole myslalam ze gdybym zdecydowala sie na lot z przesiadka (bo maz mi kaze leciec w pazdzierniku do polski) to moze bym przez londyn leciala i na kawe wpadla :ico_oczko: bo mowilas kiedys ze blisko lotniska mieszkasz no ale w tej sytuacji ze mariola przylatuje zabiore sie z nia do polski

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 lip 2008, 07:25

Witajcie z rańca :-)
Stawiam z rana :ico_kawa: dla wszystkich... zapraszam :-)
Ula przed chwilą się zbudziła, ja wstałam wcześniej, bo musiałam nas przygotować do wyjazdu do Wrocka.
Obie się wyspałyśmy, po ściśnięciu klipsem dziś nie ma już śladu, więc jest super. Dzięki za dobre słowa z Waszej strony, poprawiły mi humor :-)

Wszystkiego najlepszego dla Martynki, za wczorajsze 6 miesięcy. Niech rośnie zdrowo :-) :ico_prezent: :ico_prezent:
Mariola, pewnie nie możesz się doczekać wyjazdu :-) A leciałaś już kiedyś samolotem?
Goonia, zdjęcie ekstra, Karolek jest naprawdę prześlicznym chłopczykiem :-)
Ok, to miłego dzionka, odezwę się może na chwilkę jak dojadę na miejsce, idziemy dzisiaj do neurologa na kontrolną wizytę, ciekawe co powie, ja ją spytam o tą metodę BOBATH, o której mi Gosia mówiła, może uda się zamienić na nią Vojtę.
Do usłyszonka :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 lip 2008, 07:52

My także już na nogach, Arturek oczywiście z babcią już biega na dworze a ja właśnie skończyłam śniadanko. Bardzo się dzisiaj budziliśmy w nocy bo nie było dosłownie czym oddychać taka duchota. Dzisiaj też coś 'dachowego' się szykuje więc znając życie wieczorem się odedzwę jeszcze. A i wkońcu dzisiaj wieczorem albo jutro to łóżko mi brat przywiezie :-D

Pinko dzięki za :ico_kawa: mi się dziś przyda bo jestem niewyspana.

Sto lat dla Martynki oczywiście :ico_tort: :ico_tort:

Goonia no rzeczywiście ślicznie siedzi już Karolek :ico_brawa_01:

Mariola to macie już konkretną datę lotu? czy dopiero jak paszporty wyrobicie?

Cleo ja też nie potrafię się długo złościć na tego swojego męża, niewiem czy charakter to czy miłość :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 lip 2008, 08:38

Hola

my tez juz na nogach choc Majka wstala dzisiaj dopiero o 8 a w nocy na mleko dopiero po 5

zauwazylam ze wczoraj zrobilam fajny blad walizki poprawiam sie

kolega wczoraj mi poslal zdjecie tej malutkiej jest pooprostu przeslodka

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

31 lip 2008, 09:18

Hejka!!!
Sto lat dla Martynki :-D :ico_brawa_01:
pinko pisze:Ok, to miłego dzionka, odezwę się może na chwilkę jak dojadę na miejsce, idziemy dzisiaj do neurologa na kontrolną wizytę, ciekawe co powie, ja ją spytam o tą metodę BOBATH, o której mi Gosia mówiła, może uda się zamienić na nią Vojtę.
no też jestem ciekawa co Ci powiedzą. NDT Bobath to jest jakaś nowsza metoda. W Kielcach jest teraz modna, jeśli można tak powiedzieć :ico_oczko: No i naprawdę z tego co słyszałam czekając na ćwiczenia dzieci naprawdę rzadko płaczą i najważniejsze, że to naprawdę ich nie boli.
Uciekam, bo Karolek już rozrabia. Pa!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 lip 2008, 09:32

sto lat dla Martynki

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

31 lip 2008, 12:17

Ode mnie także życzonka dla Martynki :ico_prezent:

Widze, że wczoraj jak nigdy nie byłam ostatnia :ico_haha_01:

Iwona, mieszkam koło lotniska, tylko jakbyś leciała z tą przesiadką to nie wiem czy akurat na tym lotnisku miałabyś przesiadke. Ja mieszkam kolo Heathrow-glowne lotnisko w Londynie, ale sa jeszcze za Londynem-Stansted, Luton i Gatwick.
No ale szkoda, bo fajnie byloby na kawe sie spotkac :ico_oczko: .

Norberta wlasnie nakarmilam i zaraz sie na miasto zbieramy. Idziemy z kolezanka zalatwic internet staly.

|Wieczorem na pewno zajrze wiec milego dnia zycze. No i jeszcze :ico_kawusia: :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

31 lip 2008, 15:10

czesc
Renia0601 pisze:Mariola to macie już konkretną datę lotu? czy dopiero jak paszporty wyrobicie?
no 5 pazdziernik a paszport w nastepnym tygodniu czeka sie miesiac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość