Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

02 lis 2010, 13:37

leona, dorotaczekolada, wow ale wasze pociechy to gorące dzieciaczki :ico_olaboga: Moja niestety poszła we mnie (jestem strasznym zmarzlakiem). W domu chodzi w bluzeczce i body na długi rękaw, oraz w rajstopkach i spodenkach :ico_wstydzioch: a i tak wiecznie ręce jak sopelki lodu i stopy zimne :ico_puknij: śpi w ciepłej pidżamce i bodziakach, pod kołderką :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

02 lis 2010, 13:42

u nas jak nie grzali tydzien temu, przez weekend, to bylo zimno, wlasnie wtedy wyciagnelam koldre Marcelkowi i tak juz zostala :ico_haha_01:
a i tak wiecznie ręce jak sopelki lodu i stopy zimne
ale moze to ze rece zimne to nie znaczy ze jej zimno :ico_noniewiem:
Marcel przez pierwsze kilka miesiecy mial lodowate rece ale nie ubieralam go jakos cieplej

a rajstopy to i na spacer nie zawsze zakladam :ico_noniewiem:


maly po obiadku, marudy... ale tak to jest jak nie pospal za dlugo
pewnie drzemka zaraz bedzie

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 lis 2010, 13:42

Shiva, moja czasem ma lapki zimne od podlogi :ico_oczko: ale wtedy sie lepiej czuje niz jak sie zgrzeje :ico_noniewiem: syn ma to samo..w nocy bez przerwy sie odkrywa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-11-02, 12:43 ]
rajstopy na dwor ubieram ale jak jest cieplo to za to spodenki ma ciensze. wole 2 cienkie warstwy niz 1 gruba :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

02 lis 2010, 14:40

Shiva, super zdjecie Justynki :ico_brawa_01: jejku jakie te łóżeczko przy niej małe :ico_szoking:

ja tez mam tylko nk, niekiedy tylko wchodze i przegladam co nowego niestety na gry nie mam czasu

moja spi w bodach i spioszkach albo dól od pizamki, w nocy nie palimy ani pod wieczor ja spie cala zakryta a ona odkryta :ico_oczko:

leona, mój syn tak zawsze sie pocil i do tej pory z glowy mu leci :ico_olaboga:
a i tak wiecznie ręce jak sopelki lodu i stopy zimne :ico_puknij:
ale to normalne u malochow i to nie oznacza ze im zimno, sprawdza sie kark czy cieply,
w bluzeczce i body na długi rękaw, oraz w rajstopkach i spodenkach :ico_wstydzioch:
to ja mojej tak nie ubieram nawet jak nie pale :-D

my mamy 3 dzien małego kotka, na poczatku mała dala mu w kość, latała za nim a teraz kotek za nia biega i za rękawy ja łapie zębami i ciągnie a ona się wścieka :-D wiec maja zabawe i najlepsze jest to ze malej zabawkami bawi sie kot :ico_szoking: wszystko jej z pudła wyciąga

mala ma brzydką buzke i nie wiem czy cos zjadla bo bylismy w gosciach i jadla tyle nowości :ico_olaboga: czy z powietrza bo prawie 2 dni spedzila na dworze czy od kota czy od nowych leków, na razie leki odstawiłam i diete ma i troszke zeszlo zobaczymy jak dalej, kota tez staram sie ganiac aby jej nie męczył i po niej nie latał

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 lis 2010, 14:49

anetka607, jak uczulenie to polecam krople fenistilu,nam pomogly jak mala miala ta ostra reakcje :ico_sorki: a kotek malej nie drapie? nie boisz sie przy takim maluchu? u nas nie byloby mowy..my i tak mamy juz tu zoo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

02 lis 2010, 15:04

ale to normalne u malochow i to nie oznacza ze im zimno, sprawdza sie kark czy cieply,
wiem o tym i sprawdzam jej kark, ale jak jest cieplej ubrana to jest normalny, ani za ciepły ani za zimny :ico_noniewiem:
my mamy 3 dzien małego kotka
he he he to ma mała radochę :ico_brawa_01:
jejku jakie te łóżeczko przy niej małe :ico_szoking:
nom, nie da się ukryć. Dobrze że nie przyszło jej jeszcze do głowy by się wspinać na barierkę :ico_sorki:
Shiva, moja czasem ma lapki zimne od podlogi
to też, plus wiecznie oślinione ;-)
Marcel przez pierwsze kilka miesiecy mial lodowate rece ale nie ubieralam go jakos cieplej
ja zaczęłam gdy Mała mi sie rozchorowała bez przyczyny (tzn w nocy bez przerwy sie odkrywała i może przez to). Teściowa mi wytknęła, że za cienko dziecko ubieram i przez to mi choruje :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 lis 2010, 15:08

ja wole za ienko niz za grubo :ico_oczko: moje dzieci jak przemarzna to nie choruja jak sie przepoca to natychmiast :ico_olaboga:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

02 lis 2010, 15:35

moje dzieci jak przemarzna to nie choruja jak sie przepoca to natychmiast :ico_olaboga:
no bo wlasnie zazwyczaj tak jest, przegrzanie jest gorsze :ico_noniewiem:
dorotaczekolada napisał/a:
Shiva, moja czasem ma lapki zimne od podlogi
to też, plus wiecznie oślinione ;-)
u nas tez tak oslinione ze cale podlogi pomazane, musze codziennie myc :ico_haha_01:



Marcel od 30min spi, wczesniej nasmazylismy nalesnikow :ico_oczko: wstanie to zje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

02 lis 2010, 15:36

nasze mieszkanie jest ogolnie chlodne, ale jeszcze nie grzejemy, bo nie czujemy takiej potrzeby. A przy wlaczonych kaloryferach jest tylko minimalnie cieplej, bo kaloryfery sa jakies stare i kiepskie, a odpowietrzacz jest tylko przy jednym, kuchennym (a tam akurat wcale nie grzejemy), wiec nie ma sensu ich odkrecac na darmo, wtedy rosnie tylko rachunek za ogrzewanie, a nie temperatura w mieszkaniu :ico_oczko: a my z Kiara obie chodzimy w 2 dlugich rekawach i jest o.k. :-)

[ Dodano: 2010-11-02, 14:38 ]
wczesniej nasmazylismy nalesnikow
ja ostatnio zrobilam na probe z farszem do pierogow ruskich i nawet nam posmakowaly :-) przynajmniej nie musialam spedzic 2 godz. w kuchni przy lepieniu i gotowaniu pierogow, bo tego nie cierpie :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-11-02, 14:40 ]
my mamy 3 dzien małego kotka
male zwierzatkie sa takie slodziusie :-) Kiara ostatnio strasznie lubi koty, jak tylko jakiegos widzi to zaczyna miauczec :ico_haha_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

02 lis 2010, 15:45

ja ostatnio zrobilam na probe z farszem do pierogow ruskich i nawet nam posmakowaly
super :ico_brawa_01:
ja dzisiaj mam z niby twarogiem, pisze niby bo prawdziwego tutaj nie ma
ale nasmazylam wiecej i jutro zrobie krokiety z miesem :ico_oczko:
Kiara ostatnio strasznie lubi koty, jak tylko jakiegos widzi to zaczyna miauczec
:ico_haha_01: niezle, Marcel oglada sie za wszystkimi psami jakie widzi :ico_haha_01:
ciekawa jestem jakby zareagowal na koty mojej mamy, ostatnio jak bylismy to jeszcze byl za maly, chociaz tez juz do nich zacieszal, teraz pewnie by latal za nimi wszedzie :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość