Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 wrz 2007, 12:40

Witajcie, u nas tez pogoda okropna, leje i leje

kelly, gratuluje ząbka u Tymoteuszksa, a my czekamy jeszcze
Dzies mi sie snili ze Fillipek ma juz troszeczki widoczne dwie dolne jedynki, kurcze slyszalam ze zeby we snie nie dobrze, wiecie cos o tym?

madzia22, a ja kupilam granatową rozm. 62, i dobra nawet rekawki troszeczki za dlugie
a mam z zeszlego roku kombinezon 62 to juz bardzo maly. :ico_noniewiem: te chyba rozmiarówki nie prawidlowe

katelajdka, ale narobilas smaku tortem, chociaz wirtualnie zjem :ico_haha_01: chudsza będę

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 wrz 2007, 13:10

Katelajdka dzieki za analize. wszystko sie zgadza :ico_brawa_01: . nasze znaki to moj- byk, a Filipa- koziorozec.

a wlasnie Lutowki moze napiszcie jakie sa wasze znaki zodiaku i waszych partnerow:)
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2007, 13:28 przez kelly, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 wrz 2007, 13:28

A ja koziorozec a moj byly strzelec

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 wrz 2007, 13:32

Katelajdka jak przeczytalam mezowi to co napisalas to powiedzial: "widzisz inne mnie chwala a Ty mi ciagle jedziesz. daj mi jej numer":)

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

09 wrz 2007, 20:42

Kochane LutówkiDługo mnie tutaj nie bylo mam nadzieję, że mnie jeszcze poznajecie :-D Ostatnio cały czas jakieś nieszczęścia się mi trafiają ale mam nadzieję, że będzie już lepiej :ico_oczko:
Mam wyniki cytologii, na szczęście to nie rak tylko jakieś polipy wypalą mi 26.09 - tym samym kamień spadł mi z serca.
Pewnie na kurtkę się już nie załapię a szkoda bo nie mamy i pewnie o wiele więcej zapłacimy.
KellyMój mąż gabatrytowo podobny do twojego ja lubię dużych facetów tak bezpiecznie się przy nich czuję :ico_haha_01: Tak więc mężów mamy podobnych :ico_oczko: i jeszcze dzieci z tego samego terminu :-D
LuluFajowe zdjęcia Twojego urwisa, mój mały też minki tatuśka strzela oby tylko lepszy charakter miał :ico_oczko:
KostuniaW grzyweczce Ci ślicznie. Najlepsze życzenia dla Tymka :ico_tort: ( spóżnione ale szczere)
KarolasMam nadzieję, że Kacpi ma się już lepiej
MLCzy Tobiś już lepiej się czuje i czy angina minęła?
KatelajdkaJak wiesz ja To skorpion a mój to bliźniak ( wełlug wszelkich horoskopów już dawno powinniśmy się nawzajem pozabijać)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 wrz 2007, 20:52

hej Lutówki

Joasia dziś wcześnie zasnęła więc ja już jestem po dłuuugiej kąpieli hihi
Okazało się, że u małej to była jednak trzydniówka.... (a właściwie czterodniówka) temperatura skończyła jej się wczoraj wieczorem, a dziś ma mega wysypkę :ico_noniewiem: a marudna jest tak, że szok, o byle co płacze, aż uszy pękają i najchętniej cały dzień przy cycku by wisiała. Wczoraj nie poszłam do pracy i z nią na szczęście zostałam bo taka bidulka była, no ale mam nadzieję, że już jutro będzie w lepszym nastroju.

HaRe a ja we wtorek idę na kanałowe do dentysty hihi

Kelly Tymek bardziej do ciebie podobny, tak mi się wydaje :ico_oczko:

A co do znaków zodiaku to ja jestem wodnik, a mój mąż panna

[ Dodano: 2007-09-09, 20:55 ]
asiam_26, to super, że wyniki okazały sięw miarę dobre :ico_brawa_01: i już się nie martwisz

[ Dodano: 2007-09-09, 21:03 ]
Pokażę wam projekty domków nad jakimi się zastanawiamy. Budowa ma ruszyć na wiosnę 2009. Na 99% wybraliśmy ten pierwszy, tylko zamiast balkonu na dole będzie taras
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2007, 08:53 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 wrz 2007, 21:22

Magdzinka, rany jakie śliczne!! W sumie dość podbne tylko ten górny na innym terenie(che che studiowało się architekturę :-D ) Po tych naszych remontach to ja już mam dość a że mamy kawałek lasu z fragmentem budowlanym to najchętniej też wybudowałabym tam domek....TYlko kaska...I konia mogłabym mieć i kurki...Ach rozmarzyłam się :ico_noniewiem:

A ja jestem panna a mój mąż bliźniak ale horoskopów nie czytam i nawet nie wiem co moje dzieci są...
asiam_26, dobrze że już znasz wyniki i że są dobrekelly, asiam_26, ja też mam dużego męża!

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

09 wrz 2007, 21:30

MagdzinkaFajne te projekty a ten dom to z gotowych elementów? Bardzo mnie cieszy, że Asieńka ma się już lepiej. :ico_brawa_01: A sama się bardzo cieszę, że zaszczepiłam Łukaszka od trzydniówki było drogo ale opłacało się
QunickMi całkiem nie przeszkadza duży mąż a nawet mi odpowiada bo przy nim zawsze korzystniej wyglądam niż sama ( szczuplej :-D ). Ale tak serio to my poprostu lubimy dobrze zjeść więc duzi jesteśmy :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-09, 21:32 ]
QunickNinka to chyba rybka jak Łukasz a Zuzia baran chyba? Ja też za często horoskopów nie czytam a nawet jeśli to i tak w nie nie wierzę

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 wrz 2007, 22:30

asiam_26, bardzo sie ciesze ze wyniki są nie takie zle
Magdzinka, jejku, przypieknie
zaluje ze my od nowa nie budowalismy sie, kupilismy dom w okropnym stanie, no i tak teraz sie przyglądam to lepiej byloby to zburzyc i na nowo wybudowac

No dziewczyny , ja tez mialam poteznego męża :ico_haha_01:

Kochane, zastanawia mnie czy Fifinek nie za malo je:
po kąpaniu przed snem zjada 150ml mleczka, w nocy ok. 4 tyle samo
po przebudzeniu nie chce jesc, dopiero ok.9 zje nie cale 120 mleka
w poludnie 150ml kaszki, o 15godz. zupke ale tylko maly sloiczek i po 2 godzinach deserek. no i to wszystko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 wrz 2007, 22:42

lulu w porownaniu do Tymka to Filipej je malo, ale jesli dobrze przybiera na wadze to mysle ze nie ma sie czym martwic

asiam_26 dobrze ze wyniki wyszly w miare korzystnie, zawsze to troche lepiej nizten najgorszy scenariusz. trzymkaj sie dziewczyno

magdzinka super domki. moj maz pracuje w branzy drzewnej (w gazecie przemyslu drzewnego) i jak zobaczyl te domki to tez mu sie taki zamazyl

asiam lulu qunick rzeczywiscie przy takim chlopie wyglada sie korzystniej. a poza tym to ja jestem wysoka i do super szczuplych nie naleze wiec jak bym wygladala z facetem-porzecinkiem?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości