lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 lis 2007, 21:19

alinko cuuuudowna coreczka i slicznie sie smieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasnie pani Lucja duza dziewczynka :ico_brawa_01:
BeWu do kogo Kalinka podobna,bo mi sie wydaje,ze do Ciebie (z tego co pamietam :ico_oczko: ) sliczna :ico_brawa_01:

moj aniolek zasnal w foteliku,,,ostatnio jest przekochany,ciagle sie smieje ...patrzy za mna ,az kumpela sie smiala ,ze wyglada jakby byl we mnie zakochany hi hi a marchewka dalej bleee,ale probuje :ico_oczko: owocki pochlania ,a warzywka bee
Karla ja juz sama nie wiem czy te nosidla dobre ,czy nie,ale o baby bjorn same pozytywy slyszalam i czytalam ....ponoc to jedno z lepszych nosidelek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

12 lis 2007, 21:57

pamiętajcie że Kaban niał wage wyjściową 4300!!
poza tym on nie jest gruby, nie ma fałd, opon itd...

np. puszka mleka starcza mu na ponad tydzień!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 lis 2007, 22:01

to Wanesska jest większym obzartuchem.. nam na 3 dni :ico_szoking:
a ile cyca dajesz?

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

12 lis 2007, 22:09

Alineczq pisze:to Wanesska jest większym obzartuchem.. nam na 3 dni :ico_szoking:
a ile cyca dajesz?


cyc- tylko noca 2x...
czasami w dzień - ale naprawdę bardzo rzadko, w sumie w dzień raz na kilka dni jak mi jęczy czy jest nbardzo marudny/płacze

generalnie obecnie
7 rano mleko ok 90 ml,
ok 9 czy później mleko ok 60 ml
12 słoiczek gerbera
15-16 ok 120 mleko
przed spaniem kilka łyżeczek kaszki + mleko

noca cyc 2 razy = raczej do "pomamlania"

Jacula nie pije więcej mleka niż 120 ml na raz...
na ogół 60-90 ml

daje też herbate koperkową jak sie obudzi i po "słoiczku"

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

12 lis 2007, 22:58

No to niewoele na moje oko...
Wanesska zjada tak:
6-7 rano 240ml mleka zkleikiem kukurydzianym
10-11.30 rano 120 ml mleka
ok. 14 słoiczek zupki albo warzyw
ok.16.30-17 wiecz. 150 ml +kasza co daje nam200 ml. mieszanki
czasem ok. 20 jest głodna - 60 ml mleczka
na noc ok21.30 - 120 -150 ml

niezawsze jest wg tego planu ale mniej więcej tak.Aa no i 2 razy na 3 dni między posiłkami pół słoiczka deserku

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

13 lis 2007, 00:17

Alineczq, filmik ś wietny,fajnie że Waneska już ma ząbki,chyba Tomuniowi jutro zajrze do buziuni,może też coś tam ma...
Frydza powodzenia dla Wiktorii na szczepieniu, my też musimy iść, może w przyszłym tygodniu?

[ Dodano: 2007-11-12, 23:32 ]
dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

13 lis 2007, 00:54

Alinko super filmik. Ja swoje wgrywam, ale one tak dłuuuugo sie łądują, że dziś nie da rady.
Gratuluje ząbalków. U nas nic nie widać.

Karla skoro Bułka zjada niewielkie ilości mleczka to ok. Tylko z tymi dodatkami to mnie zdziwiłaś, bo niby od 5 miesiąca mozna dawać. Ale co tam, matka wie lepiej.

:ico_tort: dla naszych świętujących

My dziś po basenie, ale nieudane wyjście. Wiedziałam, że tak będzie, bo akurat pora spania była i Tomek tak płakał, że musiałam wyjść. Normalnie jak pływanie na pleckach było to wkładał kciuka do buźki i oczka zamykał do spania. Biedna kruszynka. Musze to jakoś ustawić, żeby był wypoczęty przed basenem. Ale jak go nakłonić do spania o określonych porach to jest dopiero pytanie??

Jutro zaczynam trening na siłowni- wreszcie. Dogadałam się z Jarkiem, że wieczorami zostanie z Tomkiem. Tyle, że bedziemy mało sie widzieć bo on w poniedziałek i środę trenuje, a ja mam zamiar wtorki i czwartki. No ale mam nadzieję, że jakos pociągniemy.

Uwierzycie, że ja sie jeszcze nawet nie rozpakowałam :ico_wstydzioch: . Nie miałam kiedy. Walizka zapchana leżyna srodku pokoju a ja ciągle coś... Jutro musze się zabrać.

Ach Basiu Kalinka przesłodka. Racja, wklej jakieś zdjęcia jak była mniejsza jeszcze.

Frydza powodzenia na szczepieniu, oby Wikusia była dzielna.

Lucy Tomektak samo sie zachowuje. Wciąż się za mną ogląda i śmieje jak tylko podchodzę. Jakie to urocze.
A co do jedzonka to u nas wręcz przeciwnie. Tomek uwielbia warzywne zupki a za owocami nie przepada. Dziwne co? Przecież owoce słodsze i smaczniejsze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-13, 00:03 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=bHLFgBBAWbI

[ Dodano: 2007-11-13, 00:04 ]
A tutaj moja mama gada z tomkiem. Mozna sie śmiać... :-D
http://pl.youtube.com/watch?v=EFnXaA1bghc

To na dzisiaj wszystko, bo juz zasypiam.
Dobranoc.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

13 lis 2007, 08:44

Hej,
ja już ie śpię od godziny , nawet poranną małą czarną zaliczyłam .

Wiadomości są takie : mieszkanie znależliśmy , ale nie wiadomo czy jakikolwiek bank da nam krdyt bo mój przewspaniały mąż nie spłacał rat w terminie na swoje najdroższe autko a opiekunki jeszcze nie znalazłam a te które były wczoraj na rozmowie to szkoda gadać.
Balansuje więc na krawędzi rozpaczy i deprechy.

Filmiki cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jak mi się uda to też wkleję Wam Julę , ona robi dokładnie to samo co Tomek jak się ją filmuje to kamienna twarz i skupienie

http://pl.youtube.com/watch?v=nxUS53Yyac8

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 lis 2007, 10:05

Cześć mamusie!!!
Przepraszam że tak rzadko was odwiedzam, ale narazie w pracy mam mały młynek po tym urlopie :ico_olaboga: i poprostu czasu brak... Ale niedługo sie to zmieni bo w końcu zdecydowałam się na neostradę w domku, tak więc wieczorkami będe do Was zaglądać i postaram się już być na bieząco :-)

Co do wczesniejszych fotek Kalinki to niestety po wywołaniu bezmyślnie skasowałam.... nie wiem dlaczego, coś mnie zaćmiło, a wywołałam ich ok. 90 :-D

Pozdrawiam i miłego dzionka, może póżnmiej się odezwę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 lis 2007, 10:20

czesc :))
Kamilko Tomuś jest rozkoszny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Beatko Twój niestety mi się nie wyświetlił :ico_noniewiem: tylko jakieś panie , które nie lubią nosić ubrania i bielizny :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Julki tam nieznalazłam

Kamilko gratuluję Cwiczeń :ico_brawa_01: ja chciałam iść na aerobik, ale karol powiedział "a co z małą??? :ico_szoking: " no rzeczywiście.. biewdny niewie co z małą przez godzinę zrobić :ico_noniewiem: tym bardziej, ze fitness mamy na osiedlu..2 minuty drogi echh No ale zaczynam dietę od piątku moze :ico_noniewiem: jak zobaczy jaka jestem głodna nieznoiśna moze zgodzi się na aerobik :-D

A z tym basenem.. no nie wiem co Ci dradzić.. Ja dobierałam godziny pływania do rytmu Wanesski :-)
No bo basen kiedyś się kończy, a dziecko będzie miało poprzestawiane godziny, o nieee :ico_nienie: nie po to tyle nad nią pracowałam

Beatko trzymam kciuki za kredyt i opiekunke :-) mam nadzieję, ze wszystko się rozwiąze na tak!!!

Ja się pakuję do teściowej :ico_noniewiem: musimy złozyć papiery na paszport, a mozna to tylko zrobić tamn gdzie mała zameldowana, a zameldowana w Kość. Czeka nas 4,5 godz. drogi pociągiem. mam nadzieję, ze Wanessce przypadnie do gustu :-D Matko ilez temu dzieciakowi trzeba rzeczy :ico_olaboga: jakoś jak się jest w domu tak się nie myśli, ale ja do tej torby nie przestaję kłaść!! I to i to trzeba :ico_szoking: inaczej jak się jedzie samochodem to mzna pakować całą szafę, ale jak ma się dźwigać na własnym garbie top juz nie jest tak rózowo, ale dam radę!!! Polak potrafi :-D :-D :-D :-D

Jak będę miała chwilkę, jeszcze napisze :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-13, 09:24 ]
Basieńko to zrób nam zdjęcie zdjęcia :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość