Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

29 lis 2008, 14:23

Motylek22, jakby co to dołączysz do nas grudniówek. Wszystkie dzieci nasze są :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: będzie dobrze tylko spokój. Wiem co to znaczy czekać na poród bo przenosiłam 9 dni. Już za kilka dni nie będziesz wiedziała w co ręce włożyć. Trzymam kciuki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

29 lis 2008, 14:28

Motylek widocznie synusiowi dobrze w Twoim brzuszku :-D.Ale to juz lada moment....

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

29 lis 2008, 14:33

Motylku, jasne, że Cię nie wygonimy, przyjmiemy z otwartymi ramionami. A teraz nic się nie martw, nim sie obejzysz maluszek już bedzie z Tobą..trzymaj się!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 lis 2008, 14:35

cyn.inspiration staram się ale niestety to nie takie łatwe. często widuję się z wieloma osobami i naprawdę już mnie to drażni. . . ale jak pisałam dam radę :-D

Evik.kp dziękuję :-D właśnie do was pozwoliłam sobie napisać :ico_oczko: Dziękuję za zrozumienie :ico_sorki: To ważne.

magda83 najczęściej tak właśnie odpowiadam na ciągłe pytania :-D Przeważnie pomaga i dają sobie spokój :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 lis 2008, 14:44

MOTYLKU KOCHANA juz niebawem zobaczysz Filipka,on sobie upatrzyl jakas date i czeka do tego momentu :-D
Bedzie dobrze trzymam mocno kciuki Obrazek

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 lis 2008, 14:47

Poccoyo serdeczne gratulacje!!

Motylku, spokojnie i bez stresu, przyjdzie czas i Filipek sam wyjdzie :-)

U nas dzisiaj spokojnie, Jaś przespał praktycznie całą noc, troche marudził o 3 rano ale ogólnie to grzeczny jest.Dzisiaj doszłam do wniosku, że stał się marudny od czasu kiedy zmieniliśmy melczko na Bebiko, bo przestało mu się odbijać po jedzonku, dzisiaj chodziłam z nim godzine i już mi prawie ręce odpadły, a jak go położyłam to za chwile mu się ulało i wróciliśmy spowrotem do NAN, mam nadzieje, że skończą się sensacje żołąckowe i kupki wrócą do normy..

Teraz moje chłopaki sobie śpią, a jamam 5 min relaksu :-))

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 lis 2008, 15:04

Frydza szkoda że mi tej daty nie zdradził, wiedziałabym co innym odpowiadać :ico_haha_01: :ico_oczko: ale to już niedługo :-)

#ania# może faktycznie Bebiko Jasiowi nie podpasowało i teraz wszystko wróci do normy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

29 lis 2008, 15:58

poccoyo, betka serdeczne gratulacje!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Moja mała wczoraj troche marudna ale za to dzisiaj aniołek :ico_brawa_01:

dzisiaj andrzejki - dziewczyn jakie plany macie??? do nas przyjdą znajomi, oby tylko Sara grzeczna była.

blumek a Twoja Majunia przesypia jeszcze cały dzień??? Czy już troszkę ciekawa świata???

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 lis 2008, 16:44

#ania# pisze:Dzisiaj doszłam do wniosku, że stał się marudny od czasu kiedy zmieniliśmy melczko na Bebiko, bo przestało mu się odbijać po jedzonku, dzisiaj chodziłam z nim godzine i już mi prawie ręce odpadły, a jak go położyłam to za chwile mu się ulało i wróciliśmy spowrotem do NAN, mam nadzieje, że skończą się sensacje żołąckowe i kupki wrócą do normy..
a ja włąsnie od wczoraj zaczełam podawac mojemu mleko Bebiko no zobaczymy jak na nie zareaguje, w razie czego trza bedzie zmienic na inne :-D Tak jakos nie wychodzi mojej dzidzi to picie z butelki, przyzwyczajony małly do cyca i krztusi sie butelka, ale powoli dojdziemy do wprawy :-)
Motylek22, powodzenia i uszy do gory, to pewnie juz niedlugo nadejdzie :ico_brawa_01:
Anetka29 pisze:dzisiaj andrzejki - dziewczyn jakie plany macie??? do nas przyjdą znajomi, oby tylko Sara grzeczna była.
fajnie sie masz, ja niestety sama w domu :ico_placzek: moj maz poszedł do pracy na południe i do 22 spokój :-)
Ale w sylwestra bedziemy mieli gosci, znaczy moja siostra z narzeczonym wpadna do nas na taka mała sylwestrowa noc :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 lis 2008, 18:28

Ja tylko na chwile
b]Anetka29[/b],- wcczoraj Maja odsypiała ten bolący brzuszek ale dazis wszysko wróciło do normy :) kupka tez :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość